toch knap dat je na 5 weken nog niet het verschil tussen Tijn en Rik zietquote:Op dinsdag 26 september 2006 22:28 schreef Peter6000 het volgende:
Rik heeft het gevoel dat hij zich zal laten uitkopen (net als Ingrid).
Egbert beweert dat hij dat nooit zal doen.
Nee, moet ik dit jaar weer me pc doorlussen naar de tv in me slaapkamerquote:Op dinsdag 26 september 2006 22:40 schreef scanman01 het volgende:
Iedereen nog steeds superblij met deze weekopdracht?
Ik zit erbij te gapen en twijfel of ik een wijntje zal nemen. Verwacht verder ook geen discussies, daarvoor is de samenstelling te belabberd.quote:Op dinsdag 26 september 2006 22:40 schreef scanman01 het volgende:
Iedereen nog steeds superblij met deze weekopdracht?
Vind je het zo boeiend?quote:Op dinsdag 26 september 2006 22:41 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Nee, moet ik dit jaar weer me pc doorlussen naar de tv in me slaapkamer![]()
Wijn is altijd okay.quote:Op dinsdag 26 september 2006 22:43 schreef CartWOman het volgende:
[..]
Ik zit erbij te gapen en twijfel of ik een wijntje zal nemen. Verwacht verder ook geen discussies, daarvoor is de samenstelling te belabberd.![]()
Egbert zou toch moeten weten hoe je wasknijpers maakt.quote:Op dinsdag 26 september 2006 22:41 schreef CartWOman het volgende:
Egbert is sjachrijnig, kan de cynische grapjes van Semih niet hebben nu. Hij houdt er niet van met z'n handen te werken.
Het is de 1e keer in 38 dagen dat ik ze wat zie doen, dan wil ik het zien ook !quote:Op dinsdag 26 september 2006 22:43 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Vind je het zo boeiend?![]()
Ik kan vannacht niet lang opblijven en ben er helemaal niet rouwig om.
Semih, maak die ouwe gekkkquote:Op dinsdag 26 september 2006 22:41 schreef CartWOman het volgende:
Egbert is sjachrijnig, kan de cynische grapjes van Semih niet hebben nu. Hij houdt er niet van met z'n handen te werken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |