ga is ergens anders grappig lopen doenquote:Op maandag 9 oktober 2006 12:08 schreef Jarno het volgende:
[..]
Ze zitten hier op elke hoek van de straat nota bene! Allemaal van die vage tentjes, ze praten amper Nederlands, inburgeren of oprotten d'r mee..
Vraag is: wil je wachten en het later ondervinden? Ben je bereid een dergelijk risico te nemen? Vergeet niet, Kim is iemand die er niet voor schroomt hem te gebruiken. Hij heeft meerdere malen bewezen lak te hebben aan de rest van de wereld, en zelfs zijn eigen mensen. Zijn leger is 1 van de grootste in de wereld qua manschappen, die bovendien fanatiek (lees: compleet gebrainwashed) zijn. Ze houden er een guerilla style oorlogsvoering op na. koppel dat samen met een nuke, en je hebt een groot probleem, die je niet ff zomaar kunt gaan negeren... dat is een beetje het idee van dioe iraakse generaal met zijn: there are no amerikans in Bagdadquote:Op maandag 9 oktober 2006 12:10 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Kom op zeg, niet overdrijven. NK heeft een (klein) atoomwapentje getest en dat is 't. Het is nu echt niet zo dat ze over een paar jaar een alles vernietigend arsenaal hebben.
Hebben ze sowiezo een mogelijkheid om die dingen een beetje normaal de bezorgen?
In theorie ja. In praktijk flikkeren die dingen vlak na lancering ergens in zee.quote:Op maandag 9 oktober 2006 12:22 schreef Bensel het volgende:
[..]
....
op je vraag terug komend: ze schijnen raketten te hebben die in theorie tot amerika kunnen komen.. japan ligt dus echt wel binnen bereik. stel je voor wat een nuke daar nu zou doen? zelfs een kleine zal honderduizenden doden en een gigantische economische crisis veroorzaken..
mja.. misschien was de testv van die raketten wel bedoeld te mislukken. Beetje de wereld misleiden. Trouwens, dat die raketten niet succesvol getest zijn, maakt het nmog niet zo dat ze niet succesvol kunnen worden ingezet. Vergeet niet, elke test levert informatie op. Zelfs de mislukte.quote:Op maandag 9 oktober 2006 12:30 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
In theorie ja. In praktijk flikkeren die dingen vlak na lancering ergens in zee.
Bovendien is hun atoomwapen waarschijnlijk zo kut dat het veels te zwaar is om het via een raket te vervoeren of af te knallen met een kanon. Een bommenwerper sturen schiet ook niet echt op want die is in no-time neer geschoten.
En het nut van een wapenwedloop met NK slaat nergens op, aangezien de VS NK een paar honder keer compleet kunnen wegvagen.
NK is dan misschien wel een beetje wazig enzo maar ze zijn echt niet zo dom om hun complete land te vernietigen. De VS geeft zelf ook gewoon toe dat het atoomwapens zal gebruiken mocht Japan of ZK aangevallen worden door NK. Zelfde geld voor Iran tegen Israël en China tegen Taiwan. Twee veel waarschijnlijkere acties dan dat NK z'n ding op Japan of ZK weet te krijgen....
Maar ze kunnen er niks opzetten. Misschien hoogstens een 1000 LB conventionele kop.quote:Op maandag 9 oktober 2006 12:36 schreef Bensel het volgende:
[..]
mja.. misschien was de testv van die raketten wel bedoeld te mislukken. Beetje de wereld misleiden. Trouwens, dat die raketten niet succesvol getest zijn, maakt het nmog niet zo dat ze niet succesvol kunnen worden ingezet. Vergeet niet, elke test levert informatie op. Zelfs de mislukte.
quote:
Formaat Hiroshima dusquote:Op maandag 9 oktober 2006 12:27 schreef ThinkTank het volgende:
De Russen spreken over 5 tot 15 kiloton TNT.
Het antwoord staat in je eerste zin, lieverdquote:Op maandag 9 oktober 2006 11:44 schreef Meki het volgende:
Noord Korea heeft kernwapens
waarom valt USA hun niet aan ??
oow wacht het is geen islamland
ruilen tegen Taiwanquote:Op maandag 9 oktober 2006 12:56 schreef Zemi77 het volgende:
Hmm, kunnen we China niet omkopen met twee provincies van NK (bijv. met wat leuke grondstoffen erin). Dan krijgt ZK de rest. Problem solved
Ik had al eerder opmerkingen gelezen dat het ook fake zou kunnen zijn. Gewoon een berg TNT of dynamiet bijvoorbeeld.quote:Op maandag 9 oktober 2006 11:45 schreef ThinkTank het volgende:
De Russen bevestigen dat het een kernexplosie betrof.
Waarom???? Taiwan (net zoals Tibet) maakt helemaal geen onderdeel uit van China. Nooit gedaan trouwens in het overgrote deel van de Chinese geschiedenis, dit in tegenstelling wat de expansionistische communisten je willen doen gelovenquote:
Ga je mond spoelen! Een deel van Korea aan China geven? Belachelijk!quote:Op maandag 9 oktober 2006 12:56 schreef Zemi77 het volgende:
Hmm, kunnen we China niet omkopen met twee provincies van NK (bijv. met wat leuke grondstoffen erin). Dan krijgt ZK de rest. Problem solved
He, ik heb ook graag dat Noord-Korea zich weer aansluit bij het non-proliferatieverdrag, maar als de wereld daar niets concreet tegen (kan) doen tegen wat NK doet, en China en Rusland er niets tegen willen doen; erger nog, ze veroorzaken zelfs het probleem; waarom mogen landen als Zuid-Korea, Japan en Taiwan zich daar niet tegen verdedigen? Vind het een beetje met twee maten meten, veel Fok'ers hier vinden het vanzelfsprekend dat NK wel kernwapens verwerft, waarom mogen Zuid-Korea, Japan en Taiwan dat dan niet? Zal China niet zo leuk vinden, maar tja, dan hadden ze dit niet zo ver moeten laten komen.quote:Op maandag 9 oktober 2006 11:49 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Ah vooral doen. Lekker een nieuwe atoomwedloop starten![]()
Jij jubelt een land toe dat honderduizenden van haar eigen mensen laat verhongeren?quote:Op woensdag 4 oktober 2006 09:20 schreef Monidique het volgende:
Eindelijk een wereldmacht die de VS kan intomen.
En de capaciteit ze gericht af te vuren.quote:Op maandag 9 oktober 2006 13:05 schreef Pranfeuri het volgende:
Mensen schrikken gewoon enorm van het woord atoombom. Maar dit is maar een klein prutsbommetje. De VS heeft véél meer, maar vooral véél krachtigere bommen.
VS doet niet veel anders dus dat is geen goed argument.quote:Op maandag 9 oktober 2006 13:10 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Jij jubelt een land toe dat honderduizenden van haar eigen mensen laat verhongeren?
Jeeez hoe stompzinnig kan je zijn met je antiamerikanisme..
quote:Op maandag 9 oktober 2006 13:00 schreef Zemi77 het volgende:
[..]
Oei, die is ook goed! Zou Bush het willen/durven?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |