Werk ze Anquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 07:59 schreef An24 het volgende:
Zo halloooo,
Gaan we de interessante babbels voor in de nachturen ophouden?
Nou missb en Re welkom terugJullie expertise in een echte aanwinst voor fot
![]()
Ik ga werken, tot latersss
Hier nog zoeenquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 09:19 schreef freud het volgende:
FreuD en planten of bloemen is geen goed idee. Ik kan een cactus nog laten verdrogen
.
Goedesmorges allemaal! Welcome back Re en MissBliss! Nog een zinnetje met uitroepteken!
En nu fitnessen. Ik moet die terugtrekkende haarlijn toch ergens mee compenseren
.
quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 09:22 schreef Mauro het volgende:
[..]
Hier nog zoeen
Ik heb daarom ook geen planten in huis
's Morregens allen
Zorg er maar voor dat je eerder vrij bent. Ik ben dat namelijk al om 4 uur.....quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 09:27 schreef HMaster-II het volgende:![]()
Ik stuur je straks een sms met de gegeven waar ik vanmiddag geparkeerd sta in Assen... Is wel om 17:30 vermoed ik.. Ik moet er nog heen rijden en ik moet eerst nog tanken voor zondag... Sta in het Rood bij mijn tank.![]()
Dat wil niet met collega's die al een middag vrij hebben en met de collega waar ik de auto dit weekend laat staan... En met 3 auto's naar het noorden rijden achter elkaar is erg overdreven dacht ik..quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 09:31 schreef Mauro het volgende:
[..]
Zorg er maar voor dat je eerder vrij bent. Ik ben dat namelijk al om 4 uur.....
Ik doe dat met een buikjequote:Op vrijdag 20 oktober 2006 09:19 schreef freud het volgende:
En nu fitnessen. Ik moet die terugtrekkende haarlijn toch ergens mee compenseren
.
die is vetquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 09:30 schreef CompuMess het volgende:
Heb je eens een keertje weinig om handen en ben je in een creatieve bui, kijk dan eens hier hoe je je eigen Pin-hole camera kan bouwen!
[afbeelding]
Ja, je ziet het goed, het is een vol-karton uitvoering!!
afleveringspakket is kompleet met bouwplaat, beschrijvingen en een stukje software om belichtingstijden te berekenen!
Khoor het wel.quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 09:35 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Dat wil niet met collega's die al een middag vrij hebben en met de collega waar ik de auto dit weekend laat staan... En met 3 auto's naar het noorden rijden achter elkaar is erg overdreven dacht ik..![]()
Ik vermoed een afhaalopdracht in Limboland..quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 09:39 schreef Mauro het volgende:
[..]
Khoor het wel.
Ik heb namelijk nog een opdracht gekregen van peppie
Nee, een afhaalopdracht in Groningenlandquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 09:45 schreef HMaster-II het volgende:
Ik vermoed een afhaalopdracht in Limboland..![]()
Mogguhquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 09:56 schreef Mauro het volgende:
[..]
Nee, een afhaalopdracht in Groningenland
Ik heb ze gevondenquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 10:00 schreef prupke het volgende:
[..]
Mogguh
zo net ff mijn prijs opgehaald
met bosje bloemen die ik maar meteen bij me ouders heb gedumpt.. (katten en bloemen gaan hier niet samen)
peppie werk , maar had hem net aan de telefoonquote:Op vrijdag 20 oktober 2006 10:09 schreef Mauro het volgende:
[..]
peppie vrij?
of peppie nog niet naar werk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |