sorryquote:Op maandag 25 september 2006 20:55 schreef dvdfreak het volgende:
deel 7 en ik sta er nog steeds niet tussen![]()
Tis vrij moeilijk om te maken + spullen die erin zitten zijn vrij duurquote:Op maandag 25 september 2006 21:06 schreef Verzin-een-leuke-ni... het volgende:
Waarom is baklava zo duur?
Ik zou bijna gaan denken dat je met opzet mij er niet bij vermeldquote:
donequote:Op maandag 25 september 2006 22:39 schreef NoT-YouR-MaN het volgende:
[..]
Ik zou bijna gaan denken dat je met opzet mij er niet bij vermeld![]()
Maar ja, zo graag wil ik er ook niet instaan hoor!![]()
Wie?quote:
eerst komt de sintquote:Op maandag 25 september 2006 22:49 schreef NoT-YouR-MaN het volgende:
[..]
Wie? Wie???
Wanneer komt de kerstman nou eens binnenwippen met mijn kado's?![]()
http://www.nu.nl/news/833(...)erk_voor_Turken.htmlquote:KPN komt met mobiel merk voor Turken
Uitgegeven: 25 september 2006 11:44
DEN HAAG - Het telecombedrijf KPN introduceert een nieuw mobiel merk in Nederland, speciaal bedoeld voor Turken. Zij kunnen met Ay Yildiz goedkoper naar Turkije bellen en tegen een lager tarief met vaste nummers in Duitsland en België bellen, omdat daar veel Turken wonen.
Dat heeft een woordvoerder van KPN gezegd. KPN voert in Duitsland en België het merk Ay Yildiz al, waar het een succes is. Het telecomconcern gaat in Nederland de concurrentie aan met twee andere operators, Ortel en Lebara. Die richten zich niet specifiek op Turken, maar op alle allochtonen. Het doel is om marktleider te worden, aldus de zegsman van KPN maandag.
KPN denkt met Ay Yildiz een "interessante winst" te kunnen behalen. Als het merk aanslaat, wil de onderneming andere allochtone gemeenschappen bedienen. Het concern heeft nu geen zicht op hoeveel Turkse klanten het heeft.
Succesvol
De telecomoperators Ortel en Lebara hebben allebei geen eigen netwerk, maar maken gebruik van dat van KPN. Volgens het onderzoeksbureau Telecompaper zijn de bedrijven zeer succesvol, omdat ze de doelgroepen beter weten te benaderen dan traditionele bedrijven als KPN. Beide ondernemingen hebben meer dan 100.000 klanten. "Dat is heel goed gezien de omvang van de populatie", zei directeur Ed Achterberg van Telecompaper.
Ortel heeft winkels in Nederland in een aantal grote steden, waaronder Den Haag, Rotterdam en Amsterdam. Lebara adverteert volgens Telecompaper in gebieden waar veel allochtonen wonen.
Nee!quote:Op maandag 25 september 2006 22:50 schreef Emel het volgende:
[..]
eerst komt de sinten ben je braaf geweest afgelopen jaar?
quote:Op maandag 25 september 2006 22:56 schreef NoT-YouR-MaN het volgende:
[..]
Nee!LEKKAH PUHHHH!
![]()
Hij moet maar van mij ONVOORWAARDELIJK houden![]()
Of te wel, kado's achterlaten terwijl ik soms toch nog eenmag zijn!
Owee als Sint mij dit jaar weer overslaat! Dan kom ik jou opzoeken omdat jij mij nu hebt beloofd dat de Sint eerst gaat langskomen![]()
(ow ja had ik verteld dat ik een major heb gedaan in 'selectief lezen')
Kan je beter met Freecall ( http://www.freecall.com ) bellenquote:Op maandag 25 september 2006 22:56 schreef Triggershot het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/news/833(...)erk_voor_Turken.html
Ciao Ciao Bambina E!quote:
mja, gewoon in spelen op nationalistisch gevoelens lijkt me.quote:Op maandag 25 september 2006 23:03 schreef Devrim_ het volgende:
[..]
Kan je beter met Freecall ( http://www.freecall.com ) bellen
internetcalls bel je voor 1 cent per minuut naar Turkijequote:Op maandag 25 september 2006 23:03 schreef Devrim_ het volgende:
[..]
Kan je beter met Freecall ( http://www.freecall.com ) bellen
quote:Op maandag 25 september 2006 23:04 schreef NoT-YouR-MaN het volgende:
[..]
Ciao Ciao Bambina E!![]()
1-2-3-4-5-6-7-8-9-
TIEEEEEEEEEEEEEEEEN!
WIE NIET WEG IS WORDT GEZIEN!!!![]()
Hoe wist je dat ik wakker was?quote:
quote:Op dinsdag 26 september 2006 10:02 schreef saban het volgende:
Goedemorgen mede Turken, nasilsiniz?
hoe ik het wist dat je wakker was? nou nu ga ik eng doen, ik voelde het aanquote:Op dinsdag 26 september 2006 08:00 schreef NoT-YouR-MaN het volgende:
[..]
Hoe wist je dat ik wakker was?![]()
Goedemorgen zonder zorgen..![]()
Hmm het begint nu wel laat licht te worden hoor.. Winter komt eraan![]()
ramazanda setanlar zincirlere takiliyor ./.. is nu je vraag beantwoordquote:Op dinsdag 26 september 2006 17:57 schreef Emel het volgende:
zijn de mensen nou hartelijker tijdens Ramadan?ik kom thuis van werk en word gebeld: "hey kom je vanavond hier eten? "" Ik "sorry ander keertje maar ben nogal moe."
Half uur later gaat weer mijn telefoon, nu een ander "bize gel aksam iftar icin"
zo hoef ik hele maand nooit thuis te eten
wat is er?quote:
jahquote:Op dinsdag 26 september 2006 18:15 schreef Burakius het volgende:
[..]
ramazanda setanlar zincirlere takiliyor ./.. is nu je vraag beantwoord
sabanquote:Op dinsdag 26 september 2006 18:20 schreef saban het volgende:
Ik heb jullie al zovaak gevraagd voor een naam voor mijn nieuwe diertje, geen enkeling reageerde van jullie, dus heb ik hem maar tatar genoemd.
tatar
[afbeelding]
tatar
[img]http://files.turka.nl/DSC00965.JPG[img]
euhhhhhhhhhhhhhhhhhhhquote:Op dinsdag 26 september 2006 18:20 schreef saban het volgende:
Ik heb jullie al zovaak gevraagd voor een naam voor mijn nieuwe diertje, geen enkeling reageerde van jullie, dus heb ik hem maar tatar genoemd.
tatar
[afbeelding]
tatar
[afbeelding]
Hey die Troel!quote:Op dinsdag 26 september 2006 18:20 schreef Troel het volgende:
[..]
saban
Waarom kom je nooit meer in #dig
Hij doet je niks hoor, zolang jij 'm lief aankijktquote:Op dinsdag 26 september 2006 18:21 schreef Emel het volgende:
[..]
euhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
hou je hem wel uit mijn buurt?
ik ben een watjequote:Op dinsdag 26 september 2006 18:23 schreef saban het volgende:
[..]
Hij doet je niks hoor, zolang jij 'm lief aankijkt
Het gaat super met mijquote:Op dinsdag 26 september 2006 18:21 schreef saban het volgende:
[..]
Hey die Troel!
Ik had het een periode heel erg druk, met moeite mijn diploma behaald etc.
En daarna eigelijk nooit meer gejoint, kom helemaal niet op IRC meer eigelijk.
Hoe is het nou? =)
Ik ken hem persoonlijk al sinds toen hij 2 maanden oud was.quote:Op dinsdag 26 september 2006 18:23 schreef Emel het volgende:
[..]
ik ben een watje
maar leuk joh!!!
hoe lang heb je hem?
aaahh nog zo jong.quote:Op dinsdag 26 september 2006 18:25 schreef saban het volgende:
[..]
Ik ken hem persoonlijk al sinds toen hij 2 maanden oud was.
Zelf heb ik 'm nu zo een anderhalf week, hij is nu 10 maanden oud.
Overgenomen van een ex collega
Gaaf! Maak je nog verf-tekeningetjes? :pquote:Op dinsdag 26 september 2006 18:24 schreef Troel het volgende:
[..]
Het gaat super met mijBijna 70 kilo kwijt, volgend jaar trouwen, leuke baan.
'k Ben blij dat je je diploma gehaald heb, maar kom maar gewoon weer een keertje langs, zou erg gezellig zijn!
hell yeah!!!!!! ik ben wel je bodyguard.. wees neit bang voor Triggershotquote:Op dinsdag 26 september 2006 18:25 schreef Emel het volgende:
trouwens misschien kom ik toch naar jullie meet. Het is belachelijk voor woorden natuurlijk dat ik me laat weerhouden door iets/iemand. That's not me! Het lijkt me leuk jullie te ontmoeten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |