Geen slappe zak, maar een klootzak bedoel je.quote:Op zaterdag 14 oktober 2006 15:02 schreef MoreMini het volgende:
Ik ben verliefd op een jongen die ik al een half jaar leuk vind. Alleen: het is een slappe zak. Na een half jaar eindelijk eens gezoend (het is wederzijds, vinden elkaar leuk). En toen ik deze week vroeg waar het nou heen gaat met "ons" zegt ie: "We kunnen toch chill met elkaar omgaan?" en "We zien wel."
Ik denk dat dit een exit is... Nooit smsjes, verder geen initiatief. Vaarwel.![]()
[/broedse kip modus]
Je hebt het mooi geschrevenquote:Op zaterdag 14 oktober 2006 00:07 schreef Pumatje het volgende:
![]()
Nou ja zeg,.....
pardon...?
maakte een grapje met vido en nu is mijn vehraal ineens niet waar, ja inderdaad ik ga een nepverhaal typen waar ik 2 uur over doe omdat het grote onzin is en ik iedereen erin wil laten trappen![]()
![]()
Nee, gelukkig is dat wel waarheid![]()
Lieve Roeni3, snap je nu m'n punt van laatst?quote:
Nee, want dat ging toen over oa posts van onszelf. Die hadden inhoud. Deze laatste posts gingen echt nergens over; totaal andere situatie.quote:Op zondag 15 oktober 2006 21:39 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Lieve Roeni3, snap je nu m'n punt van laatst?.
Ik ga hier straks opruimen, mochten mensen een paar posts missen, kan kloppen.
Bloodylotte, miekd, seriously. Waar die posts voor nodig zijn?
.
[/retorisch]
Ja. Nee. How. Wacht.quote:Op zondag 15 oktober 2006 21:50 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Nee, want dat ging toen over oa posts van onszelf. Die hadden inhoud. Deze laatste posts gingen echt nergens over; totaal andere situatie.
Ja, vertel eens. Ik ben wel benieuwd, zeker na je memorabele topic over het spel der liefde.quote:Op maandag 16 oktober 2006 00:49 schreef WeirdMicky het volgende:
Mijn verhaal gaat ook echt geweldig. Details alleen op aanvraag.
Nou okay, omdat ik in een goede bui ben.quote:Op maandag 16 oktober 2006 01:26 schreef dawg het volgende:
[..]
Ja, vertel eens. Ik ben wel benieuwd, zeker na je memorabele topic over het spel der liefde.
Tuurlijk, je zat de hele tijd te wachten tot iemand om details zou vragen omdat je het van de daken wil schreeuwen. Geef maar toe!quote:Op maandag 16 oktober 2006 01:57 schreef WeirdMicky het volgende:
Nou okay, omdat ik in een goede bui ben.
Tsja, dat doet verliefdheid met je hè. Hoewel deze wel érg doorzichtig wasquote:Op maandag 16 oktober 2006 02:00 schreef Xennia het volgende:
[..]
Tuurlijk, je zat de hele tijd te wachten tot iemand om details zou vragen omdat je het van de daken wil schreeuwen. Geef maar toe!
Ik was ook zo ironisch als de hel. Goed dat je het doorhad.quote:Op maandag 16 oktober 2006 02:00 schreef Xennia het volgende:
[..]
Tuurlijk, je zat de hele tijd te wachten tot iemand om details zou vragen omdat je het van de daken wil schreeuwen. Geef maar toe!
Je wordt toch geen corpsballetje he?quote:Op maandag 16 oktober 2006 02:04 schreef WeirdMicky het volgende:
[..]
Ik was ook zo ironisch als de hel. Goed dat je het doorhad.![]()
Die vereniging is niet het korps nee. Uiteindelijk kwam ik ook enkel voor haar naar die borrels, zo gezellig is het daar.quote:Op maandag 16 oktober 2006 02:06 schreef Xennia het volgende:
[..]
Je wordt toch geen corpsballetje he?
Holy fuck dat klinkt bekend...Enige verschil is dat het slechts om een 2 jaar oudere arts gaat bij haar...quote:Op maandag 16 oktober 2006 04:54 schreef Slappertje het volgende:
Je suis hopeloos verliefd, in de letterlijke zin van het woord hopeloos. Het gaat echt om een bloedmooi moordwijf dat al 4 jaar een relatie heeft met één of andere 10 jaar oudere arts. Zij houdt er van mannen gek te maken, wat haar bij 99% van de (echte) mannen (en 20% van de vrouwen) makkelijk lukt en dan bedoel ik ook echt de hele kroeg. En mij vindt ze geweldig, omdat ik zo makkelijk door dat oppervlakkige heen prik en als één van de weinige gasten normaal met haar om ga.
Probleem is dat ze mijn hoofd ook zwaar op hol brengt, terwijl het toch niks gaat worden![]()
Vida, dit is echt een sprookjesverhaalquote:Op maandag 16 oktober 2006 00:00 schreef Vida het volgende:
mijn dates waren echt geweldig... vrijdagmiddag ging ik naar haar toe bijna 2uur reizen, dat is best kut
we zijn uit eten geweest, daarna naar de bioscoop en toen nog naar een cafeetje. rond 02:00u heb ik haar naar huis gebracht, het klikte echt helemaalom 04:30u was ik zelf thuis...
om 10:00u zaterdagochtend belde ze me wakker, dat ze weer af wou sprekendus toen kwam ze met de trein naar zeeland en ik ( zonder dat zij het wist
) nam de trein naar rotterdam, zodat ze het laatste stuk niet alleen hoefde te reizen hehe... we zijn even naar mijn huis gegaan, toen gingen we poolen en daarna weer naar mijn huis waar ik spaans voor haar heb gekookt
's avonds gingen we samen uit en het was allemaal super...
zo lief, zo mooi, verliefd![]()
vertel eens meer danquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 01:46 schreef BloodyLotte het volgende:
Ik word steeds verliefder.Ik kan niet eens meer normaal functioneren. Dit is bijna too good to be true.
But it's so true.
Verder word ik helemaal vrolijk van jouw berichtjes hierquote:Op dinsdag 17 oktober 2006 02:18 schreef BloodyLotte het volgende:
Oh ja, en ik loop raar.ik dacht even aan wat anders![]()
Alsof ik op veertjes loop die laten stuiteren ofzo. Ik eet tráág, slaap veel te veel, mensen moeten voor me gaan staan roepen en zwaaien, anders hoor ik ze niet omdat ik zo loop te dagdromen en ik neurie de hele dag door met een ENORME grijns op m'n smoelwerk.
Compleet gestoord, I tell you. But I liiiiike it.
Egwel!quote:
A dirty mind is a joy forever.quote:Op dinsdag 17 oktober 2006 19:13 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
Verder word ik helemaal vrolijk van jouw berichtjes hier![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |