Dat is onmogelijk (erger zijn dan Natasia).quote:Op maandag 11 december 2006 23:23 schreef Mrln het volgende:
psies, nog maar te zwijgen van z'n kutkop, nog effe dan is ie nog erger dan nataaaaaasia![]()
Hij gunde het Nena ook zeer zeker wel. De 12 uur zou hij haar meteen geven. De 4 uur vond hij zonde, want dat was meer bedoeld voor andere 'bezigheden'.quote:Op dinsdag 12 december 2006 20:29 schreef Bagheera het volgende:
Maar hij weet hoe ze is; een beetje puberaal, onzeker. Hij had haar gewoon dat bezoek moeten gunnen. Zaken als ziekte en leven en dood van familieleden en andere geliefden gaan vóór liefdesperikeltjes.
Het zou groots van hem zijn geweest als hij het Nena had gegund.
Punt 1 : Nena kon haar nichtje niet meer bezoeken, daar was ze te zwak voorquote:Op donderdag 14 december 2006 08:31 schreef diginoob het volgende:
En wat is zijn Lesley die hij weet ik veel hoe vaak ziet en die niet doodziek is vergeleken met Nena's nichtje? Wat maakt t ook uit als ze 2 uur naar nichtje gaat en 2 uur naar iets anders; zeker als je dat vergelijkt met zijn lesley-verhaal; want dan zit ie gewoon 4 uur met zijn vriendinnetje zonder camera's; nou dat heeft dus niet meer waarde dan Nena's nichtje, hoor.
Stuk asociaal is het geworden.
Dat begrijp ik natuurlijk wel. Maar die privacy zou net zo gewaardeerd worden bij het ziekenbezoek. Ik zou er iig niet aan moeten denken om een doodzieke kennis/geliefde/familielid te bezoeken met camera's erbij. Een doodzieke gun je zijn/haar privacy.quote:Op woensdag 13 december 2006 11:43 schreef scanman01 het volgende:
Hij gunde het Nena ook zeer zeker wel. De 12 uur zou hij haar meteen geven. De 4 uur vond hij zonde, want dat was meer bedoeld voor andere 'bezigheden'.
Eensch.quote:Op donderdag 14 december 2006 08:31 schreef diginoob het volgende:
En wat is zijn Lesley die hij weet ik veel hoe vaak ziet en die niet doodziek is vergeleken met Nena's nichtje? Wat maakt t ook uit als ze 2 uur naar nichtje gaat en 2 uur naar iets anders; zeker als je dat vergelijkt met zijn lesley-verhaal; want dan zit ie gewoon 4 uur met zijn vriendinnetje zonder camera's; nou dat heeft dus niet meer waarde dan Nena's nichtje, hoor.
Je begint 'm ook wat minder te waarderen? Je was zijn laatste fan.quote:Op maandag 18 december 2006 02:47 schreef scanman01 het volgende:
Bart word steeds erger. Lesley moet echt aan de bel gaan trekken, want dit loopt volkomen uit de hand. Zijn gezeik over een dronken Huub en Nathanael was de druppel. Die idioot moet nodig weer met beide benen op de grond worden gezet.
Dat is waar.quote:Op maandag 18 december 2006 12:22 schreef J-Will het volgende:
pff hoe gemener hoe beter. Daar kijken we toch voor?
quote:Op maandag 11 december 2006 19:59 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Kansloos figuur, zijn ware aard komt steeds meer naar boven. Verbitterd, egoistisch, paranoia en vooral zelfingenomen.
Die Pik mist hij hoor. Helaas. Impotentieproblemen toch?quote:Op vrijdag 12 januari 2007 20:45 schreef Almere het volgende:
Bart. Pik. Jij gaat dit winnen. Houdt vol.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
whahahahaha dat was een geintjequote:Op vrijdag 12 januari 2007 22:37 schreef Lieve het volgende:
Gaat Bart nu de 24 uur aanvragen? Want als rechtvaardigheid zelve kan hij toch niet in 1 huis zitten met een loverboy die een huisgenoot wil prostitueren op TV?
Beetje erger dan een uitgelokte geprovoceerde 'duw' van Huub?
Ik ben waarschaanlijk 1 van de drie.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 16:02 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
whahahahaha dat was een geintje![]()
![]()
typische streamer jij.. neemt alles letterlijk en gelooft alles wat ie wilt geloven en gaat daar een oordeel aan verbinden
'the fuck outta here![]()
![]()
quote:Op donderdag 18 januari 2007 13:34 schreef avonne het volgende:
(naar Kate Bush - James and the Cold Gun)
Eens, en geen van drie is van het kaliber huub, in die zin dat ze geen van 3 genoeg ruggegraat hebben om te blijven staan zoals huub is blijven staan van zijn rentree.quote:Op zaterdag 13 januari 2007 15:51 schreef JohnDope het volgende:
Die Nathanael, Brian en Bart zijn echt 3 handtasjes bij elkander. Wat een vertoning
Maar hij wel 10% naar beneden gekelderd. Een begin moet er zijn.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 15:03 schreef Bagheera het volgende:
Goh, dat die Bart toch nog 2e is in de popi poll. Ik vind hem zo![]()
jij hebt echt die Big Brother mentaliteit.. populariteit heeft geen invloed in dit spelquote:Op dinsdag 23 januari 2007 15:32 schreef Gert het volgende:
[..]
Maar hij wel 10% naar beneden gekelderd. Een begin moet er zijn.
Niet dat ik met mijn vorige post iets beweerde over invloed, maar goed: jij onderschat die poll m.i. schromelijk. Nog niet eens zozeer vanwege die contactpunten, maar vooral vanwege de gevolgen die zo'n stemming heeft op mentaal vlak, zowel individueel als voor de groepssfeer. En iemands psychische gesteldheid bepaalt grotendeels hoe lang iemand het volhoudt in het huis.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 17:05 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
jij hebt echt die Big Brother mentaliteit.. populariteit heeft geen invloed in dit spel
idd, net als dat er nu nog zieltjes hem toppie vindenquote:Op dinsdag 23 januari 2007 15:03 schreef Bagheera het volgende:
Goh, dat die Bart toch nog 2e is in de popi poll. Ik vind hem zo![]()
Precies.quote:Op dinsdag 23 januari 2007 17:11 schreef Gert het volgende:
Niet dat ik met mijn vorige post iets beweerde over invloed, maar goed: jij onderschat die poll m.i. schromelijk. Nog niet eens zozeer vanwege die contactpunten, maar vooral vanwege de gevolgen die zo'n stemming heeft op mentaal vlak, zowel individueel als voor de groepssfeer. En iemands psychische gesteldheid bepaalt grotendeels hoe lang iemand het volhoudt in het huis.
Tenslotte is het nog zo dat de uitslag van een poll twee keer per jaar gebruikt kan worden om één van de onderste twee middels een groepsstemming het huis uit te krijgen. Zo is Angelique ook weg gegaan, tegen haar zin.
Een behóórlijke invloed op het spel dus.
ieehhh uhiieeeh uhiieeeh uhiieeeeeehquote:Op woensdag 24 januari 2007 21:11 schreef Katewalker het volgende:
Hiiiiiiiiiiinnnik hinnik hiiiiiiiiinnik hinnik hinnik.....
[afbeelding]
weten we meteen waarom lesley op Bart valt...hahahahaha
quote:Op woensdag 24 januari 2007 21:11 schreef Katewalker het volgende:
Hiiiiiiiiiiinnnik hinnik hiiiiiiiiinnik hinnik hinnik.....
[afbeelding]
weten we meteen waarom lesley op Bart valt...hahahahaha
Hij was net 2 seconden in beeld..quote:Op donderdag 1 februari 2007 20:37 schreef Therannosaurus het volgende:
'Vet Hard' is op TV (Ned. 3). En Bart heeft daar in gefigureerd. Gaat iemand hier voor plaatjes zorgen?
Tja aan de ene kant snap ik dat wel. Hij moet zich daar niet echt mee bemoeien. Dan heeft hij straks ook een probleemquote:Op zondag 4 februari 2007 12:01 schreef Cyberman28 het volgende:
Hebben jullie gezien hoe Bart zich gisteren uit de voeten maakte bij dat gevecht tussen NL en Huub ;-)
wat een held ;-)
en jij ouwe oetlul lijdt aan dementie als je dimensie als dimentie schrijftquote:Op vrijdag 2 februari 2007 04:40 schreef tong80 het volgende:
Bart geeft het begrip 'Dooie lul' een nieuwe dimentie.
quote:Op maandag 5 februari 2007 14:47 schreef tuinfluiter het volgende:
Bart: ilona jij had toch nooit kunnen winnen.
quote:Op dinsdag 13 februari 2007 18:58 schreef oosterpark het volgende:
ik begin steeds een viezere smaak in mijn mond te krijgen van bart zijn gesprekken met brian, niet te vertrouwen!!
Even voor de duidelijkheid: Dit was voor afgelopen nacht waarin hij hoorde van de redactie dat Lesley zou zijn vreemdgegaan met ene Serge (vermoedelijk een vriend van Bart)quote:Op maandag 19 februari 2007 09:18 schreef tuinfluiter het volgende:
Bart: Ik stap op deze week als er niemand vertrekt.
Huub: wie wil jij nou steeds overtuigen, jezelf of ons?
Ik vond het ook nogal een vreemd verhaal. Bart zit opgesloten in dat huis en zijn vrienden zouden met haar gaan stappen?quote:Op maandag 19 februari 2007 09:21 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Even voor de duidelijkheid: Dit was voor afgelopen nacht waarin hij hoorde van de redactie dat Lesley zou zijn vreemdgegaan met ene Serge (vermoedelijk een vriend van Bart)
Hmmm.. ben ik blijkbaar ook naïef... en is mijn mensenkennis ver beneden peil... Ik kan mij anderzijds ook niet voorstellen dat Tien dit verzint... Dat zou hun image erg aantasten lijk mij zo...?quote:Op maandag 19 februari 2007 10:37 schreef itsme het volgende:
Ik kan het me zo slecht voorstellen.
Wel een inkoppertje. Bart maakte al ene paar keer geintjes, over het contact van lesley en zijn vrienden.
Schiet me lek, misschien ben ik naief maar ik vind haar helemaal het meisje er niet voor. Ook niet om stiekum te doen.
Misschien ben ik te naief.
Gek, misschien ben ik dan zo slecht van vertrouwen, maar heb lesley nooit vertrouwd. Mij zou het niets verbazen als ze daadwerkelijk vreems is gegaan, wel laf trouwens om dat met een vriend te doen.quote:Op maandag 19 februari 2007 10:37 schreef itsme het volgende:
Ik kan het me zo slecht voorstellen.
Wel een inkoppertje. Bart maakte al ene paar keer geintjes, over het contact van lesley en zijn vrienden.
Schiet me lek, misschien ben ik naief maar ik vind haar helemaal het meisje er niet voor. Ook niet om stiekum te doen.
Misschien ben ik te naief.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |