Zeg maar dag met je handje; die ben je kwijt!quote:kwam mijn vriend ermee om een soort van pauze in te lassen, om niet verder uit elkaar te groeien
Daar ben je toch echt zelf ook bij hoor. Ik pieker er niet eens meer over om over allerlei pietluttigheden en weet ik wat al dies meer een of andere onzinnige discussie aan te gaan.quote:Maar op de een of andere manier kwamen toch die discussies steeds terug.
quote:Op zondag 22 oktober 2006 11:55 schreef Spekkiemonster het volgende:
pauze is vaak de aanloop naar einde relatie
Wat een vergelijkingquote:Op zondag 22 oktober 2006 12:49 schreef milagro het volgende:
als je pijn bij het lopen hebt, beslis je dan ook om maar niet meer te lopen?
Wat een vergelijkingquote:Op zondag 22 oktober 2006 12:49 schreef milagro het volgende:
pauze werkt soms wel in die zin dat je elkaar vreselijk gaat missen en dan wil je elkaar weer terug, ben je even heel blij weer met elkaar, even dan dus, soms duurt dat maar een dag, en dan merk je dat alles weer net zo is als vóór de pauze.
als je pijn bij het lopen hebt, beslis je dan ook om maar niet meer te lopen?
als je al weken pijn bij het lopen hebt, dan ga je toch kijken waarom je pijn hebt bij het lopen, of niet dan?quote:
Nee, klopt. De eerste maanden was alles koek en ei, alleen maar leuk en lachen, geweldig! En na een tijdje... Ja, dan zie je dingetjes van elkaar die je storen. Wat dan weer uitmondt op kleine stomme discussietjes/ruzietjes. En waarom? Geen idee. Waar komen die ruzietjes vandaan? Ik weet het niet.quote:Op zondag 22 oktober 2006 13:13 schreef milagro het volgende:
[..]
zo lastig is het niet, hoor.
een pauze nemen zonder te weten wat er nu precies mis is, waarom die ruzietjes steeds komen, gaat niet helpen.
ik denk dat degene die de pauze voorstelt, het prima weet vaak, het waarom, maar het niet durft te zeggen en zo wat tijd koopt, om de moed te verzamelen, of in de hoop dat de andere partij dan die stap zet...quote:Op zondag 22 oktober 2006 13:46 schreef BalLon het volgende:
[..]
Nee, klopt. De eerste maanden was alles koek en ei, alleen maar leuk en lachen, geweldig! En na een tijdje... Ja, dan zie je dingetjes van elkaar die je storen. Wat dan weer uitmondt op kleine stomme discussietjes/ruzietjes. En waarom? Geen idee. Waar komen die ruzietjes vandaan? Ik weet het niet.
Als er iemand is die suggesties heeft. Natuurlijk snap ik dat niemand weet waarom ik ruzietjes heb met mijn vriend, maar misschien herkent iemand dit verschijnsel?
Als ik pijn heb bij het lopen, ga ik naar een dokter. Die verteld me dan wat er aan de hand is en wat ik er tegen kan doen. Bij een relatie gaat dat helaas niet zo makkelijk.quote:Op zondag 22 oktober 2006 13:13 schreef milagro het volgende:
[..]
als je al weken pijn bij het lopen hebt, dan ga je toch kijken waarom je pijn hebt bij het lopen, of niet dan?
zo lastig is het niet, hoor.
een pauze nemen zonder te weten wat er nu precies mis is, waarom die ruzietjes steeds komen, gaat niet helpen.
zucht.....quote:Op zondag 22 oktober 2006 14:18 schreef Ladylicious het volgende:
[..]
Als ik pijn heb bij het lopen, ga ik naar een dokter. Die verteld me dan wat er aan de hand is en wat ik er tegen kan doen. Bij een relatie gaat dat helaas niet zo makkelijk.
Haha, ik snap je punt wel hoorquote:Op zondag 22 oktober 2006 14:21 schreef milagro het volgende:
[..]
zucht.....
een pauze nemen zonder over een mogelijke oorzaak te praten is niet anders dan weglopen van het probleem, het probleem voor je uitschuiven, tenminste als je nog verder wil met diegene.
als je wéét waarom je steeds ruzie hebt, dán zou ms een pauze zin hebben, als de reden bv is 24/7 op elkaar lip zitten.
ik zou gewoon bellen, en zeggen dat die pauze je niet lekker zit, dat je het idee hebt dat het uitstel van executie is.quote:Op zondag 22 oktober 2006 13:46 schreef BalLon het volgende:
[..]
Nee, klopt. De eerste maanden was alles koek en ei, alleen maar leuk en lachen, geweldig! En na een tijdje... Ja, dan zie je dingetjes van elkaar die je storen. Wat dan weer uitmondt op kleine stomme discussietjes/ruzietjes. En waarom? Geen idee. Waar komen die ruzietjes vandaan? Ik weet het niet.
Als er iemand is die suggesties heeft. Natuurlijk snap ik dat niemand weet waarom ik ruzietjes heb met mijn vriend, maar misschien herkent iemand dit verschijnsel?
Ik zou zeggen, zeg zoiets een als je vriendin begint te emmeren over koffiekopjes. Grote kans dat je die relatiepauze ook niet meer in hoeft te lassenquote:Op zondag 22 oktober 2006 11:44 schreef vosss het volgende:
IN AFRIKA GAAN MENSEN DOOD VAN DE HONGER, AIDS, OORLOG ETC ETC, WTF BOEIT HET NOU DAT JE VRIEND BIJ HET UITRUIMEN VAN DE VAATWASSER DE KOFFIEKOPJES OP HET VERKEERDE PLANKJE HEEFT GEZET!!!!!!!
dank je wel, je maakt me kwaad en dat heb ik nodig. Ik moet hem aanpakken. Ik heb goddomme 1,5 jaar moeite voor hem gedaan (lang verhaal, val ik jullie niet meer lastig) en hij geeft het op als het 1,5 maand even wat minder gaat.quote:Op zondag 22 oktober 2006 14:32 schreef milagro het volgende:
[..]
ik zou gewoon bellen, en zeggen dat die pauze je niet lekker zit, dat je het idee hebt dat het uitstel van executie is.
het is toch verdomme je vriend sinds tijden, niet een of andere knul die je net een paar weken kent?
dit is veel te makkelijk, vind ik, van zijn kant dan.
wat bedoel je daarmee?quote:Op zondag 22 oktober 2006 15:16 schreef Bob-B het volgende:
En niet meer bellen is zeker ook geen optie....
als het altijd goed gaat bij elkaar en dan geen problemen hebt en het goed kan vinden met elkaar, maar over de telefoon ontbreekt het lichaamstaal om uitspraken te nuanceren waardoor je elkaar in de haren vliegt.....DAN BEL JE TOCH LEKKER NIET MEER!quote:
Euh, bellen was een issuetje :-)quote:Op zondag 22 oktober 2006 14:32 schreef milagro het volgende:
[..]
ik zou gewoon bellen, en zeggen dat die pauze je niet lekker zit, dat je het idee hebt dat het uitstel van executie is.
is eerder andersom dan denk ik,als je elkaar al zolang kent.quote:Op zondag 22 oktober 2006 15:25 schreef Bob-B het volgende:
[..]
als het altijd goed gaat bij elkaar en dan geen problemen hebt en het goed kan vinden met elkaar, maar over de telefoon ontbreekt het lichaamstaal om uitspraken te nuanceren waardoor je elkaar in de haren vliegt.....DAN BEL JE TOCH LEKKER NIET MEER!
bellen om te zeggen dat je eraan komt om een en ander uit te praten.quote:Op zondag 22 oktober 2006 15:28 schreef rekenwonder het volgende:
[..]
Euh, bellen was een issuetje :-)
'dat hoeft niet 'quote:Op zondag 22 oktober 2006 15:33 schreef milagro het volgende:
bellen om te zeggen dat je eraan komt om een en ander uit te praten.
Niet moeilijk doenquote:Op zondag 22 oktober 2006 16:25 schreef BalLon het volgende:
Ik ga over een uurtje naar hem toe. Wat ga ik zeggen?
- Dat ik een pauze niet zie zitten, want ik heb er nog eens over nagedacht, ook door jullie reacties. Een pauze zonder te praten 'is uitstel van executie'.
- Dat het belachelijk is dat ie zo makkelijk opgeeft. Zeker na alle moeite die het ons (vooral mij) heeft gekost.
Anything else? Vergeet ik iets?
quote:
Breaking up was never so easy beforequote:Op zondag 22 oktober 2006 16:39 schreef milagro het volgende:
[..]dan is het duidellijk en ben je klaar toch
![]()
ja, dat vragen wij ons ook af. Het is ook raar. We hebben vrijwel nooit ruzie IRL. De laatste tijd alleen over hoe het ging, maar dat kwam dus voort uit die telefoongesprekken.quote:Op zondag 22 oktober 2006 18:24 schreef Wolkje het volgende:
Ik snap het niet zo goed:
wat voor discussies kan je aan de telefoon hebben die je niet IRL hebt?
Als je elkaar kent weet je toch hoe iemand het bedoelt?
Jamaar, maar, maar, TS had nog een hele toespraak voorbereid! En allerlei argumenten opgediept! Allemaal voor niets!quote:Op zondag 22 oktober 2006 16:39 schreef milagro het volgende:
[..]dan is het duidellijk en ben je klaar toch
![]()
Gevolg is dat men in die tijd in ieder geval wel de rust heeft om eens goed na te denken met een ander te kezen 'want het is toch pauze'.quote:Op zondag 22 oktober 2006 11:43 schreef rekenwonder het volgende:
Over het algemeen hoor je dat pauzes leiden tot het beeindigen van de relatie. Het is ook logisch natuurlijk; je kunt gevoelens niet zomaar pauzeren. Gevolg is dat men in die tijd in ieder geval wel de rust heeft om eens goed na te denken.
Sjuust. Het fenomeen 'pauze' staat gelijk aan 'dag dagquote:
Als je iemand anders wilt neuken, ja.quote:Op zondag 22 oktober 2006 11:47 schreef droks het volgende:
Pauzes zijn goed
quote:Op zondag 22 oktober 2006 11:44 schreef vosss het volgende:
Jij piekert er niet over. Mooi voor jou. Niet mooi voor haar.quote:Daar ben je toch echt zelf ook bij hoor. Ik pieker er niet eens meer over om over allerlei pietluttigheden en weet ik wat al dies meer een of andere onzinnige discussie aan te gaan.
Hallo, als je alles in Nederland vergelijkt met honger oorlog en aids is er hier inderdaad nooit iets aan de hand. Het gaat om je beleving van haar, dat is rot voor haar.quote:IN AFRIKA GAAN MENSEN DOOD VAN DE HONGER, AIDS, OORLOG ETC ETC, WTF BOEIT HET NOU DAT JE VRIEND BIJ HET UITRUIMEN VAN DE VAATWASSER DE KOFFIEKOPJES OP HET VERKEERDE PLANKJE HEEFT GEZET!!!!!!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |