rakettersquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 21:08 schreef Sessy het volgende:
he jongens
nou we toch bezig zijn
goedkope toetjes?
en ff geen vla en yoghurt en pudding, die kan ik niet meer zien gewoon.
heel veel meer andere toetjes zijn er toch ook niet?quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 21:08 schreef Sessy het volgende:
he jongens
nou we toch bezig zijn
goedkope toetjes?
en ff geen vla en yoghurt en pudding, die kan ik niet meer zien gewoon.
een blik vruchtencoctail van de aldi, zwart blik met opdruk, 89 centquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 21:25 schreef Sessy het volgende:
Hmm slagroomsoesjes da's een goed idee!!!![]()
![]()
![]()
Is er echt geen *lekkere* fruitsalade of zo te maken zonder dat er gelijk stervruchten en lychees in moeten?
Ik had laatst al stoofpeertjes (aanbieding bij edah) mja.
balsamico is niet per definitie azijnquote:Op vrijdag 27 oktober 2006 21:33 schreef Sessy het volgende:
Azijn? over de yoghurt?!
Kant en klaar producten kopen?quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 16:39 schreef Sessy het volgende:
OMG ik kom er net achter dat 1 van mijn huisgenoten 11 euro PER DAG aan eten besteedt?! Sjeeezus. Hoe krijg je dat nou weer voor mekaar?
11 euro is erg weinig vind ik. Je moet een beetje goed eten. Soms even ergens een broodje halen, uit eten, kant en klaar maaltijden (geen magnetron) etc. Onder de tien euro ben je echt jezelf tekort aan het doen.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 16:39 schreef Sessy het volgende:
OMG ik kom er net achter dat 1 van mijn huisgenoten 11 euro PER DAG aan eten besteedt?! Sjeeezus. Hoe krijg je dat nou weer voor mekaar?
PER DAG?! 900 euro per maand?!!!quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 16:41 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Kant en klaar producten kopen?
Afhaalmaaltijden?
Ik besteed er trouwens meer aan, denk een 30 euro per dag gemiddeld
Hij rookt niet.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 18:03 schreef zoalshetis het volgende:
5 euro shag, 6 euro eten, inclusief wc papier?
Ja kijk ik ben dan weer allergisch voor gist dus een broodje halen is er voor mij niet bij, maar dan nog... He nee ik snap echt niet hoe je aan dat soort bedragen komt... Tenzij je elk weekeinde uiteten gaat, maar dan nog. Laatst nog wezen uiteten, was 7 euro. Met een groot bord allerhande knapperige groentes en een goed te eten stuk vlees en een cola light. Wel in een studentencafe dan, maar wel heel gezellig en dat eten was echt goed (onze mensa is 10x slechter)...quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 16:50 schreef ssebass het volgende:
[..]
11 euro is erg weinig vind ik. Je moet een beetje goed eten. Soms even ergens een broodje halen, uit eten, kant en klaar maaltijden (geen magnetron) etc. Onder de tien euro ben je echt jezelf tekort aan het doen.
Serieus? Eet je vaak buiten de deur of drink je vaak wijn bij het eten?quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 16:41 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Kant en klaar producten kopen?
Afhaalmaaltijden?
Ik besteed er trouwens meer aan, denk een 30 euro per dag gemiddeld
Mwah, dingen als goed vlees, en goede vis kunnen ook keihard aantikken... Groente en Zetmeel achtige producten zijn meestal het probleem niet denk ik. Wijn is idd ook duur, naja, kan duur zijn...quote:Op zondag 29 oktober 2006 02:24 schreef Rapaille het volgende:
[..]
Serieus? Eet je vaak buiten de deur of drink je vaak wijn bij het eten?
Goed vlees hoeft niet duur te zijn.quote:Op zondag 29 oktober 2006 09:50 schreef K-mail het volgende:
[..]
Mwah, dingen als goed vlees, en goede vis kunnen ook keihard aantikken... Groente en Zetmeel achtige producten zijn meestal het probleem niet denk ik. Wijn is idd ook duur, naja, kan duur zijn...
4 a 5 keer in de week, en ja, ook wijn bij het eten.quote:Op zondag 29 oktober 2006 02:24 schreef Rapaille het volgende:
[..]
Serieus? Eet je vaak buiten de deur of drink je vaak wijn bij het eten?
Voor sommige mensen is dat niet goed genoeg hoorquote:Op zondag 29 oktober 2006 15:43 schreef z80 het volgende:
[..]
Goed vlees hoeft niet duur te zijn.
een goed stuk rund vlees bij de turk heb je onder de 6 Euro de kilo
biefstuk is +- 7 Euro de kilo en schaapsgehakt voor 6 Euro de kilo.
alleen lamsvleesen wilt is duur, maar dat eet je dan ook niet elke dag.
Ik eet veel buiten de deur.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 22:36 schreef Sessy het volgende:
[..]
PER DAG?! 900 euro per maand?!!!
Eet jij soms alleen zwarte kaviaar of zo.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |