Klopt dat is ook zo'n veenkoloniaal gat. In die buurt praten ze allemaal van dat knauwerige knoalstreeksquote:Op maandag 2 oktober 2006 15:52 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Ik kan het wel een beetje, want ik heb familie in Emmer-Compascuum wonen. En om de een of andere reden praat iedereen in dat dorp een (soort van) Gronings dialect.
Zozo, mn zus woont sinds 2 jaar ofzo samen in Annen. Het is een keuze die je maakt he...quote:Op maandag 2 oktober 2006 16:48 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Queen_Bee, je bent verhuist las ik!
Welke straat? Rivierenbuurt is bij mij om de hoek
Overigens ben ik ook ene halve Drent, hoewel geboren in Groningen ben ik toen ik 2 was verhuist naar Annen. Vanaf mijn 18e weer gewoond in Groningen, behalve 2002-2005, toen woonde ik even in Hoogeveen.
Oh ja, beide Hoogeveen en Groningenquote:Op maandag 2 oktober 2006 16:48 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Queen_Bee, je bent verhuist las ik!
Welke straat? Rivierenbuurt is bij mij om de hoek
Overigens ben ik ook ene halve Drent, hoewel geboren in Groningen ben ik toen ik 2 was verhuist naar Annen. Vanaf mijn 18e weer gewoond in Groningen, behalve 2002-2005, toen woonde ik even in Hoogeveen.
Parkweg staat inderdaad op de foto in de OP. Afhankelijk van de kant van het kanaal en het Emmaviaduct woon je in de Rivierenbuurt of in de Grunobuurt. Stadsparkkant is Grunobuurt, stationskant is Rivierenbuurt.quote:Op maandag 2 oktober 2006 17:26 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Oh ja, beide Hoogeveen en Groningen![]()
Parkweg
En oh ja, ik dacht dat ik jou eh, gisteren meen ik, zag fietsen
Mooie fotoquote:Op maandag 2 oktober 2006 17:47 schreef detulp050 het volgende:
De combi Hoogeveen/Groningen is erg populair, al kom ik niet uit Hoogeveen maar uit het pittoreske Stuifzand
Overigens, voor in de OP:
Schildersbuurt: Jozef Israelsstraat/plein vanaf het dak van mijn huis:
[afbeelding]
Men, ik ken hier niks.quote:Op maandag 2 oktober 2006 18:15 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Wat een mooie foto Tulp050!
[..]
Parkweg staat inderdaad op de foto in de OP. Afhankelijk van de kant van het kanaal en het Emmaviaduct woon je in de Rivierenbuurt of in de Grunobuurt. Stadsparkkant is Grunobuurt, stationskant is Rivierenbuurt.
Gisteren kan hoor, waar was dat? En was ik in het gezelschap van iemand met rode krullen?
Als die hier nou 1 keer posten, dan is dat ook geregeldquote:Op maandag 2 oktober 2006 21:43 schreef nietzman het volgende:
Er zijn genoeg niet-topic-regulars die onontbeerlijk bij een echte Groningenmeet zijn.
Ik neem het dan maar aanquote:Op maandag 2 oktober 2006 21:56 schreef Queen_Bee het volgende:
Ja hoor Tara, jij was het. Mn moeder zag je ook
Ja hereding iddquote:Op maandag 2 oktober 2006 22:58 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik neem het dan maar aan
Hoewel ik niet zeker weet wat je met de linkerkant bedoelt (Volgens mij Herewegviaduct, dat kan namelijk wel klppen, daar woon ik). Bij dat koepeltje aan het spoor in de buurt?
Hoe kan je moeder mij trouwens herkennen?
Overigens, je woont nu vlak bij mijn oma, die woont op het hoekje Parkweg en Merwedestraat, tegenover cafe De klikspaan, boven De Klinker.
* SuperWeber komt uit Erica, een dorpje net onder Emmen...quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 10:57 schreef MaxMark het volgende:
Volgens mij heeft de meerderheid van de mensen uit dit topic zijn roots in Drenthe
Hadden we het gister toevallig nog over. Als je alleen hoort ik kom uit Erica dan klinkt dat vrij ranzigquote:
Schildersbuurt is voor mij echt de favoriete wijk geweest om in te wonenquote:Op maandag 2 oktober 2006 17:47 schreef detulp050 het volgende:
De combi Hoogeveen/Groningen is erg populair, al kom ik niet uit Hoogeveen maar uit het pittoreske Stuifzand
Overigens, voor in de OP:
Schildersbuurt: Jozef Israelsstraat/plein vanaf het dak van mijn huis:
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 11:39 schreef du_ke het volgende:
[..]
Hadden we het gister toevallig nog over. Als je alleen hoort ik kom uit Erica dan klinkt dat vrij ranzig.
Dat welquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 12:54 schreef maok het volgende:
ik heb geen roots in drenthe, het enige wat ik met drenthe heb dat ik stage heb gelopen in Borger, telt dat ook mee?
Dat nietquote:Ik zou er nooit willen wonen.
"Ik ben gister nog in Erica geweest"quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 11:39 schreef du_ke het volgende:
[..]
Hadden we het gister toevallig nog over. Als je alleen hoort ik kom uit Erica dan klinkt dat vrij ranzig.
En ja hoor, een duitser met een pimpbak zo prompt voor de V&D grote markt ingang langs richting de vismarktquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 16:31 schreef du_ke het volgende:
Man is het Duitsersdag in Stad ofzo? Het stikte ervan vandaag.
Stikte? Vast niet, dat zou te mooi zijnquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 16:31 schreef du_ke het volgende:
Man is het Duitsersdag in Stad ofzo? Het stikte ervan vandaag.
Ik kwam er net ook 1 tegen, twee paniekerig kijkende Duitsers op het kruispunt Herestraat/Zuiderdiep, kijkend naar alle 'verboden toegan' borden, zich afvragend hoe ze daar zijn gekomen en weer weg moesten komen. Ik kom daar vaker auto's tegen trouwens, met chauffeurs met de handen in het haarquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 17:58 schreef Renesite het volgende:
[..]
En ja hoor, een duitser met een pimpbak zo prompt voor de V&D grote markt ingang langs richting de vismarkt![]()
![]()
en er waren nog meer. Dat is toch niet te geloven, ik noem een rond wit bord met een rode streep
!
quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 17:58 schreef Renesite het volgende:
[..]
En ja hoor, een duitser met een pimpbak zo prompt voor de V&D grote markt ingang langs richting de vismarkt![]()
![]()
en er waren nog meer. Dat is toch niet te geloven, ik noem een rond witrood bord met een rodewitte streep
!
Ah was dat de redenquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 23:13 schreef Cassius het volgende:
Het is de dag van de Duitse Eenheid schijnbaar. En dus gaan ze met z'n allen de grens over [afbeelding]
Fotoquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 23:32 schreef Queen_Bee het volgende:Mn kamer geverfd, en mn nieuwe spullen hier en in elkaar gezet, t meeste dan
Tof!
Ss, was ng even mn tv meubel aan t in elkaar zettenquote:
Wel een tv(neem ik aan), maar geen camquote:Op woensdag 4 oktober 2006 00:31 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
Ss, was ng even mn tv meubel aan t in elkaar zetten
Heb geen digi cam
'k Heb wel een cam, net nieuwe weer trouwens. Webcam dan he. En die deed ik vandaag op mn nieuwe muren richten, maar dat kon die niet aan ofzoquote:Op woensdag 4 oktober 2006 00:52 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Wel een tv(neem ik aan), maar geen cam
Dat zijn ook van die 20-delige dingen he...altijd moeilijkquote:Op woensdag 4 oktober 2006 00:57 schreef Queen_Bee het volgende:
[..]
'k Heb wel een cam, net nieuwe weer trouwens. Webcam dan he. En die deed ik vandaag op mn nieuwe muren richten, maar dat kon die niet aan ofzoPauper ding.
'k Heb mn kastje ook niet helemaal goed in elkaar gekregen geloof ik, maarja, hij staat en zakt niet in elkaar ofzoHeb ook zelfs mn bank in elkaar gezet, met mams dan. En zelf mn salon tafel
Goed he
Oh, en mn kledingkast zitten de deuren nog niet in![]()
Dit voorjaar een kast in elkaar gezet. Echt 128 onderdeeltjes ofzoquote:
Makkie toch, met tekening erbij?quote:Op woensdag 4 oktober 2006 01:25 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dit voorjaar een kast in elkaar gezet. Echt 128 onderdeeltjes ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |