Merca Footbal.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 12:28 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Voetbalzone.nl
Voetbalzone met als bron een Spaanse krant, betrouwbaarder dan dit krijg je ze niet.![]()
Ajax - groningen aanstaande zaterdag. Er zijn nogal wat " extra " kaarten beschikbaar gekomen waaronder voof 409/410 (bijna 200). Je kan ze alleen kopen als je een SCC hebt, maar dan mag hij niet voor 409/410 zelf zijn. (Ik weet het, het klink belachelijk maar ik heb ze zelfs nog gebeld.) Ik moet dus iemand hebben die 2 kaartjes 409/410 voor me wil kopen met een seizoenskaart voor een vak anders dan 409/410 zelf.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 11:17 schreef Riro het volgende:
[..]
Voor welke wedstrijd heb je die nodig dan ?
Volgens een geheime bron, niet te hopen dat het dezelfde bron is die afgelopen zomer de transfer van Edgar Davids naar Ajax meldde, want dan wil ik het eerst nog maar even zien.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 13:57 schreef denthemen het volgende:
http://afamersfoort.nl/ meld dat vrijdag of zaterdag kaartverkoop voor 010 uit begint
Clubs zullen wel inzien dat Sneijder niet in de punt naar achteren kan spelen en dat dat dus een verkeerde keuze van Van Basten is geweest.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 12:51 schreef thewishmaster het volgende:
Maar zullen die topclubs geen problemen hebben met zijn spel op het WK en het feit dat hij niet echt fysiek sterk is?
zoiets rekende ik eigenlijk wel op.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 15:50 schreef PLAE@ het volgende:
wel duur meen ik. 45 ofzo.
Maar pin me er niet op vast.
Maar was Champions League, en mensen kregen later nog geld terug.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 15:52 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
zoiets rekende ik eigenlijk wel op.
T was tot de eerste goal nog best aardigquote:Op woensdag 11 oktober 2006 21:05 schreef PLAE@ het volgende:
Iedereen zit braaf naar t Nederlands elftal te kijken![]()
Dat is nog zachtjes uitgedruktquote:Op woensdag 11 oktober 2006 23:15 schreef Vicenzo het volgende:
De Ajacieden speelden niet heel geweldig vanavond. Maar ja dat deed het hele team niet.
quote:Martin van Geel heeft aan Voetbal International aangegeven nog niet te zijn benaderd door AC Milan. Eerder deze week stond in de Italiaanse krant Tuttosport dat de grootmacht belangstelling heeft voor Maarten Stekelenburg.
Bij Milan is de Braziliaan Dida de vaste keus onder de lat. Hij heeft echter een aflopend contract en lijkt vooralsnog niet van plan deze te verlengen. De reden hiervoor lijkt te zijn dat Dida een financieel zeer aantrekkelijke aanbieding heeft gekregen van Corinthians.
Omdat de technische staf van Milan geen risico wil nemen wordt er al druk gezocht naar een mogelijke opvolger voor Dida. In het geruchtencircuit dook dus onder andere de naam van Stekelenburg op, die een goed seizoen doormaakt bij Ajax en daarnaast met zijn 23-jaar nog een grote toekomst voor zich heeft liggen.
quote:EINDHOVEN - Ronald Koeman wil de Braziliaanse verdediger Maxwell naar PSV halen. Dat meldt de trainer in VI.
De oud-Ajacied staat momenteel onder contract bij Internazionale, maar speelt amper. PSV heeft op dit moment geen overtuigende linksback onder contract staan. Maxwell moet dit gat invullen bij de Eindhovenaren.
en Mido stond ook op zijn lijstjequote:Op donderdag 12 oktober 2006 08:35 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Deze vond ik ook wel tof
[..]
Klopt maar net of hij nu al weer naar Nederland wil.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 08:53 schreef denthemen het volgende:
maxwell was/is gewoon een top speler hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |