Welkom Sally! Mooi dat je lekker gewandeld hebt! Rooie!quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:43 schreef Sally het volgende:
En ik heb mijn team nog staan op Michelins en de Renault motor... Als deze vrije training zo blijft voor Ferrari in de kwali, dan belooft dat niet veel goeds voor mijn manager... Boehoe.![]()
![]()
Btw:allemaal! Ben weer thuis na een wandeling int bos (ben nogal gekleurd door de zon... een beetje zoals:
za'k maar zeggen..
![]()
Ze zeggen dat ze geen andee spec hebben, maar dat ze hem wat zwaarder willen gaan belastten. Lijkt me alleen neitd at ze dat in de VT gaan doen.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:44 schreef -Hans- het volgende:
Goede genade wat gaat die Schumacher f*cking hard!!!! check zijn tijd eens, bizar!
Heeft Schumacher nou die extra krachtige Ferrari motor in zijn wagen liggen?
Fijn... *not* en ik ben niet eens vóór Ferrari... Ook niet meer wat de manager betreft...quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:43 schreef sanger het volgende:
[..]
Welkom Sally! Mooi dat je lekker gewandeld hebt! Rooie!
Je past wel bij Ferrari dan![]()
Die spaartie zeker voor de Q.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:48 schreef sanger het volgende:
[..]
Ze zeggen dat ze geen andee spec hebben, maar dat ze hem wat zwaarder willen gaan belastten. Lijkt me alleen neitd at ze dat in de VT gaan doen.
War is Fisi eigenlijk met zijn speciale E spec motor (de supermotor)
me2quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:50 schreef vw_caddy het volgende:
Ben toch wel ergens blij dat Alonso de race niet hoeft te winnen.![]()
uuhhm okay, ik had toch gelezen dat hij een extra krachtige motor zou krijgen. Maar als ze voor veilig willen gaan dan zou ik ook kiezen om de motor die ze al tijden gebruiken wat extra te belasten.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:48 schreef sanger het volgende:
[..]
Ze zeggen dat ze geen andee spec hebben, maar dat ze hem wat zwaarder willen gaan belastten. Lijkt me alleen neitd at ze dat in de VT gaan doen.
War is Fisi eigenlijk met zijn speciale E spec motor (de supermotor)
Past precies bij Alonso's instellingquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:50 schreef vw_caddy het volgende:
Ben toch wel ergens blij dat Alonso de race niet hoeft te winnen.![]()
I'm with stupid.quote:Op woensdag 18 oktober 2006 18:23 schreef _Administr8or_ het volgende:
De laatste race van Schumacher![]()
Kampioen zal hij niet meer worden, maar ik hoop dat hij nog eenmaal een overwinning pakt.Schumacher
Wel geruststellend voor hem in ieder geval.quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 16:58 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Past precies bij Alonso's instelling![]()
18:55 op Veronicaquote:Op zaterdag 21 oktober 2006 17:11 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Hoe laat is de kwali?
quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 17:51 schreef Bolter het volgende:
Zijn er al foto's van de helm?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |