Is ook wel te verwachten met dat Uiterlijk. Haar uitlijkerlijk en uitstraling zijn typerend voor Kreng zijn.quote:
Iemand komt VAN Urk, niet UIT Urk.......zeggen de Urkenaren ~ Urnenezen ~ Urkers ~ Urkerdammersquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 15:23 schreef 2609 het volgende:
wtf als ze uit urk komt is ze wel lelijkik vond dr best lekker maar nu
Ik vraag me af wat haar motivatie was om docent te worden.quote:Op maandag 9 oktober 2006 22:04 schreef Myriam1978 het volgende:
Mensen die "ze aan kan" (zeg maar mensen die minder zijn dan haar in haar ogen) maakt ze af...tsja ze kan niet anders zei ze.
Hmmm zal het dan toch kunnen dat ik indd ergens bij haar in de klas heb gezeten? Want ze komt me toch echt bekend voor... Zeker nu ze in Ermelo heeft gewoond en de meeste mensen daar in Harderwijk op school zaten. Als zij het indd is, zal het wel grappig zijn... Ze kwam in ieder geval erg lief overquote:Op maandag 9 oktober 2006 10:18 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Ik ken haar van de basisschool
ze woonde destijds in Ermelo
Zo een gevoel heb ik ook bij haar. Kwam ook niet echt geloofwaardig over toen ze aan die persoon aan de telefoon zei dat ze van hem houdt.quote:Op dinsdag 10 oktober 2006 10:44 schreef 2609 het volgende:
volgens mij zou zij wel zo iemand zijn die met een mof zou neuken tijdens de 2e wereldoorlog
Dan is zij dus prima op haar plaats in dit programma.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 00:09 schreef JohnDope het volgende:
Die sponsor is ook wel een drama, dat oudere figuur denkt even dat meisje te kopen met een borg maar ze kiest voor een ander (met veel minder geld?) ?
In principe wel(maar toch zit er dan wel iets goeds in haar....(was overigens ook te verwachten bij haar uiterlijk en uitstralingquote:Op vrijdag 13 oktober 2006 01:31 schreef APK het volgende:
[..]
Dan is zij dus prima op haar plaats in dit programma.![]()
Het siert haar dat ze voor tien mille een paar keer op haar rug gaat en na ontvangst van het geld zich nog even door haar ex laat uitwonen om vervolgens in de uitzending de liefde aan diezelfde ex te verklaren?quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 01:33 schreef JohnDope het volgende:
maar als het zo is, dan siert het haar wel ondanks alles (dat ze niet voor die rijke sponsor kiest)....
in principe wel, ze is fout geweest, maar kiest uiteindelijk toch wel voor de juiste.....quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 01:39 schreef APK het volgende:
[..]
Het siert haar dat ze voor tien mille een paar keer op haar rug gaat en na ontvangst van het geld zich nog even door haar ex laat uitwonen om vervolgens in de uitzending de liefde aan diezelfde ex te verklaren?![]()
Tot ze voortijdig het huis verlaat en geld nodig heeft.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 01:40 schreef JohnDope het volgende:
[..]
in principe wel, ze is fout geweest, maar kiest uiteindelijk toch wel voor de juiste.....
Tja ik was er allang klaar mee geweest, maar objectief gezien vind ik het ergens wel zoet.....quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 01:59 schreef APK het volgende:
[..]
Tot ze voortijdig het huis verlaat en geld nodig heeft.
Dat doet hij wel, die man gaat over lijken.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 02:10 schreef JohnDope het volgende:
en iemand financieel ten gronde richten doet Jonh niet. Al is het alleen al om zijn reputatie te redden.
doet hij echt niet, zijn reputatie is hem veel meer waard dan die paar rotcenten. En op de lange termijn levert hem een goede reputatie ook meer centen op.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 02:26 schreef APK het volgende:
[..]
Dat doet hij wel, die man gaat over lijken.![]()
Die borg heeft Eveline toch al, dus het maakt niets meer uit eigenlijk.....quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 14:04 schreef Tissik het volgende:
Ik denk dat die sponsor gewoon zijn nummer heeft gewijigd als zijnde een duidelijke boodschap.
Ik vermoed dat dat precies Eveline haar gedachten zijn.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 14:32 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Die borg heeft Eveline toch al, dus het maakt niets meer uit eigenlijk.....
Is inderdaad vreemd te noemen. Zelfs haar familie weet om wie het gaat: "iedereen praat er over in de stad".... Stiekeme lover, dusssss!quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 13:55 schreef Da hopman het volgende:
Weird verhaal over die dubbele sponsorcontracten. Wordt nog leuk met haar daar.
En dan ook nog het verkeerde nummer meenemen zodat je je hoofdsponsor niet kunt bellen.
Waar vandaan? Als je van BB naar hier bedoelt... Ik zit hier al vanaf dag 1 hoor.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 21:26 schreef Lady-night het volgende:
He scan ben je verhuist??
Ik zie voornamelijk het laatste gezicht.quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 13:49 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Ze heeft 2 gezichten, het ene moment ziet ze er echt fucking lekker uit. En het andere moment is ze echt te lelijk voor woorden.
quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 14:39 schreef Cynix ® het volgende:
Ik zie ook vrijwel alleen het tweede moment maar. Nena mag dan geen groot licht zijn, met deze dame zie je ook geen hand voor ogen.
Ik vind haar steeds erger worden. Wat mij betreft is ze een verschrikkelijke meid. Mag zo snel mogelijk naar dat nieuwe vriendje van haar. Gadverdamme....quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 21:59 schreef happyme28 het volgende:
Ja ik zit met verbazing te luisteren dat gesprek met Stephan. Ik had haar al niet hoog zitten, maar dat wordt alleen maar erger. Ze vind zichzelf zooooooooo intelligent.
Als ze ons dan net als Micheline nog wat mooie plaatjes geeft om te capturen, maar nee hoor... Mevrouw is al net zo preuts als Nena.quote:Op zondag 22 oktober 2006 12:16 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Ik erger me steeds meer aan haar manier van praten, zo snel en beetje binnensmonds. Dan die scheve bek erbij, vreselijk mens.
quote:Op zaterdag 21 oktober 2006 21:57 schreef scanman01 het volgende:
Eveline tegen Stephan over Brian: "Hij ligt mij niet en ik hem niet. Daarom heb ik hem ook al twee keer van... 'psssst down boy, in je mand' . "
Nena is 1 van de weinige die zich niet door Nicolaas of Stephan in laat peperen. En aardig verweer toont tegen Natasia. Wat dat betreft vind ik Nena sterker dan Eveline die zich als was om Stephan's vinger laat winden.quote:Op zondag 22 oktober 2006 15:44 schreef Bagheera het volgende:
[..]
Erg dit. Wel lachen: weer een arrogant persoon ontmaskerd. Ik hou van arrogante mensen (in dit soort programma's).
Ze kunnen niet allemaal lieve, meningloze Nena's zijn....![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |