quote:
quote:
werkze....quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:30 schreef Gladys het volgende:
ik ga naar mijn werk... ajuu en tot vanaaf
ja, maar we kiezen ervoor om je te negerenquote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:28 schreef versabommie het volgende:
Hallo? Staat dit ding wel aan?
Nou, ik vroeg het me ook af, zit me de takke te f5'en om eens een keer een letter tekst te zien boven het invoerveldquote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:32 schreef teamlead het volgende:
[..]
ja, maar we kiezen ervoor om je te negeren
ja en dan je eigen de scroltering draaien aan je muiswielquote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:34 schreef nomen_nescio het volgende:
[..]
Nou, ik vroeg het me ook af, zit me de takke te f5'en om eens een keer een letter tekst te zien boven het invoerveld![]()
moet je doen joh....kunnen er tenminste weer eens normale discussies komen in het fb...quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:32 schreef teamlead het volgende:
[..]
ja, maar we kiezen ervoor om je te negeren
neehee... in fb delete ik gewoonquote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:36 schreef versabommie het volgende:
[..]
moet je doen joh....kunnen er tenminste weer eens normale discussies komen in het fb...
weg van de minste weerstand bewandel je idd vaak ja...quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:37 schreef teamlead het volgende:
[..]
neehee... in fb delete ik gewoon
ik ben lui ...page downquote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:35 schreef versabommie het volgende:
[..]
ja en dan je eigen de scroltering draaien aan je muiswiel![]()
lache als die stuk gaat!quote:
... dat gaat ie niet ...quote:
Wie? Ikke?quote:
Ja, jij ook!quote:
keertje een goede pc kopen!quote:Op woensdag 25 oktober 2006 13:53 schreef teamlead het volgende:
dat leek even weer mis te gaan volgens mij..
kzal het m'n baas doorgevenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |