Uhm, zoiets?quote:Op zondag 15 oktober 2006 21:56 schreef Repeat het volgende:
ik snap er geen tyfus van, ik wil een soort beker maken, dus een cirkel van 8 cm als onderkant, en als bovenkant 6cm, die dus een beetje uitloopt, geen idee hoe ik zoiets teken
goed idee, maar je kan een curved surface niet pushen/pullen...quote:Op zondag 15 oktober 2006 22:01 schreef wyccie het volgende:
Een koker cilinder van 8 cm maken, dan een off set aan de bovenkant van 6 cm, dan de buitenste ring indrukken?
(Heb het niet uitgeprobeerd, is maar een gedachte.)
ja zoiets idd, alleen dan met dikkere wanden, maar dat maakt voorlopig even niet uit, ben al benieuwd hoe je dit doet?quote:Op zondag 15 oktober 2006 22:06 schreef Xbox_360 het volgende:
[..]
Uhm, zoiets?![]()
[afbeelding]
Nou ja, dit is meer een glas![]()
Trek een lijntje en voer op het toetsenbord de straal in (straal = de helft van de diameter) en druk op enter. Maak een cirkel, het middelpunt van de cirkel aan één uiteinde van het lijntje en de rand van de cirkel aan het andere uiteinde van de lijn. Trek dan een lijn over de blauwe as (hoogte) van bijvoorbeeld 10 cm (kun je ook invoeren op het toetsenbord en daarna op enter drukken). Trek nog een cirkel vanuit het hoogste punt en voer opnieuw de straal in die je wilt. Haal de hulplijntjes weg. Je hebt nu twee cirkels recht boven elkaar. Elke cirkel bestaat uit een bepaalde hoeveelheid hoekjes. Dan hoef je alleen nog vanuit elk hoekje een lijn naar hetzelfde hoekje van de andere cirkel te trekken (die lijntjes kun je goed zien bij mijn glas). Een dikkere wand kan ook wel, maar dat is wel meer gedoe.quote:Op zondag 15 oktober 2006 22:08 schreef Repeat het volgende:
[..]
goed idee, maar je kan een curved surface niet pushen/pullen...
[..]
ja zoiets idd, alleen dan met dikkere wanden, maar dat maakt voorlopig even niet uit, ben al benieuwd hoe je dit doet?
Hoe bedoel je dat? Een lijn trekken en gewoon wat intypen in je toetsenbord? Zonder menu ofzo?quote:Op zondag 15 oktober 2006 22:18 schreef Xbox_360 het volgende:
[..]
Trek een lijntje en voer op het toetsenbord de straal in (straal = de helft van de diameter) en druk op enter.
Only in America!quote:Op zondag 15 oktober 2006 23:45 schreef KaMo het volgende:
oeps ik heb een skatepark ter groote van een stad in amerika gezet![]()
Je begint gewoon een lijn, zorgt dat ie in de goede richting staat. Stel je wilt een lijn van 3 cm dan druk je gewoon op 3 en dan op enter en dan heb je een lijn in de goede richting van precies 3 cm. Let wel goed op dat de maten goed staat ingesteldquote:Op zondag 15 oktober 2006 23:11 schreef crossover het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat? Een lijn trekken en gewoon wat intypen in je toetsenbord? Zonder menu ofzo?
quote:Op zondag 15 oktober 2006 23:45 schreef KaMo het volgende:
oeps ik heb een skatepark ter groote van een stad in amerika gezet![]()
Kan iedereen zien wat jij in Google Earth hebt gezetquote:Op maandag 16 oktober 2006 00:43 schreef KaMo het volgende:
jeaj
al bijna af nu ff zat
op google earth:
"Skatepark te Hulst" lat=51.2790294813, lon=4.04857584072
neequote:Op maandag 16 oktober 2006 00:53 schreef Xbox_360 het volgende:
[..]
Kan iedereen zien wat jij in Google Earth hebt gezetIs toch alleen op je eigen pc?
jammerquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |