Ga zelf dan koken, hoeft je mama dat ook niet meer te doen, kan je ook niet meer gaan huilen omdat je geen vlees hebt gekregen maar soja.quote:Op maandag 9 oktober 2006 01:22 schreef Mustard_Man het volgende:
zitten we netjes aan tafel, krijg ik twee schnitzels op mn bord gepleurt.
aanvallen geblazen dus, helaas zat er maar weinig smaak aan. geen schnitzelkwaliteit zoals ik gewend was.
anyway, ik ben een trooper dus ik heb het natuurlijk gewoon opgegeten.
vraagt mn mama: 'en, was het lekker'
waarop ik antwoord: 'mwoah, ging wel'
en toen kwam het... verteld ze dat het een VEGETARISCHE SOJA-SCHNITZEL was!
OMG!!1! HOE KAN EEN MOEDER DAT HAAR EIGEN ZOON AANDOEN!
en dan nog lachen ook omdat ik het niet door had!
SCHANDALIG! HOOGVERRAAD!
ik HAAT vegetariers en alles waar ze voor staan! ik WEIGER soja en biologische troep te eten puur uit principe! en dan flikt ze me dit!![]()
![]()
uiteraard ga ik vandaag 4 stukken vlees eten en mn hond schoppen ter compensatie.
ik kende die termen niet eens. dit klinkt als een ervaringsdeskundigequote:Op maandag 9 oktober 2006 01:34 schreef Ringo het volgende:
Je klinkt als een thaitoerist die zich heeft laten neuken door een ladyboy.
Maak je wel fotos ervan?quote:Op maandag 9 oktober 2006 01:22 schreef Mustard_Man het volgende:
en mn hond schoppen ter compensatie.
Ik zou als ik jouw was je hond in 4 stukken snijden, tegen je moeder zeggen dat jij kookt vanavond en die hondenburger bij haar op het bord leggen als ware van kotelet.quote:Op maandag 9 oktober 2006 01:22 schreef Mustard_Man het volgende:
uiteraard ga ik vandaag 4 stukken vlees eten en mn hond schoppen ter compensatie.
quote:Op maandag 9 oktober 2006 01:29 schreef Ringo het volgende:
[..]
Een schnitzel niet kunnen onderscheiden van een sojaburger.
En dat noemt zich een trooper troeper.
Dat is voor de zogenaamde "part-time vegetariėrs" (quote:Op maandag 9 oktober 2006 11:05 schreef Coelho het volgende:
Dat iemand geen vlees wil eten, oke, da's tot daar aan toe. Maar dat je dan wel iets op je bord wilt hebben liggen dat op vlees lijkt, daar snap ik niks van.
Ja, we jagen ook zoveel met z'n allen.quote:Op maandag 9 oktober 2006 12:44 schreef Sjibble het volgende:
Soja
Vegetariers
Als ze Soja eten redden ze maar een halve koe in hun hele leven![]()
Zowieso kopen er mensen genoeg vlees, en je hebt het nodig, daar zijn we jagers voor. Er zit bijv ijzer in.
Als je geen ijzer krijgt is het dag tegen je rode bloedcellen en ben je alleen maar saai en moe
Mits ze dat niet erg ranzig vinden dan.quote:Op maandag 9 oktober 2006 12:52 schreef m021 het volgende:
Echte vegetariėrs eten net zo lief een vormloos blok tofu.
Nee jij klinkt als een wereldvreemdequote:Op maandag 9 oktober 2006 10:12 schreef soppig het volgende:
[..]
ik kende die termen niet eens. dit klinkt als een ervaringsdeskundige
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |