Dat lijkt me een vereiste..quote:Op dinsdag 6 maart 2007 11:40 schreef Jordy-B het volgende:
31 maart is prima... 'k zal de baas even lief aankijken of ik die dag vrij kan krijgen...
(maar dan wil ik wel snel meer aanmeldingen zien voor die dag)
Ik heb ze nog steeds!quote:
zijn nu 2 mensen die hebben gezegd dat ze komen hequote:Op dinsdag 6 maart 2007 13:24 schreef blessed19 het volgende:
[..]
nouja, een groep van 6 a 7 man vind ik persoonlijk wel de moeite waard
Hahah toen was jij dronken en gingen we in een inet cafe nog even snel wat tikken!quote:Op dinsdag 6 maart 2007 13:26 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Ik heb ze nog steeds!was toen in amsterdam met korenogwattes.
toen vond ik bob een vreemde jongen...maar dat bleek snel mee te vallen!
Trouwens!!! ik heb nog steeds dat filmpje, die we gemaakt hadden in de metro, op mijn computer staan! zal hem wel eens aan Jordy laten zien.![]()
je weet zelf ook wel dat ShoG ook bij de ''elite'' hoortquote:Op woensdag 7 maart 2007 22:44 schreef outcast_within het volgende:
Ik wil er ook zijn.
en wat nou bless, mag shog dan ook niet mee?
Je MOET gewoon mee! jij bent de enige ''normale''quote:Op woensdag 7 maart 2007 22:53 schreef uppie83 het volgende:
Moet nog even kijken of het gaat lukken die dag, je weet.
Meh.quote:Op woensdag 7 maart 2007 21:39 schreef blessed19 het volgende:
bob!!!
geen vriendjes en/of vriendinnetjes!
gewoon met het soort van vertrouwde groepje ofzo.(de elite!
)
groter dan een 810?quote:Op zondag 11 maart 2007 21:26 schreef zquing het volgende:
ha, die van mij is groter
Gratis iki bier?quote:Op woensdag 14 maart 2007 19:17 schreef Orealo het volgende:
Hahaha charmeur!
Dus nu moeten we wel aan de 8 komen!
Besloten feestje = gratis drank?
ik kan natuurlijk totaal niks beloven!!!!quote:Op woensdag 14 maart 2007 19:17 schreef Orealo het volgende:
Hahaha charmeur!
Dus nu moeten we wel aan de 8 komen!
Besloten feestje = gratis drank?
jep.quote:Op vrijdag 23 maart 2007 10:15 schreef blessed19 het volgende:
okey jongens! nog 1 weekje!
jordy, ik neem aan dat je ook nog steeds mee gaat?
8 of meer: drie gangenmenu voo 20 euro.quote:Op vrijdag 23 maart 2007 22:21 schreef Kroekroek het volgende:
Okee, dus als ik het goed begrijp, hebben jullie gereserveerd voor 8 personen, terwijl het haast onmogelijk is om die hoeveelheid bij elkaar te krijgen. En we zullen dus gegarandeerd een maaltijd van 20 euro eten bij die hoeveelheid mensen. Is dat een 3 gangen maaltjd?
En hoe laat moeten we daar dan zijn?
En hoelaat wilden jullie bij het station afspreken?
Maar hoe zit het dan met het eten als we niet de 8 personen halen? Gaat het dan gewoon volgens het menu?
Ik weet het, vragen, vragen.
dan blijf je toch tot een uurtje of 8, ofzo? tijd genoeg om iedereen nog in nuchtere toestand te zienquote:Op zondag 25 maart 2007 13:56 schreef Kroekroek het volgende:
Een vriend van mij is aanstaande dinsdag jarig. Hij viert het misschien 31 maart. Dat is nog niet zeker, dus ik moet even kijken of ik dan wel kan. Ik neem aan van wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |