abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_42119012


Saints Row

Welkom in Stilwater, een open-wereldstad met houding, een stad die door rivaliserende troepen wordt gecontroleerd, een stad die je op het punt staat in Saints Row over te nemen. Als een low-level thug in de Third Street Saints, doe je alles wat nodig is om aan geld te komen , eerbied te bouwen en je drijf naar macht zorgvuldig te gebruiken om vechtend de top te bereiken.

Wees zorgvuldig. Je acties hebben gevolgen en rond elke hoek sluimert een nieuwe bedreiging!

Officiële Website Saints Row

Game Info

Developer: Volition
Publisher: THQ,Inc.
Genre: Action
Release Date US: 8/29/2006
Release Date NL: 9/1/2006
Console: Xbox 360 - Xbox Exclusive
Game Rating: M (Mature)



Features - Wat heeft Saints Row allemaal te bieden?

De 3rd Street Saints moeten onder bedreiging van rivaliserende bendes en corrupte ambtenaren de stad Stilwater veroveren of jammerlijk ten onder gaan. Saint's Row gaat knallend van start en neemt daarna geen gas meer terug, waardoor de speler kan genieten van een ongeëvenaarde vrijheid om een levende stad te verkennen waar de kans net zo groot is dat de inwoners terugvechten als dat ze dekking zoeken.

  • Loading Bitch!
    Geen laadtijden, geen grenzen: Saint's Row is ontwikkeld met vrijheid als kerngedachte!
  • Open World My Ass!
    De unieke, open omgeving biedt een niet-lineaire ervaring, waarbij de speler terechtkomt in een levende, bruisende wereld die ze nog nooit eerder zijn tegengekomen.
  • More Loading Bitch!
    Heel Saint's Row kan direct vanaf het begin van de game worden verkend, en alle delen van Stilwater worden rechtstreeks gestreamed, wat inhoudt dat de speler niet te maken krijgt met lastige laadtijd.
  • What Ever You Want Nigga!
    Wat je wilt, wanneer je het wilt, hoe je wilt: bouw respect op door te kiezen aan welke activiteiten je wilt deelnemen. Ben je niet geïnteresseerd in straatraces? Probeer het dan eens bij de meisjes. Of stap in je Impala en bind de strijd aan met enkele leden van een rivaliserende bende. Hoe je de stad in je greep krijgt, is helemaal van jou afhankelijk.
  • Hip Me Up Ho!
    Een soundtrack met meer dan 130 nummers!
  • Big Ass City!
    De stad is ongeveer twee keer zo groot als Vice City, iets groter zelfs!
  • My Brothers!
    Co-op! Speel het spel met vrienden over Xbox Live of via System Connect en ga de strijd aan!
  • It's All About Me!
    Volledige character customization! Creeer je eigen character! Which Saints Row Character Are You?

    What's This All About?

    Je kunt de story-line volgen tot je een ons weegt of je kunt snelle missies aannemen met een oplopende moeilijkheidsgraad. Zo kun je "escorts" doen: een missie waarin je hoeren en hun rijke exclusieve klanten de privacy van de achterbank gunt terwijl jij de media ontwijkt.. Er is ook een missie "Snatch" waarbij je hoeren van een pimp afpakt om ze vervolgens naar je eigen pimp te brengen. De leukste optie als je van schieten houdt is de optie drug trafficking waarbij je een dealer moet beschermen. Hoe vaker je zo`n missie aanneemt des te meer respect en geld je verdient maar elk level worden de missies moeilijker. Respect moet je verdienen...

    Respect kun je op allerhande manieren verdienen, het dragen van je bende kleuren tijdens het ‘clocken’ van een vijandige hood, het halen van missies zo snel en pijnloos mogelijk en het pimpen van jezelf met tatoeages en juwelen en zo`n dope mogelijke kleding. Door je respect op te hogen tot het hoogste niveau kun je maximaal drie bendeleden meenemen op missies. Met drie man als back-up die allemaal ook Ak-47`s en Uzi`s kunnen dragen kom je een heel eind. Soms is een beetje rondrijden al genoeg om je hood te verdedigen want je homies leggen iedereen om die het vuur op jou opent.

    Screenshots





    Multiplayer Is Gonna Kick Your Nigga Ass!

    In vier gameplaymodes, namelijk Protect tha Pimp, Blinged Out Ride, Gangster Brawl en Big-Ass Chains!

    Meteen wanneer je een potje opstart kun je tijdens het laadscherm al je krachten meten, aangezien je elkaar hier al even onder vuur kunt nemen in de lobby. Na een seconde of twintig kun je vervolgens naar binnen en start de game. Wanneer je het spel binnen komt, val je nooit middenin de actie, zo ook niet wanneer je respawnt nadat je bent neergeschoten. Je beland altijd op een veilige plek, zodat je nooit na een seconde weer een kogel uit je schedel mag verwijderen. De multiplayer opties kennen ook diverse voertuigen, waardoor je nooit alles te voet af hoeft te leggen.

    Zoals gezegd kent Saints Row een viertal multiplayeropties, waarbij Gangster Brawl een standaard Death Match optie is. De speeloptie Big-Ass Chains laat je kettingen verzamelen van dode vijanden, die je vervolgens weer terug moet brengen naar je eigen basis, terwijl Protect tha Pimp zich meer richt op het teamaspect. Er zijn altijd twee teams, de ene moet de pimp beschermen en hem van A naar B brengen terwijl de ander dit juist moet voorkomen. Om het geheel wat meer in balans te brengen heeft de pimp zelf geen wapen en is hij dus volledig aangewezen op de rest van zijn gangleden. Als laatste hebben we nog Blinged Our Ride en zoals de naam al aangeeft draait dit volledig om een auto. Wederom speel je in een team (vier spelers per auto, de bestuurder kan hierbij niet schieten) en het is de bedoeling om een auto te stelen en vervolgens geld te verdienen. Dit geld kun je verdienen door het rivaliserende team onder vuur te nemen, voorbijgangers over te rijden, etc. Met het geld wat je verdient moet je vervolgens de auto pimpen naar level 4, waarna je naar een locatie op de map moet rijden. Deze moet je vervolgens dertig tot zestig seconden vast houden, waarna je het spel gewonnen hebt. Het spreekt voor zich dat de auto zelf niet mag beschadigen, je zult dus voorzichtig te werk moeten gaan.

  • Protect tha Pimp!
    Pimping Bitch!
  • Blinged Out Ride!
    Mass Murder!
  • Big Ass Chains!
    It's All About Me!
  • Gangsta Brawl!
    Death Match!


    Trailers / Videos

    Trailer 1 - 30min Gameplay
    Trailer 2 - Politie Actie (Demo 2)
    Trailer 3 - E3
    Trailer 4 - E3

    Wallpapers



    meer...

    Chubby Links

  • Eurogamer
  • Fok!games
  • Gamer
  • Gamespot
  • IGN
  • MyGamerCard
  • TeamXBOX
  • THQ,Inc.
  • Volition
  • Xbox.com
  • Voor Al Je Vragen Over Saints Row, Moet Je Hier Kijken!

    DEMO

    Yups nigga, 1 Augustus is DDay! Demo staat op Market Place!

    Voorgaande Topics / OP

    001 | 002 | 003 | 004 | 005 | 006 | 007 |008 |

    (OP) - by NX -





    Frequently Asked Questions

    Een FAQ wordt op dit moment samengesteld...

  • Hoe kun je simpel geld krijgen/verdienen, behalve met missies?
    - Geld lenen
    - Met activiteiten
    - Mensen kidnappen
    - Mensen neerschieten en hun geld oprapen
    - Met een auto die krantenkastjes omver rijden en het kleingeld oprapen
    - Doe de Rollerz Hijack activity tot level 7, pak de geld-transport bus, race naar je garage, sla 'm op, en sloop 'm daarna iedere keer voor je huis

  • Hoe kom je aan 5 sterren? - Volgens Erwtensoep een van de hoogtepunten in het spel!
    - Zorg eerst voor 3 sterren door zoveel mogelijk agenten/politie te killen, vervolgens een aantal swat members uit roeien en daarna een helikopter uit de lucht schieten (bazooka)
    - Ga naar een winkel, 's nachts gaat het alarm gelijk af, blijf een tijdje in de winkel staan en schiet wat agenten buiten neer en je zit zo aan 5 sterren.
    - Overdag moet je even de kassiere onder schot houden en hem/haar daarna alarm laten maken en gewoon binnen wachten, zo zit je lekker snel aan 5 sterren

  • Hoe leeg je het (systeem) cache? (Wat te doen bij hangers/vastlopers?)
    - X360 starten zonder dat de Game DVD erin zit
    - In het system menu naar "Memory" gaan, dan op je HDD op Y drukken en dan toetsencombinatie uitvoeren:
    X, X, LB, RB, X, X.
    - Game DVD erin en alles moet weer normaal functioneren

  • Ik heb een beetje last van een Carnales missie
    -
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Aanvulling/hulp is altijd welkom...

    [ Bericht 2% gewijzigd door rival op 25-09-2006 19:33:56 ]
  •   maandag 25 september 2006 @ 19:05:46 #2
    152502 Atuniel
    Papa de familias
    pi_42119065
    Zo dat is snel

    Zit op 65% nu denk ik.. uurtje of 26.
    pi_42119130
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 19:01 schreef rival het volgende:

    [..]

    dus je moet ze ook nog eens vermoorden met het aangegeven wapen?

    ik moet de aller eerste... DICK.. nog zien te vinden... ben maar weer aan de missies gegaan.. stuk makkelijker
    pi_42119173
    niet gaan quoten
    Xbox live: Nathan Six
    Hattrick: The Yanks
    pi_42119650
    ja lekker hoooooor! ben ik met een missie bezig... druk druk druk.. zie ik in me minimap een icoontje die me bekent voor kwam... ja dus.. hitman icoontje... was dick daar.... echter ik had geen tijd om eem ff te killen

    ach nu weet ik wel dat ik niet al te goed om me heen hoef te kijken maar gewoon goed op de minimap moet letten
    pi_42119727
    Ik heb de tip gekregen om bij hangers het cache geheugen te wissen, maar kan dat verder ook kwaad of niet?
      maandag 25 september 2006 @ 19:24:17 #7
    112068 MMaRsu
    I need some paprika
    pi_42119783
    Ey beter verander je de OP ff, staat onderin het vorige topic een linkje in de OP.

    Nu lijkt het nergens naar natuurlijk.
    welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
    pi_42119977
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 19:24 schreef MMaRsu het volgende:
    Ey beter verander je de OP ff, staat onderin het vorige topic een linkje in de OP.

    Nu lijkt het nergens naar natuurlijk.
    eyyy beter roep je er een modje bij.. kan ie em helemaal in orde maken

    ik denk ik doe eens aardig.. ik was de laatste.. dus maak een nieuwe, ga je nog zeuren!
    pi_42120198
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 19:24 schreef MMaRsu het volgende:
    Ey beter verander je de OP ff, staat onderin het vorige topic een linkje in de OP.

    Nu lijkt het nergens naar natuurlijk.
    jij blij?
      maandag 25 september 2006 @ 19:37:03 #10
    112068 MMaRsu
    I need some paprika
    pi_42120293
    Jaa zo is het beter nu moet je alleen nog ff van nummer 9 nummer 10 maken.. het eerste plaatje van de OP .
    welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
    pi_42120362
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 19:37 schreef MMaRsu het volgende:
    Jaa zo is het beter nu moet je alleen nog ff van nummer 9 nummer 10 maken.. het eerste plaatje van de OP .
    nou hou je op!
    pi_42122623
    Jammer het cache geheugen verwijderen werkt niet om ie hanger tegen te gaan. Iemand meer suggesties?
      maandag 25 september 2006 @ 22:47:37 #13
    38849 Notorious_Roy
    Doomed since 1889
    pi_42126272
    quote:
    Op maandag 25 september 2006 21:20 schreef sexylexy het volgende:
    Jammer het cache geheugen verwijderen werkt niet om ie hanger tegen te gaan. Iemand meer suggesties?
    De game is gewoon buggy, get used to it
    The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
    Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
    Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
      maandag 25 september 2006 @ 23:35:49 #14
    35662 Heintje
    Gears of War.
    pi_42128291
    ff een tvp plaatsen zodat ik het metaan kan lezen als de patch er is zodat we (waaronder ik) eindelijk eens fatsoenlijk MP kunnen gaan doen.
    Op vrijdag 1 juni 2007 11:29 schreef Tain het volgende:
    Deze uitspraak mag hier ook wel staan
    Spel- en typefouten voorbehouden.
    pi_42134899
    een paTch? Voor multiPlayer? handig!
    Quod licet Jheronimi, non licet Jovi
    XboxLive Gamertag: Jheronimus
      dinsdag 26 september 2006 @ 12:18:51 #16
    71747 Woutervn
    Born free. Taxed to death.
    pi_42137751
    Ok, ik word dus helemaal leip van die strongholds!!

    TVP
    I didn't fight my way to the top of the foodchain to be a vegetarian!!
      dinsdag 26 september 2006 @ 12:38:06 #17
    38849 Notorious_Roy
    Doomed since 1889
    pi_42138239
    quote:
    Op dinsdag 26 september 2006 12:18 schreef Woutervn het volgende:
    Ok, ik word dus helemaal leip van die strongholds!!

    TVP
    Zorg ervoor dat je zoveel mogelijk homies meeneemt en zorg ervoor dat je of veel shotgun of veel SMG kogels hebt. Komen er veel auto's bij kijken, neem dan ook granaten of rockets mee
    The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
    Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
    Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
      dinsdag 26 september 2006 @ 12:39:38 #18
    71747 Woutervn
    Born free. Taxed to death.
    pi_42138278
    quote:
    Op dinsdag 26 september 2006 12:38 schreef Notorious_Roy het volgende:

    [..]

    Zorg ervoor dat je zoveel mogelijk homies meeneemt en zorg ervoor dat je of veel shotgun of veel SMG kogels hebt. Komen er veel auto's bij kijken, neem dan ook granaten of rockets mee
    Ik kan dus maar 2 homies meenemen, maar die gaan vaak dood. Hoeveel kan je er meenemen later in het spel, want dan doe ik ze gewoon als laatst
    I didn't fight my way to the top of the foodchain to be a vegetarian!!
      dinsdag 26 september 2006 @ 12:48:28 #19
    71747 Woutervn
    Born free. Taxed to death.
    pi_42138535
    Is het trouwens mogelijk om alleen maar amma te kopen? Of moet je altijd de volle prijs betalen voor een wapen die je al hebt om alleen maar een beetje kogels te krijgen.
    I didn't fight my way to the top of the foodchain to be a vegetarian!!
      dinsdag 26 september 2006 @ 12:50:02 #20
    38849 Notorious_Roy
    Doomed since 1889
    pi_42138579
    Op een gegeven moment kan je er drie meenemen. Je kan ze overigens ook weer levend maken he door op Y te drukken als ze doodgaan. Ideaal.

    En nee, je moet altijd een wapen kopen als je ammo wil
    The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
    Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
    Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
      dinsdag 26 september 2006 @ 13:10:33 #21
    152502 Atuniel
    Papa de familias
    pi_42139095
    quote:
    Op dinsdag 26 september 2006 12:50 schreef Notorious_Roy het volgende:


    En nee, je moet altijd een wapen kopen als je ammo wil
    Of in je crib de wapens checken.. ik heb daar vast een paar guns, verschillende Uzi's, een rifle en mn shottie liggen.
      dinsdag 26 september 2006 @ 14:15:49 #22
    112068 MMaRsu
    I need some paprika
    pi_42140782
    quote:
    Op dinsdag 26 september 2006 13:10 schreef Atuniel het volgende:

    [..]

    Of in je crib de wapens checken.. ik heb daar vast een paar guns, verschillende Uzi's, een rifle en mn shottie liggen.
    Als je hitman activities doet krijg je bv een platinum shotgun met 100 kogels erin die echt lekker sterk is . Er staan wel guides op het internet waar je de doelen het meeste kan vinden, heb zo bv de chinatown hitman activity uitgespeeld
    welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
    pi_42141207
    quote:
    Op dinsdag 26 september 2006 12:18 schreef Woutervn het volgende:
    Ok, ik word dus helemaal leip van die strongholds!!

    TVP
    vond die strongholds supermakkelijk. ga niet als een leipe in rambo stijl op je vijanden af, maar loopt een beetje slim. en idd maximaal aantal homies meenemen en ze reviven als ze dood zijn
    Xbox live: Nathan Six
    Hattrick: The Yanks
    pi_42141616
    quote:
    Op dinsdag 26 september 2006 14:31 schreef Yankee_One het volgende:

    [..]

    vond die strongholds supermakkelijk. ga niet als een leipe in rambo stijl op je vijanden af, maar loopt een beetje slim. en idd maximaal aantal homies meenemen en ze reviven als ze dood zijn
    heb er nu 2 gedaan... vond ze idd best makkelijk, rustig aan doen en goed op je minimap kijken zodat je niet 'ingeklemt' wordt!

    heb meer moeite om de targets te vinden in de hitman missie!
    pi_42141761
    In The Godfather stonden je targets gewoon aangegeven op de map, maar werd het lastig gemaakt omdat je een dikke bonus kreeg bij een bepaalde manier van doden. Dat werkte een stuk leuker dan dit gezoek..
    Xbox live: Nathan Six
    Hattrick: The Yanks
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')