Renay.quote:Op zondag 15 oktober 2006 17:54 schreef Paladijn het volgende:
[..]Welke?
En vertel! Jou het bloed onder de nagels vandaan halen kost moeite
Nope. Het laatste wat ik van Bo heb gehoord was vannacht een SMSje met "Ik ga NU over het plafond van mn tuinhuisje lopen!"quote:Op zondag 15 oktober 2006 17:54 schreef Paladijn het volgende:
Zijn er trouwens al pics gespammed van Bo's nieuwe onderkomen?
quote:Op zondag 15 oktober 2006 17:58 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Nope. Het laatste wat ik van Bo heb gehoord was vannacht een SMSje met "Ik ga NU over het plafond van mn tuinhuisje lopen!"
http://www.nu.nl/news/850(...)nd_en_overlijdt.htmlquote:AMSTERDAM - Een 21-jarige man is zondagochtend om het leven gekomen nadat hij door een plafond in een bioscoop in Amsterdam was gevallen. De man was bij een dansfestijn in de Heineken Music Hall, toen hij om nog onduidelijke redenen de zaal moest verlaten.
Vervolgens heeft de man vermoedelijk geprobeerd via een nooduitgang en het trappenhuis van de naastgelegen bioscoop terug te keren in de feestzaal.
Het plafond hield het gewicht van de man niet, waardoor hij naar beneden stortte, aldus de politie zondag. Rond 09.30 uur kregen agenten de melding binnen dat er een lijk was gevonden. Toen agenten polshoogte gingen nemen, troffen zij de man levenloos aan in het trappenhuis bij een van de nooduitgangen.
Na onderzoek sloot de politie een misdrijf uit.
Ik bedoelde meer welk forumquote:Op zondag 15 oktober 2006 17:57 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Renay.
Twee weken geelden kwam ik er achter dat fordtranscontinental.nl foto's van me had gjat. ik dus naar de webmaster maile,, heel vriendleijk zelfs, of ie die foto's weg wil halen. Hij zegt heel vriendleijk terug dat ie dat over een week doet. Maar die webmaster blijkt dus die Renay te zijn, die ook lid is op BuzzyBee... En in plaats van dat ie mijn foto's van zn site haalt (die staan er nog steeds), heeft ie al zn berichten op BB leeg ge-edit
Verder behert hij de site van mijn favoriete tijdschrift, hoogstwaarschijnlijk zonder dat de hoofdredacteur./oprichter/eigenaar daar van af weet, want die vent heeft een hekel aan internet, en ook geen url van die site in het tijdschrift zelf
Flauwquote:Op zondag 15 oktober 2006 17:58 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Nope. Het laatste wat ik van Bo heb gehoord was vannacht een SMSje met "Ik ga NU over het plafond van mn tuinhuisje lopen!"
En Bo-Beertjequote:Op zondag 15 oktober 2006 18:01 schreef Alexxxxx het volgende:
RIP voor de nabestaanden, meneer en mevrouw Haaima, de twee Alfa's en Bo's poezebeest
mg-r.nlquote:Op zondag 15 oktober 2006 18:03 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Ik bedoelde meer welk forumEr zijn sowieso drie nederlandse, twee daarvan van clubs en je hebt natuurlijk nog mg-rover.org. De 'user' Renay zegt me zo niets trouwens...
Beetje lage actie inderdaad
Mmmm, een 827 rijder zo te zien... user zegt me niets eerlijk gezegd.quote:
verzamelaar van vrachtwagens (NL en Britse frontstuurtrucks), Fiat Ritmo en Rover 800 serie uit de Noordoostpolderquote:Op zondag 15 oktober 2006 18:09 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Mmmm, een 827 rijder zo te zien... user zegt me niets eerlijk gezegd.
Ik zag het in zijn voorstel-post jaquote:Op zondag 15 oktober 2006 18:12 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
verzamelaar van vrachtwagens (NL en Britse frontstuurtrucks), Fiat Ritmo en Rover 800 serie uit de Noordoostpolder
Dat doe je snel!quote:Op zondag 15 oktober 2006 18:12 schreef BoJo het volgende:
ik leef nog hoor![]()
vandaag nog wat gaatjes gevult
woonkamer de muren eerst geschuurt, met voorstrijk de muren gedaan, daarna derest van huis geschuurt en als laatste de woonkamer voorzien van structuur meuk. Morgen alles nog afwitten en dan kunnen ze vrijdag de keuken plaatsen
en sorry geen foto's![]()
fijn he bij prefab betonbouw die 100000 kleine gaatjes in de murenquote:Op zondag 15 oktober 2006 18:12 schreef BoJo het volgende:
ik leef nog hoor![]()
vandaag nog wat gaatjes gevult
woonkamer de muren eerst geschuurt, met voorstrijk de muren gedaan, daarna derest van huis geschuurt en als laatste de woonkamer voorzien van structuur meuk. Morgen alles nog afwitten en dan kunnen ze vrijdag de keuken plaatsen
en sorry geen foto's![]()
neeh we gaan de muur niet in, zit te denken aan een aluminium plaat te doen ofzo..quote:Op zondag 15 oktober 2006 18:40 schreef ook_gek het volgende:
BoJo ga je nog je TV ophangen aan de muur dan.
Zo ja is dit het perfecte moment om je kabels in de tv muur weg te werken
viel opzich wel mee eigenlijk maar tis wel geestdodend werk die gaatjes vullenquote:Op zondag 15 oktober 2006 18:31 schreef BaraCuda het volgende:
[..]
fijn he bij prefab betonbouw die 100000 kleine gaatjes in de muren
Edit: en welfoto's
maken morgen!
ja komt omdat paps eigenlijk het meeste heeft gedaanquote:Op zondag 15 oktober 2006 18:20 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Dat doe je snel!Zin om van de week hier met mij de keuken te schilderen?
ja dat is nog geiler!!quote:Op zondag 15 oktober 2006 18:56 schreef BoJo het volgende:
[..]
neeh we gaan de muur niet in, zit te denken aan een aluminium plaat te doen ofzo..
hmm aan dat licht heb ik nog niet gedacht, hoe bedoel je dat licht precies?quote:Op zondag 15 oktober 2006 19:01 schreef ook_gek het volgende:
[..]
ja dat is nog geiler!!
Aluminium plaat op 5CM van je muur met daar achter licht.
Kan je de TV er aan hangen en kabels achterlangs laten lopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |