goh herkenbaar, gelukkig bij jullie wel wederzijds!
zie vorige deel voor meer uitleg;
na vandaag weer een dag vol negeren, en zeggen ga weg kweek etc.
heb ik besloten maar niet meer met haar om te gaan, tijdens een goed gesprek 2 weken terug, is eruit gekomen dat ze het contact te intenst vond geworden en ik teveel hing( tbh was zij meestal de gene die om mijn aandacht vroeg, en als ik dat niet gaf boos werd maargoed) daar heel erg boos over geworden, en gezegd dat is een shit argument.
waarop zij zei; maakt niet uit, zo voelde het.
het enige wat ik op dit punt nog in stand wil houde is een goeie vriendschap, want het was een hele fijne.
zij zei, jij bent bang mij kwijt te raken, ik heb dat niet, want ik weet dat ik je niet kwijt zal raken, het is heel simpel, ik wil je niet kwijt.
![]()
dacht ik, alles is weer goed! we hebben alles eruit gegooid et voila, alles zal wel weer goed zijn.
niet dus.
ik zit in een vriendengroep, en de enige rede dat ik in die groep zit is omdat er 4 goeie vrienden in zitten(waaronder zij) maar 4 mensen waar ik absoluut niks mee heb.
er speelt door dat ik in juli met een meisje heb gezoent uit deze groep, in een weet ik veel bui waar iedereen bij was(zij begon) groep maakt daar nog regelmatig grapjes over( ik negeer het vrij dikke huid qua beledegingen) en laatst reageerde zij erop door te zeggen ik wou dat ik dat nooit had gedaan, als ik iets kon terugdraaien etc. dit heeft ze een aantal keer gezegd.
ik voel niks voor haar, maar om dat te horen doet auw.
bij elkaar opgeteld, twee jongens die twee simpelen ziele zijn waar ik absoluut niks mee heb, een meisje waar ik heel veel omgeef, maar mij nu zoveel pijn doet en een meisje dat gewoon lullig is.
heeft mij de conclusie gegeven dat ik stop met deze mensen en met andere mensen en vrienden ga optrekken.
als ik dit zo typ vind ik mezelf enorm egoistiche, want als ze wat om mij geeft, zal ze weer contact met me zoeken, de ultieme test dus.
gaat moeilijk worden om niet met iedereen op te trekken, maar het proberen waard.
het klinkt allemaal heel stom als ik dit zo typ, maar ik weet ook niet waar ik het allemaal moet laten, dus uit ik mijn frustraties hier maar.
wel heel leuk contact met een ander meisje uit m'n klas nu, heeft helaas een vriend:(
god wat ben ik hopeloos.
toepasselijk is wel : Cause all that's left has gone away And there's nothing there for you to prove van Jet (look what you've done van het album Get Born) zo voelt het, wat heb je nu nog te bewijzen lief meisje.