En het herstellen van maagdenvliezen ?quote:Op woensdag 27 september 2006 10:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
En hebben ze een speciale poli voor eerwraak slachtoffers?
En is een chirurg die aan de ramadan mee doet net zo scherp bij een 3 uur durende operatie als een chirurg die hier niet aan mee doet?quote:Op woensdag 27 september 2006 10:43 schreef Kiteless het volgende:
[..]
En het herstellen van maagdenvliezen ?
Als er echt helemaal geen vraag naar was zou het idee alleen al om zo'n ziekenhuis te openen nieteens geopperd zijn lijkt me.quote:Op woensdag 27 september 2006 10:45 schreef Meki het volgende:
domme idee
het zijn niet de moslims die het vragen maar domme absurde mensen / ziekenhuizen die ermee komen
Klopt, maar in dit geval gaat het om een particulier initiatief...quote:Op woensdag 27 september 2006 10:22 schreef Drugshond het volgende:
Vrijheid van geloof = prima, maar niet door laten werken in publieke gebouwen/functies.
Aha, dus jij vergelijkt Islamieten met dieren !quote:Op woensdag 27 september 2006 10:53 schreef Meki het volgende:
Ziekenhuis voor dieren bestaat toch ook
Dus niet toelaten. De particulier zit niet op de stoel van de bevoogdende overheid.quote:Op woensdag 27 september 2006 10:49 schreef ChicoChica het volgende:
Klopt, maar in dit geval gaat het om een particulier initiatief...
Natuurlijk net als de moskeeën die gebouwd worden met geld uit Saoedi-Arabië. Islamitische invasie.quote:Op woensdag 27 september 2006 10:49 schreef ChicoChica het volgende:
[..]
Klopt, maar in dit geval gaat het om een particulier initiatief...
Er zijn toch ook privé-klinieken?quote:Op woensdag 27 september 2006 10:59 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Dus niet toelaten. De particulier zit niet op de stoel van de bevoogdende overheid.
Ik wil graag een Scientology ziekenhuis, volgestopt met boeken e.d.
Niet dat er mensen beter worden, maar wel meer zieltjes en zo.
Alsof IK dat niet weet.quote:Op woensdag 27 september 2006 09:40 schreef Lucille het volgende:
[..]
Ziekenhuizen met een Christelijke signatuur zijn wel degelijk te vergelijken met Moslim ziekenhuizen. Ze bieden de patient de mogelijkheid om te worden verpleegd in een omgeving die voldoet aan bepaalde geloofsregels. In een Christelijk ziekenhuis kan je bijvoorbeeld ook op zondag naar 'de kerk' gaan waar ter plekke een dominee staat te preken. De kerk is dan bijvoorbeeld een kapel die aan het ziekenhuis is gebouwd. Voorbeeld daarvan is het Ikazia ziekenhuis in Rotterdam.
Particulieren ziekenhuizen weren lijkt me in de toekomst vrijwel onmogelijk.quote:Op woensdag 27 september 2006 10:59 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Dus niet toelaten. De particulier zit niet op de stoel van de bevoogdende overheid.
Hebben die ook een geloofsetiket ? zo ja opdoeken die handel.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:01 schreef Toeps het volgende:
Er zijn toch ook privé-klinieken?
Daar hoor ik nooit iemand over.
Je schrok omdat het om moslims gaat. En kerk en staat gescheiden? Wat doet het CDA dan in de regering.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:02 schreef Suko het volgende:
Vanmorgen bij het wakker worden zag ik dit bericht ook op teletekst en prompt liet ik zowat m'n koffie uit m'n pootjes vallen! Dit is toch wel de bloody limit zeg! Inderdaad, wakker worden Den Haag!!! Ben nu zeker zo ver dat alle speciale instellingen (geloofsgroepen) moeten worden opgedoekt, ben het helemaal zat. In plaats van integreren wordt er een soort van apartheidspolitiek ingevoerd, voor elke doelgroep maken we een gelegenheid en kunnen ze zich lekker wanen als zijnde niet in Nederland waar kerk en staat bij wet is gescheiden. En zo maken we plaats voor extreem rechts die de gaten vult die Den Haag wagenwijd openzet. Ik begin er werkelijk van te kotsen.![]()
![]()
SM-ziekenhuis, waar je niet wordt afgetrokken als je de zuster om hulp roept.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:04 schreef Ringo het volgende:
Ik wil een hedonisten-ziekenhuis, waar ik netjes word afgetrokken door de nachtzuster als ik om haar hulp roep.
Probleem is dat in een Algemeen Ziekenhuis wel rekening wordt gehouden met de voedselwensen van moslims.quote:Op woensdag 27 september 2006 10:13 schreef FJD het volgende:
[..]
Dan komt er een zorgverzekeraar met een moslim-verzekerpakket. Mag hopen dat dergelijke zorg niet op iedereen wordt afgewenteld.
Verder zie ik de morele bezwaren niet. Ik neem iig aan dat iedereen er opgenomen mag worden maar dat je dan idd halal eten krijgt. Lijkt me verder geen probleem toch?
Islam-kerkenquote:Op woensdag 27 september 2006 07:38 schreef DenniZZ het volgende:
'Eerste islamitische ziekenhuis in Rotterdam'
Uitgegeven: 27 september 2006 06:49
AMSTERDAM - Het eerste islamitische ziekenhuis van Nederland moet over twee jaar in Rotterdam staan. Het Ziekenhuisconsortium presenteert dit plan woensdag op de Zakenbeurs in de Maasstad. Dat meldt Het Financieele Dagblad.
Mannen worden behandeld door mannelijke artsen en vrouwen door vrouwelijke. Mannen en vrouwen die geen acute zorg nodig hebben komen op afzonderlijke verpleegafdelingen. De voeding is halal en patiënten krijgen islamitische geneesmiddelen en kruiden. Daarnaast komt er een gebedsruimte met een ziekenhuisimam en het ziekenhuis wordt gebouwd naar islamitische maatstaven.
"Het wordt een efficiënt en compact ziekenhuis van vijftienduizend vierkante meter, waarbij het accent ligt op de polikliniek en de dagbehandeling. De islamitische achtergrond en waarden worden in acht genomen", zegt ondernemer Paul Sturkenboom in de krant. Omdat dit het eerste islamitische ziekenhuis buiten de Arabische wereld wordt, verwacht hij veel patiënten uit het buitenland.
Sturkenboom wil na het presenteren van het plan met de verzekeraars praten over de realisering ervan. "Als zij nee zeggen, gaat het niet door."
Wat is dit voor iets idioots??? Sinds wanneer hebben de moslims ook een eigen ziekenhuis nodig??
20 jaar geleden had men hier toch ook geen behoefte aan? Wat is het volgende? Na islam-scholen, islam-wijken, islamjeugdbegeleiding, islam-hypotheken, islam-ziekenhuizen, islam-kerken?
Wij doen telkens een stapje terug zodat zij een stapje voorwaarts kunnen zetten. Nog even en er mag geen varkensvlees meer verkocht worden in ons land. Politici wordt eens wakker!!!!![]()
![]()
En dan als grootste partij nog welquote:Op woensdag 27 september 2006 11:07 schreef Megumi het volgende:
[..]
Je schrok omdat het om moslims gaat. En kerk en staat gescheiden? Wat doet het CDA dan in de regering.
Nee, en dat komt omdat het daar niets met geloof en/of integratie te maken heeft. Dit zal die moslims geen zak verder helpen, sterker nog.. het zal de kloof alleen maar doen vergroten. Daarom dit dus niet door laten gaan, desnoods via de politiek.quote:Op woensdag 27 september 2006 10:05 schreef Toeps het volgende:
Er zijn toch ook privé-klinieken? Daar heeft toch ook niemand problemen mee?
Ik ben al eeuwen een ongelovige hond en een ouderwetse linkse rakker waarbij een bijpassende politieke partij nog moet worden uitgevonden. (kortom, ik zal wel niet deugen)quote:Op woensdag 27 september 2006 11:07 schreef Megumi het volgende:
[..]
Je schrok omdat het om moslims gaat. En kerk en staat gescheiden? Wat doet het CDA dan in de regering.
Nou ja, waar veel mensen natuurlijk bang voor zijn is dat wij steeds meer van de Islam in ons midden opnemen, terwijl er vanuit die kant (te) weinig wordt toegegeven.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:11 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Islam-kerken![]()
Hebben we al iets op uitgevonden, we noemen het een moskee. En ja staat er al genoeg van in Nederland. Wat schaadt het jou als er een Islamitische ziekenhuis komt? Ben je dan een minderwaardig mens/Nederlander? Stel je toch niet zo aan, een extra ziekenhuis in Nederland kan alleen maar goed doen zolang ze gekwalificeerd zijn en streng wordt gecontroleerd op service is het geen probleem. Ja misschien dat je minder hoeft te wachten op wachtlijsten.![]()
Zal gebasseert zijn op Islamitische waarden dus jaquote:Op woensdag 27 september 2006 11:17 schreef Ringo het volgende:
Ik neem wel aan dat je als niet-moslim gewoon geholpen wordt in zo'n ziekenhuis?
En mag je familie dan een broodje ham voor je meenemen tijdens het bezoekuur?
Ik weet heus wel wat een moskee is, ik noem het met opzet islam-kerken om de nadruk op islam te leggen. Uiteraard zijn er dan mensen die het niet begrijpen.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:11 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Islam-kerken![]()
Hebben we al iets op uitgevonden, we noemen het een moskee. En ja staat er al genoeg van in Nederland. Wat schaadt het jou als er een Islamitische ziekenhuis komt? Ben je dan een minderwaardig mens/Nederlander? Stel je toch niet zo aan, een extra ziekenhuis in Nederland kan alleen maar goed doen zolang ze gekwalificeerd zijn en streng wordt gecontroleerd op service is het geen probleem. Ja misschien dat je minder hoeft te wachten op wachtlijsten.![]()
Ik moet eerlijk zeggen dat het wel een erg subjectieve generaliserende statement is. Klopt dat veel allochtonen op hun luie donder zitten en zonder enig moraal besef blijven profiteren van Nederlandse services, waar autochtonen net zo veel gebruik van maken, i might add. Maar goed, er zijn genoeg moslims die zich inzetten voor Nederland zonder bij bedoelingen hebben, denk aan een Abu Taleb een Nabahat Albayrak, Ayhan Tonca leider van moslimcontactorgaan(MCO) en zelf lid is van een Christelijk partij. Een aantal namen uit zoveel die wel wat terug geven.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:19 schreef Kiteless het volgende:
[..]
Nou ja, waar veel mensen natuurlijk bang voor zijn is dat wij steeds meer van de Islam in ons midden opnemen, terwijl er vanuit die kant (te) weinig wordt toegegeven.
Kortom, wij veranderen onze cultuur om de Islamieten zich ook thuis te laten voelen, maar er staat niets tegenover.
Tot het punt dat de kritieke massa is bereikt en er zo veel Islam is dat ze een (te) grote politieke invloed gaan uitoefenen.
Mja, misschien heb je gelijk misschien niet, ik ken genoeg mensen om me heen, niet moslims die islamitisch gastvrijheid preferen boven Nederlandse gastvrijheid binnen gezinskringen. Mensen die liever blijven eten bij een Marokkaans gezin dan bij een Nederlands gezin omdat je dan bijna een afspraak moet maken voor een eventuele diner. Nou spreek ik helaas generaliserend maar wat ik wil zeggen is dus dat je acties van minderheid niet kunt schuiven op de meerderheid en al helemaal niet een instantie dat mensen kan helpen, juist iets wat wij ( de nederlanders) willen zien gebeuren; iets terug krijgen.quote:Nou hoeft dat allemaal niet zo'n probleem te zijn, maar veel mensen hebben de ervaring dat Islam-aanhangers hun eigen zin nog wel eens willen opdringen aan andere mensen.
En dat er ook nog wel eens wat hyperactieve fundamentalisten tussen zitten.
Er zijn tenslotte weinig Islamitische landen waar alles koek en ei is tussen de verschillende religies en volkeren.
Je kunt er wel terecht. Geen probleem, wij discrimineren niet.quote:Op woensdag 27 september 2006 08:33 schreef Gia het volgende:
Belachelijk plan inderdaad. Gewoon het idee al dat er een ziekenhuis komt, waar ik als niet-moslim niet terecht kan.
Hoop echt dat dit niet doorgaat.
Simpelweg omdat het mag. Als je vindt dat er iets aan veranderd moet worden kun je een stem op een partij uitbrengen die dit in wilt dammen.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:21 schreef DenniZZ het volgende:
[..]
Waarom willen zij een aparte hypotheek? Waarom willen zij een apart ziekenhuis? En waarom laten wij het toe?
Tolerantie hoeft maar 1 kant te komen blijkbaar.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:30 schreef gelly het volgende:
"Hoe liberaal is Nederland". We hebben een Joods ziekenhuis, talloze privé klinieken, maar hé, moslims zijn eng. En dan andere landen ervan betichten een achterlijke cultuur te hebben. Veel Nederlanders zijn net zo bekrompen als de gemiddelde islam fundamentalist.
Hoe kortzichtig kun je zijn, dit is er al jaaaaaaaaaaaaaaaaren voor reformatoristen, en daar hoor ik niemand over.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:21 schreef DenniZZ het volgende:
[..]
Het is een trend, waarom worden er steeds meer faciliteiten speciaal voor moslims ter wereld geholpen?
Waarom willen zij een aparte hypotheek? Waarom willen zij een apart ziekenhuis? En waarom laten wij het toe? Dit moet een halt toegeroepen worden. De problematiek wordt alleen maar groter, onze aanpak van tolerantie werkt dus blijkbaar niet, of heeft niet het juiste effect. Waarom veranderen we niet van methode? Waarom dringen we ze niet terug in plaats van dat we de moslims toestaan steeds nadrukkelijker aanwezig te zijn in onze maatschappij?
Precies. In elk dorp staan ook kerken voor alle geloven dus waarom niet gewoon ook in elke plaats in Nederland een leuke Moskee om duidelijk aan te geven dat iedereen welkom isquote:Op woensdag 27 september 2006 11:32 schreef yvonne het volgende:
[..]
Hoe kortzichtig kun je zijn, dit is er al jaaaaaaaaaaaaaaaaren voor reformatoristen, en daar hoor ik niemand over.
Er valt geld te verdienen met zoiets, dat er met het woord 'islam' gestrooid wordt is gewoon bijzaak.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:33 schreef yvonne het volgende:
Ik denk dat loedertje een veel interessanter iets aanhaalt, wat zijn de drijfveren van onze Sturkenboom...
Ok.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:21 schreef DenniZZ het volgende:
[..]
Ik weet heus wel wat een moskee is, ik noem het met opzet islam-kerken om de nadruk op islam te leggen. Uiteraard zijn er dan mensen die het niet begrijpen.
Precies, als je in een democratie leeft moet je er voor het volle 100% van genieten naar mijn mening.quote:Als je het puur op zich ziet moet het kunnen, ben ik er nog tegen maar ok, in een vrij land moet het kunnen.
Beste Dennis ik denk dat je iets over het hoofd ziet als topicstarter, we leven in een kapitalistisch land, that means $$$. Ondernemer van de ziekenhuis is een Nederlander en hij zegt dat het pas stand kan houden als verzekeraars er mee akkoord gaan, dus het is een Nederlander die diensten wil leveren voor de moslims om er gewoon een fijn buit uit te halen, in jouw OP wordt er zelf gesproken over "patienten uit het buitenland." Zolang het streng wordt gecontroleerd op humanitaire service en gekwalificeerde kwaliteiten mag wat mij betreft Nederland er vol mee staan. Je moet niet vergeten dat een Nederlands bedrijf "moslim" bier introduceerde onlang kwamen er moslimmobieltjes uit en en afgelopen week kwam in het nieuws dat KPN een speciale gsm merk voor Turken aan het creeren is, true dat het een trend wordt, maar niet voor politieke doeleinden, eerder voor economische doeleinden. En zolang ondernemer en klant er tevreden over is, waarom zouden wij dan in de weg staan? Het tegen gaan is pas een integratie belemmering, uiteindelijk bestaat er nog steeds een mythe dat allochtonen lui zijn en alleen maar profiteren, laat ze dan ook iets betekenen voor de economiequote:Echter moet je verder kijken dan alleen dit ziekenhuis. Zoals ik ook al in de TS aangaf maar ik zal het nog even verder uitleggen zodat jij het ook begrijpt. Het is een trend, waarom worden er steeds meer faciliteiten speciaal voor moslims ter wereld geholpen? Waarom willen zij een aparte hypotheek? Waarom willen zij een apart ziekenhuis? En waarom laten wij het toe? Dit moet een halt toegeroepen worden. De problematiek wordt alleen maar groter, onze aanpak van tolerantie werkt dus blijkbaar niet, of heeft niet het juiste effect. Waarom veranderen we niet van methode? Waarom dringen we ze niet terug in plaats van dat we de moslims toestaan steeds nadrukkelijker aanwezig te zijn in onze maatschappij?
Precies, zoals in onze glorietijd, toen we nog fatsoenlijk in slaven konden handelen..quote:Op woensdag 27 september 2006 11:33 schreef gelly het volgende:
Het is gewoon de gezonde Hollandsche handelsgeest, iets waar Nederland groot mee is geworden.
Waarom? Je hebt hier nog altijd vrijheid van godsdienst. Als wij die ziekenhuizen niet zouden toelaten vanwege het geloofsetiket verlagen wij onszelf tot het niveau van niet-democratische moslimstaten.quote:Op woensdag 27 september 2006 10:59 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Dus niet toelaten. De particulier zit niet op de stoel van de bevoogdende overheid.
Ik wil graag een Scientology ziekenhuis, volgestopt met boeken e.d.
Niet dat er mensen beter worden, maar wel meer zieltjes en zo.
Geloof wordt hier gecombineerd door Nederlandse ondernemers die geen zak om dat geloof geven maar gewoon geld willen verdienen, dat wordt hier over het hoofd gezien.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:36 schreef Stuiter_en_Co het volgende:
Schandalig..........
Geloof en ziekenhuizen combineren....vraag me af of je er ook terrecht kan als niet moslim. zoja....ok veel plezier ermee, zo nee.....op heffen of we weigeren alle moslims in alle andere zieknhuizen, en dan moeten ze maar naar rotterdam.
Eigenlijk had ik het helemaal niet over profiteren van de services, maar om er even op door te gaan : je kunt niet volhouden dat autochtonen daar relatief gezien net zo veel gebruik van maken; onder allochtonen is het relatieve aantal met een uitkering veel hoger.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:28 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk zeggen dat het wel een erg subjectieve generaliserende statement is. Klopt dat veel allochtonen op hun luie donder zitten en zonder enig moraal besef blijven profiteren van Nederlandse services, waar autochtonen net zo veel gebruik van maken, i might add.
Maar nu noem je dus precies de paar mensen die wel goed geintegreerd zijn, en die je ook nooit zult horen roepen om een eigen ziekenhuis.quote:Maar goed, er zijn genoeg moslims die zich inzetten voor Nederland zonder bij bedoelingen hebben, denk aan een Abu Taleb een Nabahat Albayrak, Ayhan Tonca leider van moslimcontactorgaan(MCO) en zelf lid is van een Christelijk partij. Een aantal namen uit zoveel die wel wat terug geven.
Maar wat heeft dat ermee te maken ?quote:Mja, misschien heb je gelijk misschien niet, ik ken genoeg mensen om me heen, niet moslims die islamitisch gastvrijheid preferen boven Nederlandse gastvrijheid binnen gezinskringen. Mensen die liever blijven eten bij een Marokkaans gezin dan bij een Nederlands gezin omdat je dan bijna een afspraak moet maken voor een eventuele diner.
Nee joh, we proberen moslims gewoon zoveel mogelijk dwars te zitten, gewoon, omdat het het moslims zijn. Dat gaat de sfeer en integratie ten goede komen. We vergeten kennelijk even dat extremisten sowieso lak aan de maatschappij hebben en dat door de huidige tendens in dit land de doorsnee moslim enkel eerder geneigd zich bij hen aan te sluiten qua gedachtengoed. Het is toch ook frapant om te zien dat degene met de grootste mond over "de vrije westerse cultuur" de eersten zijn die voor anderen dingen willen verbieden. Gewoon, omdat het niet de mening of het geloof is dat ze zelf aanhangen. Geweldig toch ?quote:Op woensdag 27 september 2006 11:34 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Precies. In elk dorp staan ook kerken voor alle geloven dus waarom niet gewoon ook in elke plaats in Nederland een leuke Moskee om duidelijk aan te geven dat iedereen welkom is
Goedkoop.quote:Op woensdag 27 september 2006 11:38 schreef Ringo het volgende:
[..]
Precies, zoals in onze glorietijd, toen we nog fatsoenlijk in slaven konden handelen..
Moet je maar niet met zo'n oliebollencliché aan komen draven.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |