Dat denk ik ook, wel raar dat je geen motor hoorde. Of ze moeten met een roeiboot zijn gekomenquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 21:51 schreef SterkStaaltje het volgende:
Waarom kunnen ze niet gewoon via een bootje bij de boot zijn gekomen? Of is dat gek gedacht?
Hij heeft de hele groep ooit verlaten uit schuldgevoel over het martelen van Sawyer, bovendien lijkt hij me ook niet iemand die een man met z'n zwangere vrouw (die hij dus net in groot gevaar had gebracht) 's nachts alleen door een gevaarlijke jungle laat lopen.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 21:45 schreef Hare het volgende:
[..]
Ik heb nooit het idee gehad dat Sayid erg geleid werd door schuldgevoel. Dat hij wel zo nuchter was dat hij daaroverheen kon kijken.
Ik denk wel dat dat nog een keer uitgelegd gaat worden, we weten immers ook nog niet hoe Ethan bij Scott/Steve kon komen terwijl er wachten rond het hele kamp waren.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 22:02 schreef FCDB het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, wel raar dat je geen motor hoorde. Of ze moeten met een roeiboot zijn gekomenNaja, ze zijn nou eenmaal op die boot gekomen en daarmee is het denk ik wel afgehandeld, wordt niet meer op doorgegaan denk ik...
quote:SterkStaaltje schreef:
Lock heeft geen problemen met z'n benen meer, een vrouw (ben d'r naam ff kwijt) "voelde" dat de kanker weg was op het eiland. Dus ik denk dat het zaad van Jin ook wel weer actief is geworden na de crash op het eiland.
quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 21:33 schreef Xurk het volgende:
Dus misschien heeft het eiland zijn genezende krachten [Locke, Rose] ook toegepast op Jin's zaad
quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 21:17 schreef Xurk het volgende:
Ja volgens de podcast van de makers:Eindelijk!!!Ben erg benieuwd, hopelijk stellen de makers ons niet teleurSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
*19 augustus 2006*
*07 februari 2008*
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Omdat dat bootje dan wel gezien moet zijn door Sayid, Jin en ons kijkers, aangezien we de boot zagen wegvaren met the Others, maar we geen andere boot in beeld zagen.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 21:51 schreef SterkStaaltje het volgende:
[..]
Waarom kunnen ze niet gewoon via een bootje bij de boot zijn gekomen? Of is dat gek gedacht?
Een donkere boot zie je echt niet 's nachts op zee.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 12:02 schreef Hare het volgende:
[..]
Omdat dat bootje dan wel gezien moet zijn door Sayid, Jin en ons kijkers, aangezien we de boot zagen wegvaren met the Others, maar we geen andere boot in beeld zagen.
Nee, maar die zie je echt wel als je aan het eind van de steiger staat waar Jin en Sayid warenquote:Op zaterdag 14 oktober 2006 12:26 schreef SterkStaaltje het volgende:
[..]
Een donkere boot zie je echt niet 's nachts op zee.
Misschien een heel rare gedachte van mij. Maar ik denk dat Sun hem heeft overtuigd om te springen of hem zelfs zelf eraf heeft geduwd.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 22:13 schreef Erwtensoep het volgende:
hehe
Ik had wel een beetje medelijde met Jae. Hij hield blijkbaar wel echt van haar, anders spring je niet van je balkon.
Ja dat laatste is zeker waar, maar ik denk niet dat Sun hem overtuigd heeft om te springen oid. Ik denk eerder dat zij (en niet haar vader) Jin de aard van haar relatie met Jae heeft verteld en dat dat hem ertoe aan zetten zo geweldadig op te treden (bij meneer Paik was hij zelfs bereid zijn beroep neer te leggen). Moet het nog opnieuw bekijken om zeker te zijn.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 13:28 schreef Sweetheart het volgende:
[..]
Misschien een heel rare gedachte van mij. Maar ik denk dat Sun hem heeft overtuigd om te springen of hem zelfs zelf eraf heeft geduwd.
Was dat hele begin met die glazen ballerina en Sun die de werkster de schuld gaf niet bedoeld om te laten zien dat ze niet zo'n lieverdje is, maar een gemeen trekje heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |