Het kon ook niet lang duren voordat iemand dit posten zou.quote:Op zondag 8 oktober 2006 22:49 schreef Backhander het volgende:
Wat jammer voor steinman...
het valt tegen dat TS er niet al mee kwamquote:Op zondag 8 oktober 2006 22:52 schreef SiemeN het volgende:
[..]
Het kon ook niet lang duren voordat iemand dit posten zou.
is gewoon een goede ONZ posting van je heurquote:Op zondag 8 oktober 2006 22:57 schreef in_het_kippenhok_4 het volgende:
Als minderjarigen stemrecht hadden, was dit de enige partij die zijn kiezers letterlijk zou naaien...
Ben groot voorstander van democratie en vrijheid van meningsuiting, maar die jongens gingen me moreel gezien toch ff een brug te ver zeg maar.
Oowww... het staat in ONZ... nou, DOEI! dan maar
quote:Op zondag 8 oktober 2006 23:01 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
is gewoon een goede ONZ posting van je heur![]()
Vrouwen poepen niet!quote:
quote:Op zondag 8 oktober 2006 22:49 schreef Backhander het volgende:
Wat jammer voor steinman...
oh kutquote:Op maandag 9 oktober 2006 12:25 schreef RickoKun het volgende:
ik heb jullie wel door, jullie zwaaien ze toe!
N00bs!11111uno
quote:Op maandag 9 oktober 2006 12:29 schreef RickoKun het volgende:
[..]
NOU MOET JE OPHOUDEN HOOR! ZIEKE GAST!11111![]()
dan ga jij er toch lekker op stemmenquote:Op maandag 9 oktober 2006 13:15 schreef nvido het volgende:
Onterecht hoor, alleen omdat hun opvatting van pedofilie verkeerd is mogen deze mensen niet meedoen.
PNVD is oke, olé olé
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |