come on utrecht, al nieuws over mark ?quote:Op zondag 1 oktober 2006 11:15 schreef denthemen het volgende:
come on ajax! WIN VOOR ONS!
Maak jij je nu maar druk over je eigen club.quote:Op zondag 1 oktober 2006 11:18 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
come on utrecht, al nieuws over mark ?![]()
Ik ga met je mee.quote:Op zondag 1 oktober 2006 11:14 schreef Black-Death het volgende:
We winnen met 0-2. Rosenberg en Sneijder
heb jij 'm zien spelen vorige week zondag? toen speelde we 3-4-3 en was hij weergaloos op het middenveld.quote:Op zondag 1 oktober 2006 11:55 schreef Roeni3 het volgende:
Kom op zeg, alsof het normaal is dat je Urby op het middenveld ziet. Tuurlijk, oorspronkelijk was het een middenvelder, maar hij is uitgegroeid tot de nr 1 linksback van Ajax. Dan mag je het vreemd noemen dat hij op het middenveld staat.
als je een beetje oplet, dan zie je dat we al over de opstelling aan het discusseren zijn en als je dan iets terugleest, zie je dat de opstelling al gepost is.;quote:Op zondag 1 oktober 2006 12:08 schreef jorienvdherik het volgende:
Opstelling Ajax: Maarten Stekelenburg; John Heitinga, Jaap Stam, Zdenek Grygera, Thomas Vermaelen; Gabri, Hedwiges Maduro, Urby Emanuelson; Mauro Rosales, Ryan Babel, Wesley Sneijder
Sneijder en Mauro andersomquote:Op zondag 1 oktober 2006 11:46 schreef Roeni3 het volgende:
Opstelling Ajax: Maarten Stekelenburg; John Heitinga, Jaap Stam, Zdenek Grygera, Thomas Vermaelen; Gabri, Hedwiges Maduro, Urby Emanuelson; Mauro Rosales, Ryan Babel, Wesley Sneijder
Reserves: Kenneth Vermeer, Kenneth Perez, Roger, Olaf Lindenbergh, Markus Rosenberg, George Ogararu, Edgar Manucharyan.Wtf, Sneijder rechtsbuiten, Mauro links, Urby op het middenveld.
(Tenzij we een soort 4-4-2 spelen
)
Dan had een spitsenduo van Rosenberg en Babel mij logischer geleken.quote:Op zondag 1 oktober 2006 12:23 schreef Jasza het volgende:
Ajax speelt 4-4-2, versterkt middenveld.
mag ik hopenquote:Op zondag 1 oktober 2006 12:25 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Dan had een spitsenduo van Rosenberg en Babel mij logischer geleken.
Maar goed, Henk weet wel wat hij doet denk ik.
Goeie zaak vind ik.quote:Op zondag 1 oktober 2006 12:23 schreef Jasza het volgende:
Ajax speelt 4-4-2, versterkt middenveld.
wat ik er van hoor idd. Rosenberg erin als je toch 4-4-2 speelt.quote:Op zondag 1 oktober 2006 13:14 schreef Jasza het volgende:
Rosales moet er maar snel weer uit, die bakt er weer niks van.
golazo?quote:Op zondag 1 oktober 2006 13:18 schreef -Wolf- het volgende:
HEITINGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
http://www.ajaxlive.nl/livestreams/quote:Op zondag 1 oktober 2006 13:24 schreef jimjim1983 het volgende:
zeker niet online te volgen toevallig?
thanks!quote:Op zondag 1 oktober 2006 13:25 schreef Jasza het volgende:
[..]
http://www.ajaxlive.nl/livestreams/
Heerlijk beeld bij die bovenste![]()
thanksquote:Op zondag 1 oktober 2006 13:33 schreef Simmertje het volgende:
http://suprfile.com/src/1/3huh325/utr-aja0-1.gif
http://suprfile.com/src/1/3hv012h/utr-aja0-2.gif
Voor de mensen die de goals willen zien!
quote:Op zondag 1 oktober 2006 13:43 schreef Simmertje het volgende:
Iemand op psv netwerkupload altijd van die filmpjes.
ja, idd, dat was een paar keer flink mis..quote:Op zondag 1 oktober 2006 14:30 schreef Erwtensoep het volgende:
Geweldig!! Wat een spanning!
Gabri mag trouwens wel met Kone naar de cursus "hoe te scoren"
Dat roep ik toch al jaren hier?quote:
Markusquote:Op zondag 1 oktober 2006 14:37 schreef Roeni3 het volgende:
[afbeelding]
Prachtige goal Perez, goede assist Rosenberg.![]()
Tering, VI zijn ook een stel azijnpissersquote:Ajax maakt het zich onnodig moeilijk tegen Utrecht
1/10/2006 14:25
Ajax was FC Utrecht weer eens de baas in De Galgenwaard. Kenneth Perez moest van de bank komen om de zege (3-2) veilig te stellen, want de Amsterdammers gaven een fortuinlijk verkregen voorsprong uit handen.
Trainer Henk ten Cate zorgde voor een verrassing in zijn opstelling. Hij liet Ajax aantreden met een versterkt middenveld als tegenwicht van de fysieke kracht van Utrecht. Thomas Vermaelen kwam in de ploeg als linksback en Urby Emanuelson schoof door naar de linkshalfpositie.
De strijdwijze, die veel weg had van een 4-4-2 opstelling, deed een aantal spelers zichtbaar goed. Wesley Sneijder maakte optimaal gebruik van zijn vrije rol op het middenveld en in de voorhoede oogde Ryan Babel bevrijd doordat hij niet meer links aan de zijlijn hoefde te spelen. Babel was de grote uitblinker bij Ajax. De international zocht slim de duels op met de trage Joost Broerse en zorgde voor veel gevaar.
Utrecht leek wat verrast door de speelwijze van Ajax en kwam niet toe aan het beproefde recept in thuiswedstrijden van Sturm und Drang. Pas in de tweede helft ontplooide de thuisclub iets dat op druk leek. Het gevaar bij Utrecht moest komen van Marc-Antoine Fortuné.
De sterke Fransman bezorgde Jaap Stam bij vlagen handenvol werk en forceerde een kwartier voor tijd een onterecht toegekende strafschop. Stam zette buiten het strafschopgebied een blok, maar scheidsrechter Dick van Egmond legde de bal op de stip. Gregoor van Dijk zorgde voor de 1-2. Diezelfde Van Dijk leek zijn ploeg even later de das om te doen door een rode kaart te incasseren voor een trappende beweging naar Sneijder.
De hectische fase kreeg echter een vervolg door toedoen van opnieuw Fortuné, die wegdraaide bij Zdenek Grygera en de 2-2 onder doelman Maarten Stekelenburg door schoof. Ten Cate reageerde onmiddellijk door Perez binnen de lijnen te brengen. De Deen scoorde met zijn eerste balcontact. Hij kreeg de bal aangespeeld door de eveneens ingevallen Markus Rosenberg en stifte hem fraai over doelman Michel Vorm heen.
Het was de eerste echte uitgespeelde goal van Ajax. In de eerste helft mocht het twee gelukkige doelpunten begroeten. Na afleggen van Sneijder schoot Gabri raak via het been van Babel en vlak voor de rust strafte John Heitinga een fout van Vorm af die een vrije trap van Sneijder liet glippen.
Flikker toch op met me, U-dorp had geen fuck in te brengen vandaag tot v egmond even voor slachtofferhulp speelde...quote:fortuinlijk verkregen voorsprong uit handen.
Maak daar maar van "Van Egmond maakt het onnodig moeilijk"quote:Op zondag 1 oktober 2006 14:42 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Tering, VI zijn ook een stel azijnpissers. Niets over het hakwerk van Utrecht.
Ik heb hem wel aardige dingen zien doen hoor.quote:Op zondag 1 oktober 2006 14:46 schreef twi het volgende:
Emanuelson was ook gewoon slecht.
Voor het doel is hij iets te rustigquote:Op zondag 1 oktober 2006 14:47 schreef SCH het volgende:
En wat is die Gabri goed. Zo rustig, niet te snel zeiken en zeuren. Terechte overwinning.
Flikker op, was gewoon een arbitrale dwaling waardoor de hele wedstrijd kantelde. Anders hadden we het makkelijk met 3-0 uitgespeeld. Maar het deed me goed om het team met zoveel inzet en beleving te zien spelen, hopelijk was het niet slechts eenmalig.quote:Op zondag 1 oktober 2006 14:47 schreef SCH het volgende:
Beetje flauw om het op Van Egmond te schuiven, die reageerde gewoon op zijn grens. Domme overtreding van Stam trouwens, hele domme. En ga nou niet doen wat al die domme Utrecht-supporters altijd doen, schelden, schelden, schelden.
Maar hulde voor Ajax - zo zie ik ze graag spelen. En wat is die Gabri goed. Zo rustig, niet te snel zeiken en zeuren. Terechte overwinning.
Wat een onzin, heb je het uberhaupt wel gezien of vind je het gewoon leuk om mensen op de kast te jagen? Van Egmond ging pas na zo'n 2 minuten na alle commotie naar z'n grensrechter toe, die ook stekeblind zei dat 'ie binnen was. Onder de invloed van het trieste publiek van Utrecht.quote:Op zondag 1 oktober 2006 14:47 schreef SCH het volgende:
Beetje flauw om het op Van Egmond te schuiven, die reageerde gewoon op zijn grens.
Schelden is niet nodig, maar van Egmond was echt niet lekker bezig, had de boel toch steviger in handen moeten hebben imoquote:Op zondag 1 oktober 2006 14:47 schreef SCH het volgende:
Beetje flauw om het op Van Egmond te schuiven, die reageerde gewoon op zijn grens. Domme overtreding van Stam trouwens, hele domme. En ga nou niet doen wat al die domme Utrecht-supporters altijd doen, schelden, schelden, schelden.
Maar hulde voor Ajax - zo zie ik ze graag spelen. En wat is die Gabri goed. Zo rustig, niet te snel zeiken en zeuren. Terechte overwinning.
Ik heb 'm vooral de bal veel te lang vast zien houden, vaak nog op eigen helft. Veel meer dan een 5 krijgt 'ie niet van me.quote:Op zondag 1 oktober 2006 14:47 schreef koningdavid het volgende:
Ik heb hem wel aardige dingen zien doen hoor.![]()
Maar waarom hoor ik je niet over die overtreding van Jaap Stam. Dat vind ik dan weer flauw. Het was namelijk zo'n domme en harde overtreding, dat risico nam hij wel op die plek daar, gewoon heel erg stom.quote:Op zondag 1 oktober 2006 14:52 schreef HeatWave het volgende:
happen naar SCH'tje? Wat aandoenlijk.
Was zo glaszuiver een fout van die egmond, geen discussie over mogelijk..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |