Jawel, de insuline in het bloed zal de celmembranen meer doorlaatbaar maken voor vrijwel alle voedingsstoffen.quote:Op donderdag 28 september 2006 22:07 schreef 045casual het volgende:
Acne van creatine? Lijkt me just dat je wat acne kunt krijgen van Whey doordat je ineens veel eiwitten binnenkrijgt!
Dextrose zal volgens mij niet echt veel invloed hebben op de snelheid waarmee whey word opgenomen, correct me if im wrong.
Om dit er nog maar eens bij te pakkenquote:Er zijn vele mensen die bij het innemen van eiwitten al snel een intolerantie ervoor ontwikkelen. Het lichaam kan de eiwitten niet goed aan en er ontstaat bloedvervuiling. Om dit te bestrijden zijn er een aantal mogelijkheden bv.
* Verminder de eiwit inname (indien mogelijk).
* Neem zink tabletten / capsules.
* Neem vit. B tabletten / capsules.
* Neem 1-2 eetlepels lijnzaadolie/dag (goede invloed huid).
* Drink meer water.
* Eet minder suiker, vet.
Zodra je zo'n buikje krijgt, meld je dan maar hier!quote:Op donderdag 28 september 2006 22:11 schreef miss.cutie4you het volgende:
Erg lekker verhaal in't begin van het topic....!! Krijg nu alweer kriebels om te trainen...!!
Heb 1,5 jaar niet meer gesport, paar kilootjes aangekomen dus van al het vreten en niet bewegen.......
==>Conclusie: amper snoepen en flink trainen!
Over een paar maandjes ben ik een aardig eindje richting onderstaande picture:![]()
[afbeelding]
quote:Op donderdag 28 september 2006 22:13 schreef 045casual het volgende:
[..]
Zodra je zo'n buikje krijgt, meld je dan maar hier!![]()
Misschien, al zijn de enige 3 personen die bij "ons" buiten de sportschool roken instructeurs.quote:Op donderdag 28 september 2006 22:14 schreef miss.cutie4you het volgende:
[..]
![]()
==>Waar ik b.t.w. een vreselijke hekel aan heb in de sportschool zijn die instructrices welke vijf keer in de week les geven en zich doordeweeks en int weekend helemaal volvreten en zuipen!!(of heb ik de verkeerde sportschool?!)
Uiteraard heb ik een personal trainer and menthal coach!quote:Op donderdag 28 september 2006 22:21 schreef 045casual het volgende:
Waarom ook een instructrice nemen, gewoon ff wat rondlezen op internet en je eigen schematje samenstellen qua oefeningen, lukt dit je niet zelf, hier is hulp genoeg, en anders is er nog altijd dutchbodybuilding.
Een lekker voedingsschematje maken en 2/3x per week de gym in gaan en je bent al een eind op weg!
Over je instructrices tsja.. als hun zich volvreten, en daardoor een pens hebben tijdens het lesgeven etc.. niet echt bevorderlijk voor de 'leerlingen'.
Roken vind ik niet erg....ik bedoel: ik zuip ook wel in het weekend!!quote:Op donderdag 28 september 2006 22:26 schreef BertV het volgende:
[..]
Misschien, al zijn de enige 3 personen die bij "ons" buiten de sportschool roken instructeurs.![]()
Whatever, ik heb er geen last van.
Lekker zweten geen probleem mee hoorquote:Op donderdag 28 september 2006 22:26 schreef miss.cutie4you het volgende:
[..]
Uiteraard heb ik een personal trainer and menthal coach!welke me goed in de gaten houd
![]()
Maar ik vind het ook heerlijk om aan die groepslessen mee te doen; combat en body pump......lekker zweten en rare pasjes doen![]()
Voedingsschemaatje heb ik nog niet zo zeer nodig.....ik snoep gewoon amper! ........ is al heel wat voor me(denk dat ik binnenkort ook wel aan een schema moet....voor sneller resultaat)
hm, ze mogen er niet afgetrained uitzien, maar ook weer niet dik?quote:Op donderdag 28 september 2006 22:28 schreef miss.cutie4you het volgende:
[..]
Het andere uiterste is dat ze helemaal afgetraind zijn hoor......dat zal mensen vast demotiveren te gaan sporten.
Wat ik persoonlijk het fijnst vind: een super getraind lichaam voor me wanneer ik aan een groepsles meedoe!!......quote:Op donderdag 28 september 2006 22:32 schreef BertV het volgende:
[..]
hm, ze mogen er niet afgetrained uitzien, maar ook weer niet dik?
Persoonlijk heb ik m'n instructeurs het liefst super-afgetrained.
Ik heb liever ook geen les van een rij-instructeur die minder goed rijdt dan ik.![]()
Roken is echt verschrikkelijk slecht voor je conditie.. En aangezien ze fitnessinstructeurs zijnquote:Op donderdag 28 september 2006 22:28 schreef miss.cutie4you het volgende:
[..]
Roken vind ik niet erg....ik bedoel: ik zuip ook wel in het weekend!!
Maar damn....ik kijk liever niet naar een lichaam die me laat zien hoe ik memaken moet.....ik persoonlijk vind dat niet echt netjes voor een instructrice/instructeur.
==>Het andere uiterste is dat ze helemaal afgetraind zijn hoor......dat zal mensen vast demotiveren te gaan sporten.
Doe jij aan bodypump? Kan je leuk met gewichten trainen en het is nog goed voor afvallen ookquote:Op donderdag 28 september 2006 22:36 schreef synthesix het volgende:
[..]
Roken is echt verschrikkelijk slecht voor je conditie.. En aangezien ze fitnessinstructeurs zijn
Maar hier ook hoor.. De bodypump instructrice is echt een tonnetje, zon enorme pens die vooruitsteekt, vraag me af of ze de oefeningen wel fatsoenlijk kan doen.![]()
Ach ja...![]()
Hmm, lijkt me toch juist motiverend. Van die tellsell-vatbare mensen die dan denken dat ze binnen een halve maand net zo als de instructeur/-trice worden als ze een keer per week op halve intensiteit gaan spinnen ofzoquote:Op donderdag 28 september 2006 22:35 schreef miss.cutie4you het volgende:
[..]
Wat ik persoonlijk het fijnst vind: een super getraind lichaam voor me wanneer ik aan een groepsles meedoe!!......
![]()
Maar ik kan me voorstellen dat er ook mensen zijn waarvoor een afgetraind lichaam juist demotiveerd.......vandaar mijn reactie; niet te dik, niet afgetraind...(ook ik denk af en toe niet alleen aan mezelf)
Je word je als groepslesinstructeur wel een stuk bewuster van je lichaam.quote:Op donderdag 28 september 2006 22:35 schreef miss.cutie4you het volgende:
[..]
Wat ik persoonlijk het fijnst vind: een super getraind lichaam voor me wanneer ik aan een groepsles meedoe!!......
![]()
Maar ik kan me voorstellen dat er ook mensen zijn waarvoor een afgetraind lichaam juist demotiveerd.......vandaar mijn reactie; niet te dik, niet afgetraind...(ook ik denk af en toe niet alleen aan mezelf)
Zolang ze geen peuk opsteken tijdens het gewichtheffenquote:Op donderdag 28 september 2006 22:36 schreef synthesix het volgende:
[..]
Roken is echt verschrikkelijk slecht voor je conditie.. En aangezien ze fitnessinstructeurs zijn
quote:Op donderdag 28 september 2006 22:38 schreef Webkim het volgende:
. Dat is beter, voelt beter én ziet er beter uit: ik ben tenslotte ook een visitekaartje voor de club.
Sarcastisch?quote:Op donderdag 28 september 2006 22:37 schreef LedZep het volgende:
[..]
Doe jij aan bodypump? Kan je leuk met gewichten trainen en het is nog goed voor afvallen ook.
Ik ben ivosnivo nietquote:Op donderdag 28 september 2006 22:44 schreef synthesix het volgende:
[..]
Sarcastisch?
Maar nee.. Heb 't één keer gedaan, maar ik vond het niet echt wat. Geef mij maar gewoon lekker 5 reppen
Het afvallen gaat prima trouwens (zoals ik in het vorige topic zei), ik voel me net een ecto
Komt ook door low-carb dat het zo goed denk ik, ik loop ook te ruften als een dakdekker de laatste tijd.
Dat betekent dat je veel (beschikbare) eiwitten in je lichaam hebt toch?
Ik ben wel een beetje gedemotiveerd voor de krachtraining de laatste tijd trouwens![]()
Wellicht komt het omdat ik niet echt meer vooruit ga (te weinig voedingstoffen), en ik overal pijntjes begin te krijgen. Ik kan echt niet wachten tot ik lekker kan gaan bulken. Aan de andere kant kan ik hetzelfde zeggen van het hebben van een sixpack![]()
geen probleem met gespierde vrouwen hoor. Al moet ik zeggen dat ik nog nooit een echt gespierde vrouw in het heb gezien/gevoeld (anders dan plaatjes), dus ik zou niet weten of me dat zal aantrekken.quote:Op donderdag 28 september 2006 21:13 schreef Webkim het volgende:
[..]
Kijk, dit vind ik een interessante vraag!
Persoonlijk vind ik athletische vrouwenlijven mooi. Spieren, geen vet.
Eén van m'n vrienden verwoordde het heel goed: "Ik zie graag vrouwen waaraan je kan zien dat ze moeite doen voor hun lichaam. Waaraan je ziet dat ze ervoor trainen."
Échte bodybuildsters vind ik niet om aan te zien, maar ik kan het erg waarderen als iemand sportief oogt.
Meningen en plaatjes, anyone?
Ok, ik probeer 't kort en bondig te doen.quote:Op donderdag 28 september 2006 20:52 schreef D.Rose het volgende:
dat sowieso natuurlijk, maar ik vroeg het me af
Aardbei. 'T is zo jammer dat er geen whey gemaakt wordt met cocos smaakquote:Op donderdag 28 september 2006 21:18 schreef D.Rose het volgende:
ff een ander vraagje
welke smaak whey hebben de wheygebruikers?
Ik kan niet eens goed trainen als ik zwaar gegeten heb?quote:Op donderdag 28 september 2006 22:38 schreef Webkim het volgende:
Je word je als groepslesinstructeur wel een stuk bewuster van je lichaam.
Ik ga echt niet met een volle bamibuik (of whatever) in een sporttop voor een groep staan. Dus ja, ik eet licht. Dat is beter, voelt beter én ziet er beter uit: ik ben tenslotte ook een visitekaartje voor de club.
Ben je niet gewoon beetje jaloersquote:Op donderdag 28 september 2006 19:07 schreef Tommy__ het volgende:
stelletje luiaarden![]()
overigens lijkt me deze foto gephotoshopped:
[]
no offense, lanvin, maar die strepen lijken wel getrokken.
op die andere foto heb je leuk gespeelt met perspectieven![]()
voor de rest wel vet (alleja, droog)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |