Ja hier wat wil je er voor hebben?quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 17:20 schreef kletskop het volgende:
ik heb zeer waarschijnlijk 2 kaarten over voor Muse den bosch. Zijn er nog geintresseerden?
Als er nog kaarten zijn kun je kijken op de site van het Sportpaleis zelf. Ik bestel Belgische tickets altijd op www.sherpa.be.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 14:30 schreef T1andonly het volgende:
Waar zou ik het beste aan kaarten kunnen komen voor Muse in Antwerpen?
Ik was op de Werchter Vrijdag vanaf Live een plekje gaan zoeken, zodat ik bij Muse redelijk vooraan zou staan (wat goed lukte). Ik verwachte best veel van Live en zag eigenlijk nogal op tegen het concert van Anouk dat tussen hen en Muse zou zitten.quote:Live is nog geweldig heurr.
Optreden in Paradiso afgelopen april was gewoon magisch!
Lijkt me dan ook weer een vreemde gewaarwording, dat de band die zo'n 6 jaar eerder je support act was, opeens na jou een festival headlinet.quote:Maar wat wel grappig is dat ik mijn favoriete band Muse ontdekt heb toen ze support act waren van Live (die toen nog goed waren, maar waar ik nu op ) in Gent in het jaar.....? 2000 of zo?
I second that! Hoewel CoD van mij persoonlijk niet had gehoeven. Hoe zeg je dat? Ik krijg er maar geen voeling mee.. En héél hard hopen dat ze in Antwerpen (en Den Boschquote:Wat een droomset!!!!
Ging je nou naar A of DB?quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 14:17 schreef MissBliss het volgende:
Woei
Ik heb er zin in.. (Moet alleen Forced In eens gaan opzoeken, die ken ik helemaal niet)
Half 8 voorprogr. rond 20.00 Muse...zal wel uur of 22.30 afgelopen zijn gok ik.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 12:08 schreef --Christiaan-- het volgende:
Ik vroeg me trouwens af, tot hoe lang duurt het ongeveer, heb de volgende dag school enzo.
Het Sportpaleisquote:
Ik zou er maar van uitgaan dat Muse niet voor 21.00 begint. Ik denk dat het rond 23.00 afgelopen zal zijn, dan.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 12:23 schreef Ingetje79 het volgende:
Half 8 voorprogr. rond 20.00 Muse...zal wel uur of 22.30 afgelopen zijn gok ik.
De setlist van gisteravond was overigens![]()
Oh, en stiekem ff over Live; heb een geweldige avond gehad in Ahoy 28 juni j.l.
Wat een top-band!!!![]()
Voordat het voorprogramma begint is het zeker wel 19.45, misschien later. Dan spelen ze ongeveer een half uur, moeten hun instrumenten enzo worden weggehaald en moeten er nog weer dingen voor Muse worden klaargezet (of verplaatst), even wat muziek, flesjes water neerzetten, setlisten op de grond plakken. Enz enz enz.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 15:30 schreef Ingetje79 het volgende:
Een voorprogramma van anderhalf uur?![]()
Heb je die kaarten nog?quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 17:20 schreef kletskop het volgende:
ik heb zeer waarschijnlijk 2 kaarten over voor Muse den bosch. Zijn er nog geintresseerden?
Ja! Toen heb ik nog best wel tijdje met piepende oortjes rondgelopen.quote:Op zondag 29 oktober 2006 02:01 schreef rena het volgende:
Knights of Cydonia als uitsmijterDat vond ik ook zo geweldig in Ahoy, toen ze je denderend naar huis stuurden met Stockholm Syndrome
![]()
Op Werchter speelden ze volgens mij KoC en TaB allebei aan het eind.. Eerst TaB en daarna KoC, dat vond ik wel een lekkere combi eigenlijkquote:Op zondag 29 oktober 2006 08:47 schreef Tom_Tom- het volgende:
Op Wechter was KoC de uitsmijter en op Lowlands was het TaB. Ik weet niet welke ik fijner vind. KoC heeft die heerlijke "No one's gonna take me alive", terwijl je bij TaB lekker kunt meebrullen op "you will burn in hell for you sins". Allebei echt zo'n ontlading van heb je even waardoor je echt met een knal uit het concert wordt geslingerd.
De setlist volgens proximusgoformusic:quote:Op zondag 29 oktober 2006 13:05 schreef MissBliss het volgende:
Op Werchter speelden ze volgens mij KoC en TaB allebei aan het eind.. Eerst TaB en daarna KoC, dat vond ik wel een lekkere combi eigenlijkOf zat er nog een ander nummers tussen?
Ik heb dat heel erg met Escape. Maar dan op de fiets, want ik heb geen auto.quote:Op zondag 29 oktober 2006 14:48 schreef rena het volgende:
Take A Bow is ook zo'n lekker nummer om in de auto te luisterenIk raak er alleen een beetje opgefokt van (hard rijden
) Maar toch vind ik dat ze met KoC moeten afsluiten. Gewoon. Omdat het echt een afsluiter is, TaB vind ik meer een opener
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |