Jij hebt ook wel een bijzonder krappe smaak, is het niet? Er zijn weinig dingen die je leuk vindt, zo lijkt het.quote:Op zondag 1 oktober 2006 11:24 schreef Erwtensoep het volgende:
Het schieten ziet er wel leuk uit, maar ze zitten de hele tijd te zeveren over het dialoog systeem. Ik hoop niet dat je de helft van het spel teksten moet aanklikken.
Als je de dialogen met een controller met bewegingssensor zou kunnen bedienen zou 'ie het geweldig hebben gevondenquote:Op zondag 1 oktober 2006 11:48 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Jij hebt ook wel een bijzonder krappe smaak, is het niet? Er zijn weinig dingen die je leuk vindt, zo lijkt het.
Speel Star Wars: KotOR en je weet meteen of je dit leuk gaat vinden.quote:Op zondag 1 oktober 2006 11:24 schreef Erwtensoep het volgende:
Het schieten ziet er wel leuk uit, maar ze zitten de hele tijd te zeveren over het dialoog systeem. Ik hoop niet dat je de helft van het spel teksten moet aanklikken.
In KotOR was het ook een soort van turn based, je koos eerst je aanvallen (paar achter elkaar) en dan gebeurde dat.quote:Op zondag 1 oktober 2006 11:40 schreef H.Flick het volgende:
Het is een RPG. Ik mag toch wel hopen dat het om het verhaal draait en dat de dialogen een heel groot deel van het spel uitmaken.
De actie zelf hoeft van mij niet zo, geef mij maar turn-based
SCHAAM U DRIES!quote:Op zondag 1 oktober 2006 13:12 schreef -Dries- het volgende:
Ik vond KOTOR echt kut...
Weet ik. Ik vond het ook een prima systeem. Maar Mass Effect is wel gewoon real-time combat, volgens mij.quote:Op zondag 1 oktober 2006 13:02 schreef Panick het volgende:
[..]
In KotOR was het ook een soort van turn based, je koos eerst je aanvallen (paar achter elkaar) en dan gebeurde dat.
Heel apart maar voor mij leukste RPG systeem
Dat kan, voor mij is het een van de beste games ooit.quote:Op zondag 1 oktober 2006 13:12 schreef -Dries- het volgende:
Ik vond KOTOR echt kut...
Ik las ergens dat hetzelfde combatsysteem gebruikt zou worden, maar dat is echt uit de tijd dat de game werd aangekondigd. Ik denk dat Hellfire ons wel kan verlichten.quote:Op zondag 1 oktober 2006 13:23 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Weet ik. Ik vond het ook een prima systeem. Maar Mass Effect is wel gewoon real-time combat, volgens mij.
Wie was er nou bij?quote:Op zondag 1 oktober 2006 08:17 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Kan me niet voorstellen dat een bedrijf als Bioware geen tactieken of RPG elementen daarin gooit. Het zal zeker niet simpelweg schieten zijn.
Ja, verwacht binnenkort nog een preview op een NIET NADER TE NOEMEN WEBSITEquote:Op zondag 1 oktober 2006 13:36 schreef Panick het volgende:
[..]
Ik las ergens dat hetzelfde combatsysteem gebruikt zou worden, maar dat is echt uit de tijd dat de game werd aangekondigd. Ik denk dat Hellfire ons wel kan verlichten..
Eitherway, ik heb vertrouwen in Bioware.
Ja jij maar ik neem jou niet als meetpunt voor gameplay hoorquote:
Ik vind het niet echt te vergelijken met GoW, ook al is de besturing enigszins hetzelfde.quote:Op zondag 1 oktober 2006 13:48 schreef =HellFire= het volgende:
[..]
Ja, verwacht binnenkort nog een preview op een NIET NADER TE NOEMEN WEBSITE(zie je Retuo, Fliepke, ik noem niet altijd Gamer.nl in m'n berichtem...)
FUCK!*
Maar ik kan wel vertellen dat het er enorm mooi uitziet, zorgvuldig ontworpen. Het punt alleen is dat de RPG-elementen voornamelijk in de actie zitten. Je wordt sterker en krijgt nieuwe aanvallen, beetje ala Psi-Ops bijvoorbeeld. Met grafity spelen dus. Of je doet meer damage met je wapen. En ondertussen speelt het als een simpele vorm van Gears of War. Dat hoeft dus van mij niet. Doe dan weer zoiets ala KotOR.
*I'm so mean!
quote:Op zondag 1 oktober 2006 14:43 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Ja jij maar ik neem jou niet als meetpunt voor gameplay hoor
Hun wel bv
Each time we see the game, however, we see set pieces: quick looks into features that are impressive on their own, yet clearly play into a larger framework that BioWare doesn't want to reveal just yet. This game is large and as deep as it is ambitious, folks. It's one of Microsoft's big guns for a reason.
http://xbox360.ign.com/articles/736/736346p1.html
Ohja met afstand.... daar hoef ik de games niet eens voor te zien. Mass Effect zal sowieso in gameplay uitblinken denk ik. De productie waarde van Bioware games liggen zo hoog. Ik ben daar echt niet bang voor.quote:Op zondag 1 oktober 2006 14:47 schreef Panick het volgende:
[..].
Ik heb er ook alle vertrouwen in. Mass Effect doet me meer dan GoW..
GoW is wel meer dan dat, vooral de MP trekt me HEEL erg. SP ook wel, maar de co-op wordt gewoon vet.quote:Op zondag 1 oktober 2006 14:57 schreef H.Flick het volgende:
GoW is ook alleen maar schieten. Mass Effect is zoveel meer!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |