quote:Op zondag 1 oktober 2006 13:18 schreef Ingrid19 het volgende:
De 1e verjaardag van je kind, dat is toch (vooral voor jezelf) heel speciaal? Dat wil je toch niet delen? Kims nichtje is namelijk op dezelfde dag jarig. En nu willen ze dat samenvieren, omdat Kimer toch niks van begrijpt.
We twijfelen heel erg.
Nee ik had het nog niet ontdekt Rewino...maar vind het wel reuze handig.quote:Op zondag 1 oktober 2006 16:41 schreef Rewimo het volgende:
Hebben jullie dit al ontdekt? http://messages.fok.nl/inbox.php
Je moet het wel aanzetten, zie envelopje helemaal bovenaan in de grijze balk
Het bestaat ook nog maar sinds vandaag. En handig is het wel ja, wij hebben het op ons fotoforum al heel langquote:Op zondag 1 oktober 2006 16:59 schreef Suzziieee het volgende:
Nee ik had het nog niet ontdekt Rewinmo...maar vind het wel reuze handig.![]()
Thanx voor het vermelden
Ik was ook zwaar verbaasd dat fok deze functie niet had inderdaad. Maakt het een stuk makkelijker om iemand te bereiken i.p.v. moeten kijken of iemand email in het profiel heeft staan.quote:Op zondag 1 oktober 2006 17:06 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Het bestaat ook nog maar sinds vandaag. En handig is het wel ja, wij hebben het op ons fotoforum al heel lang
Leuke uitnodiging!quote:Op zondag 1 oktober 2006 14:06 schreef Vicky het volgende:
Ik zou het ook niet doen. Vind een 1e verjaardag ook idd iets speciaals...
Gewoon apart vieren... Misschien een afspraak maken wie het welke dag viert.
Wij vieren Ambers 1e verjaardag op de zondag na haar verjaardag...
Ben druk bezig met de uitnodigingen
Dit is de voorkant
Je hebt er al eentje terug hoorquote:Op zondag 1 oktober 2006 20:06 schreef Belana het volgende:
allemaal even activeren dus, want dan kunnen we testenben al vast bezig met rewimo
* Reese zwaait naar Belanaquote:Op zondag 1 oktober 2006 15:18 schreef Belana het volgende:
zijn er nou ineens 2 verschillende Reese's? Of vergis ik me? Thanks trouwens
Je moet iets rechts van het envelopje klikken Jessie. Dat is een bugje, wordt aan gewerkt.quote:Op maandag 2 oktober 2006 08:46 schreef jessie het volgende:
Dat is zeker toevallig Spuuglokje!
He hoe openen jullie dat envelopje? Als ik er op klik (jaja ik heb een berichtje) dan gebeurt er niks.
Hier een zieke Jans.
Ik klik iets rechts van het envelopje (ongeveer een envelopjesafstand van het envelopje), dan pas verschijnt het handje. Dus het werkt niet óp het envelopje geloof ik.quote:Op maandag 2 oktober 2006 08:46 schreef jessie het volgende:
Dat is zeker toevallig Spuuglokje!
He hoe openen jullie dat envelopje? Als ik er op klik (jaja ik heb een berichtje) dan gebeurt er niks.
Hier een zieke Jans.
Idd, ik vond het echt zo knus gisteren eind van de middag, met z'n drietjes gezellig binnen en buiten stormquote:Op maandag 2 oktober 2006 09:29 schreef kozakken het volgende:
En storm is eigenlijk wel heel leuk.. Wanneer je binnen kunt blijven![]()
Even kijken bij Opties, Spuuglokjequote:Op maandag 2 oktober 2006 09:38 schreef Spuuglokje het volgende:
Hoe activeer je dat?! Dat wil ik ook!
Groen dus.quote:Op maandag 2 oktober 2006 09:42 schreef Spuuglokje het volgende:
Maar hoe zit dat dan als je zelf de topicstarter bent? Ben je dan groen of blauw?
Is bij iedereen hetzelfde. En eerst was het heel lelijk oranje/geel dus dit is al een verbetering al zeg ik het zelfquote:Op maandag 2 oktober 2006 09:40 schreef Spuuglokje het volgende:
Heeft iedereen hetzelfde groene kleurtje? Kan ik dat niet leuk lila maken?
Kijken hoe ik woon is sowieso handig voor we de adoptieprocedure starten, nietwaar?quote:Op maandag 2 oktober 2006 09:48 schreef m@x het volgende:
Lenen zou eventueel kunnen maar dan moeten wel wel een keer meeten.
Een aantal weken geleden was het iig wel zo.De verpakking wordt veranderd en de hele voorraad was op op het centrale magazijn.Dan moet er weer een nieuwe voorraad van de fabrikant komen...en kan nog wel es ff duren....quote:Op maandag 2 oktober 2006 09:48 schreef m@x het volgende:
De Hema-mevrouw van gisteren zei dat ze helemaal uitverkocht waren. Ik neem aan dat dat voor alle filialen geldt. Joehoe Suziiiiieeeeeeeee, weet jij misschien meer?
We wilden het dekbedje aan Kai geven voor zijn verjaardag (in het kader van de nuttige en portomonnee-technisch-verantwoorde kadootjes). Lenen zou eventueel kunnen maar dan moeten wel wel een keer meeten.
Das de baby variant,voor een ledikantje.....volgens mij zoekt m@x die voor het peuterbed....quote:Op maandag 2 oktober 2006 10:11 schreef poemojn het volgende:
Is deze te klein dan M@x? dekbedje op hema-site
Kun je online bestellen en dan zonder verzendkosten bij de klantenservie van je eigen Hema afhalen.
Is een voetenzak nu al nodig? Of kan het nog even wachten? Ik heb daar geen verstand van.quote:Op maandag 2 oktober 2006 11:40 schreef nebelung het volgende:
Antislipsokjes hebben ze bij de Hema in allerlei maten en een voetenzak kan je los kopen (o.a. bij de prenatal) en die kan je al gebruiken voor Kimmetje
Hihi is goed hoor, dan ben jij ook mijn allereerstequote:Op maandag 2 oktober 2006 12:26 schreef Lishe het volgende:
Ok, dank je! Ik ga je even een testberichtje sturen, ja? Dan ben jij mijn aller-, allereerste...![]()
die van de wandelwagen kan toch ook wel in de buggy?quote:Op maandag 2 oktober 2006 12:31 schreef Ingrid19 het volgende:
[..]
Is een voetenzak nu al nodig? Of kan het nog even wachten? Ik heb daar geen verstand van.
We hebben er wel 1 voor de wandelwagen nml, maar (nog) niet voor de buggy.
Antislipsokjes gaan we dan maar bij de hema kijken.
Volgens mij is die te breed. Maar het valt te proberen natuurlijk!quote:Op maandag 2 oktober 2006 12:48 schreef moussy het volgende:
[..]
die van de wandelwagen kan toch ook wel in de buggy?
lekker toch, heeft ze wat meer ruimte, zolang het allemaal slap is en er geen harde dingen in zitten past het altijdquote:Op maandag 2 oktober 2006 12:49 schreef Ingrid19 het volgende:
[..]
Volgens mij is die te breed. Maar het valt te proberen natuurlijk!
En vandaag kwam ik pas aan teruglezen toe. -bloos-quote:Op vrijdag 29 september 2006 21:15 schreef m@x het volgende:
---
Wij zijn weer terug van een leuk maar zwaar midweekje weg. Kai was al ziekig toen we vertrokken en bleek na een bezoekje aan een huisarts daar bronchitis te hebben. Hij heeft nu een toeter en pufjes gekregen en het gaat nu gelukkig al een stuk beter. Verder heeft hij genoten van een tochtje met de huifkar, alle koeien, paardjes en 'traktoto's' die hij heeft gezien en ook de mini-meet met Kozakken,Jonne
en
Romme
was erg leuk. Ik moest van oma doorgeven dat ze je een hele leuke vrouw vond, Kozakken. Ik ben het helemaal met haar eens. Als we weer eens in de buurt zijn proberen we zeker weer een keer af te spreken. Aan die mega-ijscoupe zijn we niet meer toegekomen
.
oehhh lekker!! Kan je er ook niet een paar voor mij makenquote:
Dat kan zeker welquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 11:42 schreef Vicky het volgende:
[..]
oehhh lekker!! Kan je er ook niet een paar voor mij maken
hmm das natuurlijk weer balen...quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 11:44 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Dat kan zeker welMaar krijg straks nog kraamvisite dus ben bang dat ze snel op zijn
![]()
Ik zal nieuwe muffins bakken als je 10 kilo kwijt bentquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 11:45 schreef Vicky het volgende:
[..]
hmm das natuurlijk weer balen...
nou ja, ik mag toch niet snoepen... al 5 kg kwijt is
quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 12:10 schreef bibi het volgende:
Dan leek die vrouw echt ontzettend veel op je
Yep ook uit Rijswijk
Ja en nu heeft ook meteen as zondag afgezegd en voor de komende jaren.quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 15:04 schreef bixister het volgende:
vond ze het zo onredelijk /onbegrijpelijk dan? (die tante).
Precies. Er is nu ook een "rel" over Djeez' verjaardag. Gaat ze mijn vader ermee lastig vallen.quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 15:53 schreef Rewimo het volgende:
Nou ja Ingrid, als ze het nu niet begrijpt zal ze het wel nooit begrijpen
ik ben ook al aan het zoeken, maar kan niks vindenquote:Op woensdag 4 oktober 2006 17:18 schreef Spuuglokje het volgende:
He? Nee toch?! Nee dat kan gewoon niet waar zijn. Toch? Gauw even zoeken hoor, of ik iets meer kan vinden.
We hebben hem gratis gekregen bij een abonnement bij ouders van nu.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 17:43 schreef Spuuglokje het volgende:
Als je er op gaat zitten kan het wel kapot gaan ja.Maar ik weet niet wat er precies aan de hand is. Misschien zijn het in elkaar schuif stokjes die even los zijn, of misschien zijn de stokjes inderdaad geknapt. Ik weet het niet. Als jij het ook niet weet, kun je het beste even terug gaan naar de winkel en het daar aan iemand voorleggen?
Nou ja, wat een gerucht weer! Het zou wel plotseling zijn zeg. Ze zullen wel doodMOE bedoelen, dat zag je wel met prinsjesdagquote:Op woensdag 4 oktober 2006 17:15 schreef moussy het volgende:
Op het werk van mn pa (ergens in Den Haag) gaat het gerucht dat Beatrix dood is
quote:Op woensdag 4 oktober 2006 17:15 schreef moussy het volgende:
Op het werk van mn pa (ergens in Den Haag) gaat het gerucht dat Beatrix dood is
weet ik veel, dat werd verteld tijdens een vergadering van zequote:Op woensdag 4 oktober 2006 18:36 schreef MevrouwKoRn het volgende:
[..]
Hoe kwamen ze daarbij/wie had iets gehoord/gelezen dan?
Als ik google vind ik alleen een hoedemaker van Beatrix die dood is
Geprobeerd, maar wil niet.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 19:58 schreef jessie het volgende:
Ingrid de poten allebei een kwartslag draaien misschien!
Ik heb toch een paar dagen vol spanning op de je antwoord gewachtquote:Op woensdag 4 oktober 2006 19:45 schreef NieTTus het volgende:
Late reactie, maar neen, dus geen collega van Belana en Lois
Mijn feest was in de Angel studios in Amsterdam
quote:Werkbezoek Koningin aan UWV in Den Bosch, 4 oktoer 2006
Hare Majesteit de Koningin heeft 4 oktober ’s ochtends in Den Bosch een werkbezoek gebracht aan de vestiging van de Uitvoeringsorganisatie Werknemersverzekeringen (UWV).
Misschien dat de HTM en co gewoon de draaiboeken weer eens onder het stof vandaan getrokken hebben voor het geval dat?quote:
quote:Op donderdag 5 oktober 2006 12:21 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
Het handvat van één van de pannen schroeide net flink. De kamer stond meteen blauw. Heb nu alle ramen open en ik ga Kendahl even uit de tocht leggen....
uit betrouwbare bron weet ik dat alles alweer klaar staat en gisteren idd. al onder stof vandaan was getrokkenquote:Op donderdag 5 oktober 2006 11:52 schreef Maneki.Neko het volgende:
Zullen ze de documentaires ook al klaar hebben staan?
quote:Op donderdag 5 oktober 2006 15:56 schreef Icaä het volgende:
Mwah. Nogal een achtbaan hier. Dan gaat het weer heel snel slecht, dan leeft hij weer helemaal op, om vervolgens weer slecht te worden. Erg verwarrend en zwaar, voor iedereen.
Ow bedankt voor de tip, vooral het ''clips'' forum is heerlijk, ik ken gewoon echt bijna alle liedjes van daar, echt ZO leuk en hilarisch om sommige videoclips eens weer te zienquote:Op donderdag 5 oktober 2006 13:18 schreef Brighteyes het volgende:
Even spammen: The Nineties
Ivm de '90s week' op 3FM hebben we nu voor 2 weken een heus Nineties Forum. En volgens mij zitten hier ook best een zwik mensen die ooit helemaal uit hun dak gingen op 2 Unlimited enzo.![]()
Nostalgie is zo leuk!
No problemoquote:Op donderdag 5 oktober 2006 21:33 schreef cattie het volgende:
Dank je dat je het zegt! Stom typefoutje, had het zelf nog niet gezien!
lol, dat geldt hier nog steeds voor puberdochter hoor.quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 09:16 schreef Lishe het volgende:
Dank je Githa. Ik ga vanavond ook gewoon maar weer werken. Die voorstellingen van het weekend moeten echt gespeeld worden, ziek of niet ziek. En ik heb anders het gevoel van vroeger. Op vrijdag niet naar school? dan de rest van het weekend ook niet op stap.
Ik moet dan altijd aan Bert Visscher denkenquote:Op vrijdag 6 oktober 2006 09:43 schreef m@x het volgende:
In het kader van de vertruttting ben ik gisteravond wezen bloemschikken en het was nog leuk ook![]()
Foto volgt vanavond. Jammer is wel dat ik het niet gewoon op tafel kan zetten omdat er volgens Kai allemaal 'poppels' (appels) inzitten en die kan je eeeeeeeeetenquote:Op vrijdag 6 oktober 2006 14:51 schreef Rottdog het volgende:
Hey burgertrut M@x laat is ff een foto zien wat je geschikt heb
Nee, ik heb een nieuwequote:Op vrijdag 6 oktober 2006 20:26 schreef m@x het volgende:
Nouja zeg, ik dacht echt dat je op vakantie was
Gooi het maar op de zwangerschapsdementie (of telt dat niet meer na twee jaar?). Maar je computer doet het dus weer.
quote:Op vrijdag 6 oktober 2006 20:26 schreef jessie het volgende:
Komt de post vandaag, ligt er zo'n schattig kaartje van Lis Mae in de busSnoopy wat lief.
Dit was dus mijn her !quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 10:12 schreef Githa het volgende:
mag je overigens nog wel een keer het examen afnemen, omdat je zei dat je al een her hebt gedaan?
De Wedges (aardappelschijfjes)quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 14:39 schreef Nijna het volgende:
Dat ziet er fleurig uit M@x.
Van de Lidl heb ik hier wel eens die gekruide aardappelschijfjes uit de vriezer (ben ff de naam kwijt maar ze zijn erg lekker), batterijen haal ik ook meestal daar. Limonadesiroop is ook prima, ik had laatst aardbei en die vond ik gewoon lekkerder dan die van karvan cevitam.
hij zit net te eten en gelukkig valt het dan mee.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 18:25 schreef Spuuglokje het volgende:
Nou lady-wrb, ik ben benieuwd hoe dat vriendje dan zijn eten opeet.![]()
M@x wat mooi!Je hebt er talent voor!
Frank wil er nooooooooooooit meer heenquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 20:02 schreef Saffier het volgende:
Geen puf om morgen nog een poging te gaan wagen, Rewimo? En gefeliciteerd met je mijlpaal!
Lief dat je er naar vraagt. Met mij gaat het wel, onder de omstandigheden. Met mijn man gaat het steeds iets slechter. Ik heb geen idee van termijnen en zo, maar ik zou denken dat het geen weken meer duurt. Maar ja, ik weet het ook niet.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 20:02 schreef Saffier het volgende:
Icaa hoe gaat het?
o god, cor wil volgende week naar de dolfijnenquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 20:07 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Frank wil er nooooooooooooit meer heenEn morgen gaan we naar een verjaardag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |