abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_42752664
quote:
Op dinsdag 17 oktober 2006 20:26 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

LOL, heb je nog nog een aardigheidje gehad?
Hmm.. nee zoals gezegd, was ik nogal beduusd toen hij me zomaar belde en we hebben ff zitten bomen, dat ik daar totaal niet aan gedacht heb. En hij blijkbaar ook niet.
quote:
Op dinsdag 17 oktober 2006 20:37 schreef DennisMoore het volgende:
Mag je tegenwoordig nog een persoonsnaam als merknaam deponeren?

De eisen van het Benelux Merkenbureau zijn aangescherpt.
Een merknaam moet bijvoorbeeld onderscheidend zijn...
Nou ja.. een redelijk bekende autocoureur is toch wel onderscheidend?
quote:
Op dinsdag 17 oktober 2006 21:00 schreef Lucille het volgende:

[..]

Volgens mij hebben mails van advocaten nog weinig juridische waarde. Ze zullen toch echt een brief moeten sturen met eisen.
Nou, toevallig kwam de brief ervan vandaag ook binnen
pi_42820677
Het mediabedrijf vond dat ik de onkosten maar zelf met Jeroen moest regelen. Op een of andere manier konden ze dat niet op de factuur zetten ofzo. Dus had even een mailtje gestuurd en Jeroen stuurde me een hele leuke persoonlijke reactie!!
quote:
Hallo Nico,

Dank je voor de email. Lijkt een dagje rijden op Zandvoort je wat? Dan kun je komen bij een van onze race dagen op het circuit en rijden met o.a. een Porsche. Mocht je dit leuk vinden, laat maar even weten, dan mail ik je wat data door en kun je zelf beslissen welke dag je langs wilt komen.

Groeten,
Jeroen
pi_42821755
Kijk, rijden in een porche is niet verkeerd toch?
pi_42827940
quote:
Op donderdag 19 oktober 2006 23:18 schreef Siegfried het volgende:
Kijk, rijden in een porche is niet verkeerd toch?
Neuh.. totaal geen bezwaar tegen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')