heb jij dat ook niet mee gekregen terwijl jij toch ook al de hele middag zitquote:Op zondag 24 september 2006 20:35 schreef Nostalgist het volgende:
[..]
Wat voor een mes...... ? Hoe gebeurde het ?
Er was niets aan de hand. Tijn en Michelline deden alsof ze lagen te naaien en Semih deed toen alsof hij de keel van Tijn doorsneed. t Staat er nu een beetje stom maar het was duidelijk te zien dat het allemaal een grap was.quote:Op zondag 24 september 2006 20:35 schreef Nostalgist het volgende:
[..]
Wat voor een mes...... ? Hoe gebeurde het ?
ze krijgen hooguit milica aan het huilenquote:Op zondag 24 september 2006 20:38 schreef BBoon het volgende:
Zo Mo en Rik hebben dus de opdracht gekregen om discussie uit te lokken dat is duidelijk
Nee, psies.... Mij niet opgevallen....quote:Op zondag 24 september 2006 20:38 schreef Coraatje het volgende:
[..]
heb jij dat ook niet mee gekregen terwijl jij toch ook al de hele middag zit
Haha zo zal het denk ik gaanquote:Op zondag 24 september 2006 20:39 schreef Capaja het volgende:
[..]
ze krijgen hooguit milica aan het huilen
e10 die nog meer hielen gaat likken en
jeroen die nu echt niet meer weet hoe hij de zin moet eindigen die hij zelf begint
Nou, gelukkig maar....quote:Op zondag 24 september 2006 20:39 schreef arneaux het volgende:
[..]
Er was niets aan de hand. Tijn en Michelline deden alsof ze laten te naaien en Semih deed toen alsof hij de keel van Tijn doorsneed. t Staat er nu een beetje stom maar het was duidelijk te zien dat het allemaal een grap was.
Goh, ik ben het voor de verandering eens helemaal met je eens. Ook bijzonder.quote:Op zondag 24 september 2006 20:39 schreef Mike1964 het volgende:
Ik denk dat het niet verstandig is voor Michelline als ze nog heel lang bij Semih blijft. Als hij nu al van die nare autoritaire trekjes heeft, kan dat nog wat beloven voor de toekomst. Semih's discussies gaan in de orde van "zo is het en niet anders, KLAAR!". Geen ruimte voor wederhoor.
Héél goed. Stuk oprechter dan zijn broer.quote:Op zondag 24 september 2006 20:39 schreef uniekhoorn het volgende:
Rik doet het goed
Vind het heerlijk zo ....quote:Op zondag 24 september 2006 20:43 schreef arneaux het volgende:
Etiënne :"Wat jij doet Milicia, dat kan niet!"
Milicia heeft he-le-maal geen zin in commentaar en vertelt hem dat ook.
Ik vind t wel een leuke stream!.
wel ene beetje sneu ,maar ze hebben wel gelijk ergensquote:Op zondag 24 september 2006 20:43 schreef Nostalgist het volgende:
Milica wordt in het nauw gedreven..... Naar aanleiding van de groepjesindeling.....
Maar, het is toch ook persoonlijk.quote:Op zondag 24 september 2006 20:43 schreef schatje het volgende:
Milica en haar "ik trek het me persoonlijk aan" gewauwel.
Mên, wat vermoeiend.
Vrouwenpraat.quote:Op zondag 24 september 2006 20:44 schreef uniekhoorn het volgende:
Iemand die Sab en Jan luisterd?
Semih valt nu echt door de mand. Hij was al vaker autoritair tegen Micheline, maar nu blijft hij maar doorgaan, en er zitten nog anderen bij ook! Micheline, dump hem.quote:Op zondag 24 september 2006 20:44 schreef CartWOman het volgende:
Aha, Micheline heeft dus over de buik van Milica gezegd: "Als ik de buik van Milica had zou ik eraan werken.'![]()
Dat slaat natuurlijk helemaal nergens op, als je naar het spekbuikje van Micheline kijkt.
Semih had gelijk maar zijn hele houding straalt autoriteit uit, ook zijn valse steken onder water tegen anderen gaan me opvallen.
goed he!!!quote:Op zondag 24 september 2006 20:46 schreef Capaja het volgende:
whoehahahah
jeroen probeert ook aardig terug te krabbelen nu
en hij doet dat in meer dan 4 volzinnen![]()
Ja, dat is ook zo. Alleen Milica trekt het zich wel heel erg persoonlijk aan.quote:Op zondag 24 september 2006 20:46 schreef arneaux het volgende:
[..]
Maar, het is toch ook persoonlijk.
Die stijgen echt boven de anderen uit.quote:Op zondag 24 september 2006 20:46 schreef funkie-indo het volgende:
Goede geprekleiders MoniQue en Rik! Enn pluim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 minuten nog dan jankt zequote:Op zondag 24 september 2006 20:48 schreef uniekhoorn het volgende:
Ja, bijna huilen van Millica
En daarom is het ook zo'n fijn persoonquote:Op zondag 24 september 2006 20:45 schreef CartWOman het volgende:
Rik kan de zaken perfect verwoorden.![]()
heeft ze zelf gedaan.quote:Op zondag 24 september 2006 20:46 schreef arneaux het volgende:
[..]
Maar, het is toch ook persoonlijk.
quote:Op zondag 24 september 2006 20:44 schreef bbfakir het volgende:
Hij moet zijn plofkop erbuiten houden.
[afbeelding]
Is niet meer dan normaal. Ik vind wel dat ze zo een behoorlijk kut exit diner hebbenquote:Op zondag 24 september 2006 20:49 schreef Bluezz het volgende:
Milica huilie, ze voelt zich aangevallen
Ik merk het nog niet echt hoorquote:Op zondag 24 september 2006 20:49 schreef arneaux het volgende:
Die alchohol komt lekker aan zo, op die lege magen.
Dat blijk,t hij weet dat dit gaat worden uitgezonden.quote:
doet ze toch altijd? Ik denk dat ze er nog ver gaat komen, omdat Nederland altijd voor de zielige personen opkomt.quote:Op zondag 24 september 2006 20:49 schreef schatje het volgende:
Milica gaat echt janken. Stomme geit.
waarom moet je je daar voor schamen?quote:Op zondag 24 september 2006 20:51 schreef arneaux het volgende:
Ik schaam me diep mensen. Maar ik vind nu dat Etiënne wel gelijk heeft.
quote:Op zondag 24 september 2006 20:50 schreef Bluezz het volgende:
[..]
En daarom is het ook zo'n fijn persoon
Rik is mijn favo, al bijna vanaf het begin
Waarom? Eerlijkheid doet pijn hequote:Op zondag 24 september 2006 20:50 schreef versabommie het volgende:
Is niet meer dan normaal. Ik vind wel dat ze zo een behoorlijk kut exit diner hebben
ja maar oke, maar als je iets fout doet of gedaan hebt, en je weet dat, dan moet je toch ook het comentaar kunnen incaseren?quote:Op zondag 24 september 2006 20:50 schreef versabommie het volgende:
[..]
Is niet meer dan normaal. Ik vind wel dat ze zo een behoorlijk kut exit diner hebben
vind ik ook.quote:Op zondag 24 september 2006 20:53 schreef Coraatje het volgende:
[..]
ja maar oke, maar als je iets fout doet of gedaan hebt, en je weet dat, dan moet je toch ook het comentaar kunnen incaseren?
heeft ze de mijne nog niet gezienquote:Op zondag 24 september 2006 20:44 schreef CartWOman het volgende:
Aha, Micheline heeft dus over de buik van Milica gezegd: "Als ik de buik van Milica had zou ik eraan werken.'![]()
Dat slaat natuurlijk helemaal nergens op, als je naar het spekbuikje van Micheline kijkt.
idd... hij doet iig zn best, ff afwachten tot het bier zn werk begint te doenquote:Op zondag 24 september 2006 20:51 schreef arneaux het volgende:
Ik schaam me diep mensen. Maar ik vind nu dat Etiënne wel gelijk heeft.
Uiteraard, en is voor ons leuk om te zien, maar zelfs e10 en hilde kregen een relatief normaal exit diner...quote:
Dat siert ons.quote:Op zondag 24 september 2006 20:51 schreef arneaux het volgende:
Ik schaam me diep mensen. Maar ik vind nu dat Etiënne wel gelijk heeft.
ik vind het de laatse week ook wel ietsiepietsie veranderd en dat siert hem wel,ik bedoel alles wat bij hem terecht gekomen is als commentaar ,heeft hij wel geprobeerd iets mee te doen en dat vind ik opzich een prestatiequote:Op zondag 24 september 2006 20:54 schreef Fikkert het volgende:
[..]
idd... hij doet iig zn best, ff afwachten tot het bier zn werk begint te doen
Ja klopt. Kwam allemaal door haar moeder. Ze zat zo shit in haar vel, heeft echt niet gelachen.quote:Op zondag 24 september 2006 20:55 schreef arneaux het volgende:
Dus in principe geeft Milicia haar moeder de schuld van het feit dat ze alleen met de kampgroep omging. Ik denk dat ze ook wel hand in eigen boezem mag steken, je hebt tenslotte ook een eigen mening.
Laat APK en consorten het niet horen.quote:
Wat zij zegt.quote:Op zondag 24 september 2006 20:55 schreef Coraatje het volgende:
[..]
ik vind het de laatse week ook wel ietsiepietsie veranderd en dat siert hem wel,ik bedoel alles wat bij hem terecht gekomen is als commentaar ,heeft hij wel geprobeerd iets mee te doen en dat vind ik opzich een prestatie
Ze wil haar moeder niet afvallen, dus is ze heel bang dat het bij Hilde thuis verkeerd overkomt. En daar kan ze wel eens gelijk in hebben met Hil haar valse breinquote:Op zondag 24 september 2006 20:54 schreef CartWOman het volgende:
Ze geeft wel toe dat ze teveel met haar moeder is meegegaan. Tja, dat had ze ook iets eerder kunnen bedenken.
deed ze alquote:Op zondag 24 september 2006 20:55 schreef Bluezz het volgende:
Ze kunnen nu beter ff over wat anders beginnen, anders gaat ze echt huilen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |