Bron: Nieuws.nlquote:Haagse SP boos om duur feest nieuw gemeentelogo
(Novum) - De Haagse SP is verontwaardigd over de kosten van het lanceren van het nieuwe logo van de gemeente Den Haag. Volgens SP-fractievoorzitter Ingrid Gyömörei maakt de verantwoordelijke wethouder Frits Huffnagel (VVD) zich schuldig aan 'zonnekoninggedrag' en 'financieel exhibitionisme'.
De lancering van het nieuwe logo vindt op 1 november plaats met een feest voor de vijver tussen het Gemeentemuseum en het Fotomuseum in Den Haag. Gyömörei noemt het feest, dat 190 duizend euro kost, pure geldverspilling. Het geld gaat vooral naar de tribune, podium, belichting en naar de kosten van ontwikkeling en uitvoering van de één uur durende show, die wordt gepresenteerd door Bart Chabot. Verwacht wordt dat vijftienhonderd Hagenaars de presentatie zullen bijwonen.
Huffnagel liet zaterdag in het Algemeen Dagblad weten dat de kosten noodzakelijk zijn om het logo, ontworpen door Anton Corbijn, 'goed in de markt te zetten'.
Niet boeiend? Jij vind dat je belastinggeld hieraan uitgegeven moet worden?quote:Op zondag 22 oktober 2006 18:55 schreef WeirdMicky het volgende:
Tsjah, beetje duur inderdaad, maar verder niet zo boeiend.
Dat vind ik niet, maar dat zullen weinig mensen vinden. De SP corrigeert het gedrag en dan is het toch prima? Niet zo boeiend, relatief laag bedrag ook. Kijk maar wat bedrijven uitgeven aan marketing.quote:Op zondag 22 oktober 2006 18:58 schreef Libris het volgende:
[..]
Niet boeiend? Jij vind dat je belastinggeld hieraan uitgegeven moet worden?
Sp is een toffe partij hoo, maar niet zo centenpikken, niet zo huilen, en echte problemen aanpakken.quote:Op zondag 22 oktober 2006 18:58 schreef Libris het volgende:
[..]
Niet boeiend? Jij vind dat je belastinggeld hieraan uitgegeven moet worden?
Juist 'rechts' is voor een krimpende overheid. Dat het openbaar bestuur inefficiënt en ineffectief is weten we al vanaf de oprichting ervan. Zet je daar dan liever voor in, dan een klein voorbeeldje te gebruiken voor wat verkiezingsretoriek.quote:Op zondag 22 oktober 2006 21:59 schreef kawotski het volgende:
jammer dat niet elke gemeente een nieuw logo gaat presenteren.. wat moeten ze anders met ons belastinggeld doen toch.. ik ben geen SP aanhanger maar een feest vanwege een nieuw logo.. voor het aankaarten hiervan mag de SP van mij een paar stemmen extra verdienen. Aan de reactie te zien zitten hier een zooitje VVD'ers tussen, als jullie dat feestje ff betalen dan wil ik graag aandeel in dit feestje terug of naar een goed doel.. wordt een beetje schijtziek van al die ambtenarenfeestjes is dit land. Tijdje geleden werden de juridische loketten geopend, nog nooit zoveel mensen bij de opening gezien, loop er dagelijks langs en er komt geen kip. Geldverspilling!
Sarcasmequote:Op zondag 22 oktober 2006 23:03 schreef Napalm het volgende:
Ach, Den Haag is zo`n rijke gemeente, dat kan er best vanaf.
Een nieuw logo is ook heel belangrijk want met het verkeerde logo gaan de burgers spontaan verhuizen..
Help me even mee nadenken... het product 'Den Haag', wat is het? Welk profijt heeft de burger ervan? Ik kom er niet uit!quote:Op zondag 22 oktober 2006 18:57 schreef outcast_within het volgende:
Marketing kost geld.
Al dat geneuzel om een paar centen.
quote:Op zondag 22 oktober 2006 22:48 schreef JohnDope het volgende:
de PvdA weet anders ook wel dure feesjes te geven, laatst hadden ze nog een ton (overheidsgeld) uitgetrokken voor een feest van 1 of andere PvdA-burgermeester die met pensioen ging (terwijl de rest van de burgers tot in den eeuwigheid moeten werken, maar dat terzijde).
Hmm, een ton is ook best veel voor een afscheidsreceptie, das duurder dan het afscheidsfeestje van de directeur-generaal van het kabinet der koningin onlangs.quote:
Je studeert nogsteeds?quote:Op maandag 23 oktober 2006 01:55 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
Maar goed, feestjes die zo duur zijn zonder catering vind ik sowieso bagger, want daar verdien ik niks aan mee.
Hoezo dat? Oh wacht, het gaat over het betalen van belastingen natuurlijk. Maar ik ben een beetje bang dat ik al jaren een groot deel van mijn inkomen mag afdragen op de diverse wijzen.quote:
De JSF, dat zijn puike vliegtuigen hoor.quote:Op maandag 23 oktober 2006 05:39 schreef Uiteraard het volgende:
Beter 190.000 euro aan een feest dan nog een euro aan de JSF
volgende keer wel wat meer mensen uitnodigen he !
OK hoeveel meer omzet en winst wordt er door de invoering van het nieuwe logo gemaaktquote:Op zondag 22 oktober 2006 18:57 schreef outcast_within het volgende:
Marketing kost geld.
Al dat geneuzel om een paar centen.
126,60 per gastquote:Op maandag 23 oktober 2006 09:04 schreef Yildiz het volgende:
52 euro per seconde voor 1500 gasten.
Tof
Nu vinden de mensen dat de VVD wethouder teveel geld uitgeeft.quote:Op maandag 23 oktober 2006 09:45 schreef Xith het volgende:
Als een PVDA persoon een ticket naar tunesie krijgt voor zijn werk is het van "PVDA IS CORRUCT OOOOOO" - en nu..?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |