zal er nog wel ff over denkenquote:Op zondag 19 november 2006 21:24 schreef Chen het volgende:
Achja, gewoon uploaden. Eigen schuld toch? Moeten ze toch niet doen.
Bron: Blik op Nieuwsquote:Vrouw biedt ADO-spelers lichaam aan ter stimulatie
Een Haagse vrouw wil haar lichaam aanbieden om ADO Den Haag uit de problemen te helpen, zo meldt RTV West. Zij wil zich laten bodypainten door ADO-spelers om hen zo te stimuleren beter te presteren op het veld.
Als de actie doorgaat, wordt de vrouw komende zaterdag live op de regionale zender van gele en groene verf voorzien. Dit zal gebeuren in het programma van presentator Henk Bres.
ADO Den Haag staat sinds dit weekend nog steviger op de laatste plaats van de Eredivisie.
Hoppa...quote:ADELAAR ONTSLAGEN
DEN HAAG - Frans Adelaar is ontslagen als hoofdtrainer bij ADO Den Haag. Dit maakte het bestuur van de Haagse voetbalclub maandagmiddag bekend tijdens een speciaal belegde persconferentie.
Het ontslag volgt na een reeks slechte resultaten van de club, die op dit moment onderaan de ranglijst van de eredivisie bungelt. Supporters van ADO Den Haag eisten al langer het vertrek van Adelaar. Lex Schoenmaker neemt voorlopig de werkzaamheden van Adelaar over.
Adelaar was in het verleden onder meer trainer van FC Utrecht en De Graafschap, met wie hij in het seizoen 2004/2004 promoveerde naar de eredivisie. Zondag traden er nog ongeregeldheden op in de thuiswedstrijd tegen Vitesse, toen zo'n honderd 'fans' na een 0-3 achterstand het veld opstormden. Ze protesteerden op deze wijze tegen het bestuur. Niet eerder in de geschiedenis werd om een dergelijke actie een wedstrijd gestaakt.
www.rtvwest.nl
Blik op Nieuwsquote:Adelaar stapt op bij ADO
Frans Adelaar is opgestapt als trainer van ADO Den Haag. Zijn vertrek komt een dag na de gestaakte wedstrijd (0-3) tegen Vitesse.
Na overleg tussen Adelaar en het bestuur is de conclusie getrokken dat Adelaar zijn taken niet meer op normale wijze kan uitvoeren.
Bij een 3-0 stand in het voordeel van Vitesse forceerden zo'n honderd supporters van het vak midden-noord een hek, waarna ze het veld opliepen. Arbiter Ruud Bossen besloot daarop de wedstrijd te staken.
Hoop het niet.... zal ook niet goed vallen bij de supporters groep. Ze zullen toch wel met iemand moeten komen die populair is onder de supporters.quote:Op maandag 20 november 2006 14:31 schreef Elvislives het volgende:
Denk eerder dat ze met een type Jan van Dijk aan komen zetten...
Ja als het goed is heeft ie vandaag toestemming gekregen... we krijgen er ook een aantal jonge Roemenen en Argetijnen dan bijquote:Op maandag 20 november 2006 14:31 schreef PLAE@ het volgende:
tscheu la ling pompt er geld in. De oud-Ajax held.
Als ie voor lijfsbehoud kan zorgen mag die Jood van mij komen. Boeid mij totaal niet maar of het realistisch is.quote:
Nou geloof me ze zijn nu al bezig met het schrijven van die SV's voor al die mensen die het veld opliepen.quote:Hoofdsponsor ADO eist stadionverboden
SR Zorgverzekeraar, hoofdsponsor van ADO Den Haag, eist van het clubbestuur dat het supporters die zondag het veld betraden tegen Vitesse worden bestraft met een stadionverbod. Zo niet, dan stapt de geldschieter op.
SR Zorgverzekeraar, onderdeel van Stad Rotterdam Verzekeringen, vreest dat de goede naam van de club en haar hoofdsponsor te grabbel wordt gegooid wanneer niet hard wordt opgetreden tegen de fans die ervoor zorgden dat het duel tussen ADO en Vitesse werd gestaakt.
ADO en SR Zorgverzekeraar hebben nog een contract voor anderhalf seizoen. Wanneer de clubleiding niet ingaat op de eist van de sponsor, dreigt de overeenkomst voortijdig te worden opgezegd, meldt RTV West.
bron: www.rtvwest.nl
Die hebben we bij Sparta ook 1 dag gehadquote:Op maandag 20 november 2006 14:39 schreef Elvislives het volgende:
Frits Korbach moet je hebben, dan ben je gegarendeerd van lijfsbehoud...als het klokje van Frits maar blijft tikken...
Wel van het shirt af.quote:Op maandag 20 november 2006 15:03 schreef Ludacriss het volgende:
Hoofdsponser heeft helemaal niet opgezegd:
[..]
Nou geloof me ze zijn nu al bezig met het schrijven van die SV's voor al die mensen die het veld opliepen.
quote:Shirtsponsor haalt naam van ADO-shirt
Hoofdsponsor DSW laat per direct de naam op het shirt van ADO Den Haag verwijderen. De zorgverzekeraar uit Schiedam wil voorlopig niets met de geplaagde Haagse eredivisieclub te maken hebben. ,,Het sponsorcontract heeft nu alleen negatieve waarde voor ons bedrijf'', liet directeur Chris Oomen maandag weten.
De directie van DSW heeft de maatregel genomen naar aanleiding van de onlusten zondag bij de gestaakte thuiswedstrijd tegen Vitesse (0-3). Ruim honderd boze fans betraden na ruim een uur het veld uit onvrede over de slechte prestaties van de Haagse hekkensluiter.
Het sponsorcontract van DSW bij ADO Den Haag loopt medio 2008 af. ,,Voorlopig respecteren we deze verbintenis'', zei Ooomen.
,,Maar als de situatie nog een keer uit de hand loopt, zijn we helemaal klaar met de club. Dan hebben we er echts niets meer te zoeken. Als het bestuur echter passende maatregelen neemt en de sfeer weer positief is, sluit ik een terugkeer van onze naam op het ADO-shirt niet uit.''
DSW kan met onmiddellijke ingang het sponsorcontract verbreken als er sprake is van aantoonbaar verwijtbaar handelen van bestuursleden en/of medewerkers. ,,Dat is echter nu niet aan de orde'', vond Oomen. ,,De clubleiding is bij wijze van spreken 25 uur per dag bezig om dit soort incidenten te voorkomen. In het nieuwe stadion wordt er ook alles aan gedaan om de veiligheid te garanderen. Als de clubleiding nu adequaat handelt en de boosdoeners van zondag aanpakt met bijvoorbeeld stadionverboden komen we al een eind in de goede richting.''
Trainer Frans Adelaar legde maandag zijn functie neer, onder meer wegens bedreigingen aan zijn adres en aan zijn familie.
Die actie van gisteren was gezien alle emoties nog enigszins te begrijpen (ik keur hem niet goed), maar als je dan de volgende dag de trainer nog is op gaat zoeken, spoor je echt niet helemaal.quote:IJSSELSTEIN – Trainer Frans Adelaar is opgestapt bij ADO Den Haag, omdat zijn veiligheid niet gegarandeerd was.
Dat heeft de 45-jarige coach uit Ijsselstein maandag gezegd op BNR Nieuwsradio.
“Dat lijkt mij geen vreemde aanleiding”, gaf Adelaar aan. “Ik kreeg eerst zaterdag te maken met supporters op het trainingsveld en een dag later stonden ze ook op het veld tijdens de wedstrijd tegen Vitesse. De supporters konden kennelijk niet bij mij weg worden gehouden. Ik heb natuurlijk wel te maken met mijn eigen veiligheid. Zo kon het niet langer.”
Adelaar zou vanochtend in zijn woonplaats Ijsselstein zijn bezocht door ADO-aanhangers. In een emotionele sfeer zouden diverse mensonterende uitlatingen zijn gedaan aan het adres van de trainer.
Volgens aanvoerder Stijn Vreven heeft Adelaar ook zijn functie neergelegd, omdat zijn familieleden zondag in het stadion waren bedreigd. De voormalige coach van ADO zei daar maandag voor de microfoon van BNR Nieuwsradio niets over.
Adelaar liet weten dat hij niet veel tijd nodig denkt te hebben om opnieuw aan het werk te gaan. “Ik heb nog steeds de wil en de wilskracht om de kar te trekken. Helaas kon dat bij ADO niet meer. Het bestuur en ik hebben altijd vertrouwen in elkaar gehad en de rust bewaard. Maar er zat nu niets anders op dan te stoppen.”
Als dit waar is..... ga ik die gasten die daar naar toe zijn gegaan wel persoonlijk bedreigen. Dit kan natuurlijk niet !quote:Adelaar zou vanochtend in zijn woonplaats Ijsselstein zijn bezocht door ADO-aanhangers. In een emotionele sfeer zouden diverse mensonterende uitlatingen zijn gedaan aan het adres van de trainer.
Er kan inderdaad veel gebeuren in 2 dagen.quote:Op maandag 20 november 2006 16:58 schreef JAM het volgende:
Tsja, tsja. Het is maar maf allemaal.
Als het inderdaad waar is, dan is het wel een hele trieste actie ... naar zijn huis gaan en bedreigenquote:Op maandag 20 november 2006 16:43 schreef Ludacriss het volgende:
[..]
Als dit waar is..... ga ik die gasten die daar naar toe zijn gegaan wel persoonlijk bedreigen. Dit kan natuurlijk niet !
Zijn familie staat ook gewoon op MiddenNoord.... zou best wel eens een broer of neef van hem zijn geweest. Hij zelf was gister ook op Zuid... keek niet erg leuk toen hij dat alles zag gebeuren.quote:Op maandag 20 november 2006 17:37 schreef Chen het volgende:
Hebben jullie het ook gezien, voorop bij elke foto van de ongeregeldheden gister staat ''Edwin de Graaf'' vooraan
post isquote:Op maandag 20 november 2006 17:37 schreef Chen het volgende:
Hebben jullie het ook gezien, voorop bij elke foto van de ongeregeldheden gister staat ''Edwin de Graaf'' vooraan
Haha net zoals die kenkeractie van die zgn ajax supporters tegen het ado honk hequote:Op maandag 20 november 2006 17:43 schreef Erwtensoep het volgende:
Een zwakbegaafden actie.
of het honk van Ajax in de brand te stekenquote:Op maandag 20 november 2006 19:53 schreef Hageneezz het volgende:
[..]
Haha net zoals die kenkeractie van die zgn ajax supporters tegen het ado honk he
Dan hoop je ook naar aanleiding van andere supportersgroepen dat die andere clubs ophoepelen naar de eerste divisie want je bent uiteraard objectiefquote:Op maandag 20 november 2006 15:13 schreef dVTB het volgende:
Na het zieke gedrag van ADO-supporters hoop ik eigenlijk maar één ding: dat ADO weer snel ophoepelt naar de Eerste Divisie. Het is altijd gedonder met ADO, hoe hard je ook probeert om het anders uit te leggen.
En wat nog erger is: die zogenaamde fans maken van hun eigen club een soort hel, met hun acties. Welke weldenkende trainer haalt het nog in z'n bolle hersens om aan de slag te gaan bij de slangenkuil die ADO heet? Met hun wangedrag prijzen de supporters hun eigen club uit de markt. Laat ze maar weer lekker in de Eerste Divisie gaan voetballen tegen Top Oss en Fortuna Sittard, dan hebben we er tenminste minder last van.
Ja idd maar het lijkt hier toch altijd alsof de dingen die bij ado gebeuren met een vergrootglas worden bekeken,dat zal je zeker beamenquote:Op maandag 20 november 2006 19:53 schreef Dos37 het volgende:
[..]
of het honk van Ajax in de brand te steken
Er zijn wel meer clubs met kut-supporters die regelmatig over de schreef gaan. Je moet uit mijn bericht niet aflezen dat ik dergelijk gedrag bij andere clubs WEL goedkeur, dat maak jij ervan. Ik stel alleen dat het bij ADO onevenredig vaak raak is. Probeer dat maar te ontkennen, maar je weet dat het zo is. De club heeft niet voor niets die reputatie.quote:Op maandag 20 november 2006 19:54 schreef Hageneezz het volgende:
Dan hoop je ook naar aanleiding van andere supportersgroepen dat die andere clubs ophoepelen naar de eerste divisie want je bent uiteraard objectief
Ja maar we kunnen toch met z`n allen wel concluderen dat er vaak sprake is van klassejustitie in het nadeel van ADO Den Haag,zie alleen maar de incidenten in z`n totalitair,en hoelang er dan wel over de incidenten waar ADO bij is betrokken geweest word doorgelult,en niet over incidenten bij andere clubs,dus dat beeld van onevenredigheid is verstoordquote:Op maandag 20 november 2006 20:03 schreef dVTB het volgende:
[..]
Er zijn wel meer clubs met kut-supporters die regelmatig over de schreef gaan. Je moet uit mijn bericht niet aflezen dat ik dergelijk gedrag bij andere clubs WEL goedkeur, dat maak jij ervan. Ik stel alleen dat het bij ADO onevenredig vaak raak is. Probeer dat maar te ontkennen, maar je weet dat het zo is. De club heeft niet voor niets die reputatie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |