Ik blijf me wel een beetje druk maken omdat ik alles in de gaten moet houden, hoor.quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 17:16 schreef Belana het volgende:
neuk, wat een toestand, fijn dat alles goed is!
Pfoei, gelukkig. Enne jaah, rustiger ken altijd. Pizza ipv hachee bijvoorbeeld. Of soep/ravioli/zooi uit blik.quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 15:40 schreef Neuk het volgende:
Was ik alweer... Nou dusver niets verkeerds met de plas, ook niet met de bloedruk. Ik word wel beter in de gaten gehouden ivm eventuele startende vergiftiging maar zo ver te zien was is alles in orde. Het kind is erg groot (jaja, ligt ook erg voor op groei) en het kan dus inderdaad zijn dat hij op de zenuwen en spieren ligt te drukken omdat ie nog niet volledig ingedaald is (koppie zeeft er nog boven, zeg maar).
Dus opgelucht paracetamollekes gaan slikken![]()
oja.. en nog rustiger aan gaan doen... NOG rustiger .... kan dat?
Ja! Ik ben er weer!quote:
Slecht slapen went.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 06:01 schreef Neuk het volgende:
Ben je wel een beetje uitgerust? Warme melk is idd wel een heel goed idee.
Nou, dát heb ik dus ook! Lekker weer mooie kleren aan. Rokken met laarzen, jeans met hakken heerlijk!quote:Ik was in het jeanstopic aan het neuzen... Ik kan bijna niet meer wachten
Nou, ik zie ze soms lopen....quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 06:20 schreef Neuk het volgende:
Ik denk trouwens dat de meeste vrouwen (tuulk zijn er heus wel wat te noemen die niet zo zijn en tshirts van hun man af gaan dragen) het vooral nodig hebben om er verzorgd en mooi uit te zien tijdens hun zwangerschap omdat hun lijf wel heel drastisch veranderd.
Heb ik dan ook nauwelijks gekocht. Paar simpele basics.quote:Beetje jammer dat zwangerschapskleding eigenlijk vrijwel nooit in de buurt van mijn smaak komt...
Nou, zo stellig durf ik daar toch niet van uit te gaan. Mijn gewicht zal ik zo terug hebben, rest van mijn figuur is niet veranderd, maar die buik.... nee, ik kan niet geloven dat die nog strak wordt. Dat vel is zooo enrom opgerekt, en tja, de plooibaarheid zal toch wat teruggelopen zijn met het stijgen der jaren.quote:Ik ga er trouwens van uit dat het grootste gedeelte van mijn buik over een tijdje toch echt wel weer weg is.Jij niet?
Het is goed dat je zo snel terug moet komen. Bloed en urine iig oké. Dus idd, vooralsnog gefeliciteerd.quote:Ennuh... zo positief was de vk niet over de uitslag. Lam eem beginnende vergiftiging zijn. Ik moet iig over 5 daagjes terug komen en dan wordt er weer gekeken... Maar vooralsnog is het feest natuurlijk
hihi ik geloof het ook niet eigenlijk maar ik wil het positief benaderen. Ik was laatst al helemaal in paniek vanwege 2 kleine streepjes (volgens mij zijn het niet eens streepjes, ik zie ze vrijwel niet meer) dus.... maar gelukkig zijn we 30+, heeft zijn voordelen in dit geval.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 06:29 schreef Moonah het volgende:
Nou, zo stellig durf ik daar toch niet van uit te gaan. Mijn gewicht zal ik zo terug hebben, rest van mijn figuur is niet veranderd, maar die buik.... nee, ik kan niet geloven dat die nog strak wordt. Dat vel is zooo enrom opgerekt, en tja, de plooibaarheid zal toch wat teruggelopen zijn met het stijgen der jaren.
[..]
Het is goed dat je zo snel terug moet komen. Bloed en urine iig oké. Dus idd, vooralsnog gefeliciteerd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |