Prima omschrijving.quote:Op vrijdag 23 februari 2007 02:36 schreef DrsPoema het volgende:
Toch wel een beetje triest die Spijkerman, altijd het hardst lachen om zijn eigen (flauwe)grappen. Maar dat hij nu zo gevallen is op TIEN dat moet hard aankomen.
Maar het lag natuurlijk in de verwachting, de laatste paar seizoenen kopspijkers namen ook al in kwaliteit af; veel oude grollen en altijd die eeuwige sinterklaascompilatie(5 jr achterelkaar hetzelfde filmpje) Hahaha, wat lagen we toch in een deuk..........![]()
Heb ik wat gemist?quote:Op zaterdag 24 februari 2007 20:15 schreef Duiveltja het volgende:
Zo zeg wat is dit grappig!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.President Camacho
TV series: Boardwalk Empire | Burn Notice | Dexter | Game of Thrones | Impractical Jokers | Luther | Sherlock | Sons of Anarchy
Nog dieper dan vorig seizoen?quote:Op zaterdag 24 februari 2007 21:02 schreef Arcee het volgende:
Jack, Jack, wat ben je diep gezonken...
Money makes the world goes aroundquote:Op zaterdag 24 februari 2007 21:02 schreef Arcee het volgende:
Jack, Jack, wat ben je diep gezonken...
Ik vraag me af hoelang het duurt voordat ie er door De Mol uitgeknikkerd wordt, zijn vrouw had hem ook al verlaten dacht ik.Dus Spijkert, als ik je bij het station zie scharrelen krijg je van mij een euro voor een kop koffie !quote:Op zondag 25 februari 2007 00:38 schreef The_truth_is_so_boring het volgende:
[..]
Money makes the world goes around
Ik wil niet de advocaat van de duivel spelen, maar DWDD aapt dit natuurlijk belachelijk na van Kopspijkers. Wat natuurlijk weer het idee was van Spijkerman.quote:Op zaterdag 24 februari 2007 20:10 schreef Takkesteeg het volgende:
Lekker makkelijk, gewoon nadoen wat DWDD ook doet met dezelfde beelden, belooft veel goeds!
Het idee is niet bijster boeiend. Volgens mij werd het in andere landen al veel vaker gedaan. Het is zo logisch en simpel om "hilarische" tv fragmenten te jatten. Volgens mij deden ze dat in eerdere programma's ook al, alleen weet ik niet meer welke.quote:Op zondag 25 februari 2007 04:29 schreef XxxPimxxX het volgende:
[..]
Ik wil niet de advocaat van de duivel spelen, maar DWDD aapt dit natuurlijk belachelijk na van Kopspijkers. Wat natuurlijk weer het idee was van Spijkerman.
quote:Op zondag 25 februari 2007 02:03 schreef AirRaid het volgende:
belabbert slecht, het cabaret (als je dit cabaret kan noemen) is echt heel erg achteruit gegaan.
alleen deze week was nog leuk voor de rest
quote:Jack Spijkerman is vanaf vanavond te zien in een nieuw seizoen van het satirische programma Koppensnellers op tien. Jack Spijkerman en zijn team presenteren iedere week weer een aantal persiflages, bijzondere liedjes en diverse gasten. “Een vertrouwde zaterdagavond met veel topcabaret en natuurlijk wekelijks twee bekende gasten die zich uitleven op de Kop van Jut“, aldus een woordvoerder van Tien over de nieuwe serie Koppensnellers.
Spijkerman was al de best verdienende presentator van de VARA. Maar dat was niet genoegquote:Op zondag 25 februari 2007 00:38 schreef The_truth_is_so_boring het volgende:
[..]
Money makes the world goes around
Ivo Niege deed t vroeger al in De TV Showquote:Op zondag 25 februari 2007 10:43 schreef pberends het volgende:
[..]
Het idee is niet bijster boeiend. Volgens mij werd het in andere landen al veel vaker gedaan. Het is zo logisch en simpel om "hilarische" tv fragmenten te jatten. Volgens mij deden ze dat in eerdere programma's ook al, alleen weet ik niet meer welke.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |