Okay, sorry. Ik dacht alleen treinen richting Torcy en Boissy St Leger zag op de monitoren. Maar misschien vergis ik me, en ging ik er gewoon vanuit aangezien het park om 8.30 sluit.quote:Op woensdag 28 februari 2007 11:51 schreef tim2308 het volgende:
SlamD en anderen: er gaan ook RER's (geen metros) naar Marne la Vallee Chessy na 20h00 Je moet goed naar de lichtjes op de aankondigingsborden kijken! Er stoppen treinen in Torcy, maar er zijn ook treinen die naar MLV Chessy gaan. De laatste gaat om 0h20 als ik me niet vergis. Ik zal morgen wel even een fotootje maken als ik in Parijs ben
waar heb je geboekt? ik wil manlief overhalen om volgend jaar naar Disneyworld te gaan... ipv naar Tenerifequote:Op vrijdag 23 februari 2007 16:56 schreef Fannetje het volgende:
Nog maar 2 maanden, 1 week en 3 dagen en dan ga ik naar Disneyworld![]()
Haha, da's nogal een verschilquote:Op woensdag 21 maart 2007 11:57 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
waar heb je geboekt? ik wil manlief overhalen om volgend jaar naar Disneyworld te gaan... ipv naar Tenerife
Ik heb vorig jaar alles rechtstreeks geboekt op de auto na , tickets rechtstreeks bij Martinair , 1e 2 nachten hotel via de sie van het hotel zelf , cruise (als je dat gaat doen ) rechtstreeks bij Carnival.quote:Op woensdag 21 maart 2007 11:57 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
waar heb je geboekt? ik wil manlief overhalen om volgend jaar naar Disneyworld te gaan... ipv naar Tenerife
Ik heb de vlucht geboekt bij D-reizen, de rest (auto, hotel, Disneytickets) bij American Estates. En de Universal & Seaworld tickets gewoon via internet.quote:Op woensdag 21 maart 2007 11:57 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
waar heb je geboekt? ik wil manlief overhalen om volgend jaar naar Disneyworld te gaan... ipv naar Tenerife
Nou, als ie DLRP al tof vond, dan vindt ie WDW nog VÉÉL tofferquote:Op woensdag 21 maart 2007 15:20 schreef Fannetje het volgende:
Veel plezier in Disneyland en hopelijk krijg je je man ooit zover (het heeft mij ook wat moeite gekost)
Nou, dat is dus het probleem, hij vond DLRP niet zoveel aanquote:Op woensdag 21 maart 2007 15:44 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Nou, als ie DLRP al tof vond, dan vindt ie WDW nog VÉÉL tofferEerlijk waar, DLRP is echt niks vergeleken met WDW. Mensen zijn er ook een heel stuk vriendelijker en gedisciplineerd, veel georganiseerder allemaal... Serieus 'the Happiest Celebration on Earth'!
Ik heb filmpjes van onze trip van vorig jaar, maar ik weet wel zeker dat het een stuk minder indruk zal maken dan dat je er zelf staat en de sfeer proeft.
Die Amerikanen weten wel hoe ze een show kunnen opvoeren!
quote:Op woensdag 21 maart 2007 15:44 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Mensen zijn er ook een heel stuk vriendelijker en gedisciplineerd, veel georganiseerder allemaal...
Bofkont!quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:30 schreef Toeps het volgende:
Ik ga volgend weekend naar de 15jr première!
quote:Op donderdag 22 maart 2007 10:30 schreef Toeps het volgende:
Ik ga volgend weekend naar de 15jr première!
quote:Op woensdag 11 oktober 2006 16:28 schreef Fannetje het volgende:
Over 8 nachtjes slapen ga ik
Oh, ik moet de bevestiging nog steeds uitprinten.
Is dat nieuw trouwens, dat je die via mail krijgt toegestuurd? Voorheen kreeg ik altijd een brief.
Maar misschien is dit ook wel té lastminute..
Oh.. en ik moet nog ff bellen voor een babybedje op de kamer.
Lang leve dit topic, herinnert me weer aan allerlei dingen
Overigens ook nog een tip voor een leuk forum over Disneyland (misschien wat voor in de OP?)
http://disneylandparijs.linkselectie.nl is makkelijk om een reis te plannen
Er zijn ook attracties waar je in kunt.quote:Op woensdag 28 maart 2007 12:49 schreef Judah het volgende:
Nouja, na zo'n twee uur beide parken te hebben doorgestruind zijn we 'm ook wel genokt. Wat een total waste of money.
Er is een folder. Daar geven ze aan hoe spannend hoe iets dergelijks is. Alleen Space Mountain had een noemenswaardige vermeldingquote:Op woensdag 28 maart 2007 12:54 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Er zijn ook attracties waar je in kunt.
Heel erg leuk is dat.
Geen enkele attractie gedaan, geen gebruik gemaakt van fastpasses en dan beweren dat het stom is.quote:Op woensdag 28 maart 2007 12:56 schreef Judah het volgende:
[..]
Er is een folder. Daar geven ze aan hoe spannend hoe dergelijk iets is. Alleen Space Mountain had een dergelijke vermeldingDe rij stond op drie uur.
En het treintje, daar zijn we wel in geweest. Heel erg leuk was dat.![]()
Sorry mevrouw, maar ik heb nergens vermeld dat ik geen enkele attractie heb 'gedaan'. We zijn wel degelijk een treintje in geweest en ik meen mij iets te herinneren van een boottochtje langs bepaalde miniatuuropstellingen.quote:Op woensdag 28 maart 2007 12:57 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Geen enkele attractie gedaan, geen gebruik gemaakt van fastpasses en dan beweren dat het stom is.![]()
Mja, dat wilde ik ook zeggen.quote:Op woensdag 28 maart 2007 12:57 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Geen enkele attractie gedaan, geen gebruik gemaakt van fastpasses en dan beweren dat het stom is.![]()
Nou, dan noem je inderdaad ook de trekpleisters wel.quote:Op woensdag 28 maart 2007 13:01 schreef Judah het volgende:
[..]
Sorry mevrouw, maar ik heb nergens vermeld dat ik geen enkele attractie heb 'gedaan'. We zijn wel degelijk een treintje in geweest en ik meen mij iets te herinneren van een boottochtje langs bepaalde miniatuuropstellingen.
En ik vind het verder wel degelijk een 'stom' park. Ga de discussie er verder maar niet over aan
Och gut, we hebben een kennerquote:Op woensdag 28 maart 2007 13:02 schreef Toeps het volgende:
[..]
Nou, dan noem je inderdaad ook de trekpleisters wel.
Overigens heet het park ondertussen alweer jaaaaren Disneyland (Resort) Parijs.
Zo'n opmerking + het feit dat je in alle topics van de gouden kooi zit, verwacht ik gewoon dat jullie niet zo'n hoog niveau als disney aankonden ofzoquote:Een vriend maakte een opmerking in de trant van: ,,Check die twee lesbische trutjes daaro", zonder door te hebben dat moederlief van één van het tweetal naast hem stond. De toon was gezet.
Dat grote bord boven de ingang, de tekst op je tickets en overal in het park is u ontgaan?quote:
Meneer heeft het treintje en Le Pays des Contes de Fées gedaan.quote:Op woensdag 28 maart 2007 13:01 schreef Judah het volgende:
[..]
Sorry mevrouw, maar ik heb nergens vermeld dat ik geen enkele attractie heb 'gedaan'. We zijn wel degelijk een treintje in geweest en ik meen mij iets te herinneren van een boottochtje langs bepaalde miniatuuropstellingen.
En ik vind het verder wel degelijk een 'stom' park. Ga de discussie er verder maar niet over aan
Zegt 't ventje dat 't levenslicht later zag. Wellicht dat jij en je vrienden altijd humor van de bovenste plank bedrijven, waarbij een dergelijke intelligentie voor is vereist en waarbij de grappen pas na vijf minuten zijn te ontcijferen - bij mij en mijn vrienden is 't wat anders. Zoiets noemen ze slap lullen, komt wel vaker voor bij 't mannenlijk geslacht. Wellicht zit jij - als onwetende in dit geval - wel in een andere ontkenningsfase? Ik zeg wellicht, want ik concludeer niet zo snel als jij. Plus daarbij, 'stoer' doen..quote:Op woensdag 28 maart 2007 13:05 schreef LeonH het volgende:
31-12-1984, tja schijnbaar zit ie beetje in de ontkenningsfase dat ie denkt dat het niet zo stoer is ofzo tegenover z'n vrienden![]()
[..]
Zo'n opmerking + het feit dat je in alle topics van de gouden kooi zit, verwacht ik gewoon dat jullie niet zo'n hoog niveau als disney aankonden ofzo
En Big Thunder Mountain, Indiana Jones, Phantom Manor, Pirates, de Tarzan show, de Lion King show, Space Mountain, Rock'n'Rollercoaster, enzovoorts.quote:Op woensdag 28 maart 2007 13:12 schreef Judah het volgende:
Veel plezier met Mickey. Ik ben weg uit dit topic: verlaag me wel weer tot DGK![]()
En in de Efteling hoef je ook nóóit 3 uur te wachten voor Droomvlucht/Swiss Bob/Python ofzo in het hoogseizoenquote:Op woensdag 28 maart 2007 13:14 schreef Biancavia het volgende:
[..]
En Big Thunder Mountain, Indiana Jones, Phantom Manor, Pirates, de Tarzan show, de Lion King show, Space Mountain, Rock'n'Rollercoaster, enzovoorts.
Nee wacht, het is natuurlijk veel toffer om na twee uur rond te lopen tegen elkaar te zeggen dat je het een stom park vindt en dan heel stoer weg te gaan, omdat je te beroerd bent om een half uur in een wachtrij te staan, of te dom om het fastpass-systeem te begrijpen, waarmee je hoogstens tien minuten voor Space Mountain had hoeven wachten in plaats van 'drie uur'.
Sjiek hoe iemand kan happen en snel geirriteerd kan zijn.quote:Op woensdag 28 maart 2007 13:12 schreef Judah het volgende:
[..]
Zegt 't ventje dat 't levenslicht later zag. Wellicht dat jij en je vrienden altijd humor van de bovenste plank bedrijven, waarbij een dergelijke intelligentie voor is vereist en waarbij de grappen pas na vijf minuten zijn te ontcijferen - bij mij en mijn vrienden is 't wat anders. Zoiets noemen ze slap lullen, komt wel vaker voor bij 't mannenlijk geslacht. Wellicht zit jij - als onwetende in dit geval - wel in een andere ontkenningsfase? Ik zeg wellicht, want ik concludeer niet zo snel als jij. Plus daarbij, 'stoer' doen..![]()
Daarbij opgeteld, dat ik hier grotendeels alleen in het DGK-forum heb gepost, zegt niets over mijn niveau - maar des te meer over dat van jou om daaruit conclusies te trekken.
Veel plezier met Mickey. Ik ben weg uit dit topic: verlaag me wel weer tot DGK![]()
Zal ik jou er even aan herinneren dat er heel veel jaloerse mede-fokkers zitten?quote:Op woensdag 28 maart 2007 15:24 schreef Fannetje het volgende:
Zal ik jullie er nog even aan herinneren dat ik over 1 maand en 1 week naar Disney World ga?
Ik over 6 maanden, 3 weken en 3 dagenquote:Op woensdag 28 maart 2007 15:24 schreef Fannetje het volgende:
Zal ik jullie er nog even aan herinneren dat ik over 1 maand en 1 week naar Disney World ga?
Alleen een stukje op DVDquote:Op woensdag 28 maart 2007 15:30 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Ik over 6 maanden, 3 weken en 3 dagenHeb je Wishes weleens gezien trouwens?
In 't echt is het natuurlijk een stuk spectaculairderquote:Op woensdag 28 maart 2007 15:38 schreef Fannetje het volgende:
[..]
Alleen een stukje op DVD
Ik ga voor de eerste keer!![]()
En 6 maanden, 3 weken en 3 dagen zijn ook vast zo voorbij
Alsof Florida duur isquote:Op vrijdag 30 maart 2007 11:29 schreef charmed_angel het volgende:
Zo ben weer terug.... was weer geweldig!
Het oogde heel erg druk, maar met wachtijden van 5 minuten bij de Rock'n'Rollercoaster, en wachtrijden van 20 tot 45 minuten vond ik het heel erg meevallen.
Mensen die zeggen dat de Efteling leuker is hebben geen verstand joh! Whahahaha, ik heb me weer prima vermaakt
Heb mijn mannetje trouwens zover gekregen om naar Disneyworld te gaanPlanning is 2009, we moeten uiteraard even goed sparen
![]()
Ik vind trouwens de studio's het minst leuke park... behoorlijk saai dat wel. Alleen de Rock'n'Rollercoaster is geweldig.... Er mogen wel wat attracties bij en gelukkig gebeurd dit ook... Wij hebben in 1 middag studio's gedaan...
We hebben trouwens ook in Cape Cod gegeten, het buffet. Was wel lekker, maar weinig keus uit warne visgerechten....![]()
Weet iemand wanneer die enorme val klaar is in studio's? Ik weet even de naam niet meer... want als dat volgend jaar is, dan ga ik zeker even kijken
Die tickets van WDW zelf zijn niet al te goedkoop hoor... Bij ons is 't zo'n 1500 p.p. voor een week exclusief al het eten en drinken enzo, maar wij zitten wel altijd in zo'n vacation villa.quote:Op vrijdag 30 maart 2007 12:12 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Alsof Florida duur is![]()
Voor nog geen 1000 euro zit je daar 3 weken incl auto en alle verzekeringen , hotels moet je zelf zoeken is een stuk goedkoper dan hier te boeken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |