Ze kan goed een hypnose sessie doen....denk ikquote:Op vrijdag 22 september 2006 16:06 schreef BeeDee het volgende:
Pfffffff Monique ! Over monologen en monotoon gesproken.![]()
quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:11 schreef Nostalgist het volgende:
[..]
Ze kan goed een hypnose sessie doen....denk ik
Gaat over vakantiesquote:Op vrijdag 22 september 2006 16:15 schreef muizemeis het volgende:
eindelijk!!! Mo zegt eindelijk: ik wil uit zijn bek horen dat hij geen behoefte aan haar heeft. het heeft de mannen even gekost maar ze blijkt toch rechtstreeks te kunnen zeggen wat ze wil
wat een zinloze discussie dit zeg... maar op de andere stream e10 en jeroen, denk niet dat daar veel verlichtends uitkomt
Een minder vol-forum ?quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:16 schreef BONG4002 het volgende:
Even een infobericht:
Morgenavond is FOK! een hele tijd down, zie Database-onderhoud zaterdag 23 september dus misschien kunnen we een andere plek (tijdelijk) bedenken om toch nog te kunnen COS'sen?
ja hoor het, mnoest echt ff wat anders horen dus toch maar even proberen he... maar irriteer me meestal subiet aan e10 dus dat schiet niet echt op... mo kan ik meestal nog wel evenhebbenquote:Op vrijdag 22 september 2006 16:18 schreef Morwen het volgende:
[..]
Gaat over vakantiesVan mij mag die tuin nu wel dicht.
Viel mij ook op, misschien omdat er nu wel een leuk gesprek gaande isquote:Op vrijdag 22 september 2006 16:19 schreef Nostalgist het volgende:
BB houdt de tuin lekker lang open, zeg !
quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:29 schreef muizemeis het volgende:
mannen heftig teleurgesteld LOLLOL
nu gaan ze echt iedereen vragen die mannen om toch maar het gelijk aan hun kant te hebben krijgen bedoel ik dus ... loosers!!
Tsja je hebt daar inderdaad gebieden dat die dingen elke 2 minuten over vliegen. En dan worden die bewoners vaak neergezet als zeurpietenquote:Op vrijdag 22 september 2006 16:30 schreef BeeDee het volgende:
Fijn om daar in de buurt te wonen zeg ! Met die vliegtuigen...Al kreeg ik geld toe zou ik het nog niet willen.![]()
Gillend gek zou ik ervan worden !quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:33 schreef pullup het volgende:
[..]
Tsja je hebt daar inderdaad gebieden dat die dingen elke 2 minuten over vliegen. En dan worden die bewoners vaak neergezet als zeurpieten
Etienne is niet heel snel van begrip, maar voelt wel goed aan met welk antwoord hij scoort...quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:38 schreef muizemeis het volgende:
Ja!!! eindelijk!! ze zien het licht!!
Janine: dus eigenlijk zei rob dat hij het wel wilde maar dat het niet mocht van jou
e10: dus eik legt hij de schuld dan bij jou
Nouja zeg dat zelfs e10 het zou begrijpen.... ik ga opeens met hele andere ogen naar die jongen kijken!!
Je went eraan, bij mij dendert om de 10 minuten een tram voorbij.quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:37 schreef BeeDee het volgende:
[..]
Gillend gek zou ik ervan worden !![]()
Net als van de discussie in het huis op het moment![]()
![]()
ow zou dat het enige zijn, dat hij alleen zegt wat hij denkt dat de voruwen willen horen??quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:38 schreef ijsbrekertje het volgende:
Etienne heeft wel in de gaten wat de vrouwen willen, dat hij zegt.
Je hoeft niet zo heel intelligent te zijn om die te vatten. En trouwens; heel laf idd om het zo te brengen, ik wil wel maar het mag niet. Dan heb je toch een vreemde kijk op een relatie.quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:38 schreef muizemeis het volgende:
Ja!!! eindelijk!! ze zien het licht!!
Janine: dus eigenlijk zei rob dat hij het wel wilde maar dat het niet mocht van jou
e10: dus eik legt hij de schuld dan bij jou
Nouja zeg dat zelfs e10 het zou begrijpen.... ik ga opeens met hele andere ogen naar die jongen kijken!!
Dat klopt ! Tenminste, niet letterlijk geloof ik, maar het bleek wel uit wat ie zei !quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:40 schreef LekkerSimpel het volgende:
Tijn: "Ik ben niet zo moeilijk..."
En gisteren zei hij nog dat hij ziekelijk jaloers is
Nee ik ben het met je een s dat je niet heel intelligent hoeft te zijn om dat te vatten... maar toch heeft het gros daar in dat huis het er verdomd moeilijk mee!!quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:42 schreef BeeDee het volgende:
[..]
Je hoeft niet zo heel intelligent te zijn om die te vatten. En trouwens; heel laf idd om het zo te brengen, ik wil wel maar het mag niet. Dan heb je toch een vreemde kijk op een relatie.
wat dat betreft, waar kan ik vinden wat voor sanctie of reprimande egbert van de week heeft gehad van BB?? lees wel steeds dat er iets gebeurt is maar wat precies is me nog steeds een raadsel... hij moest er om janken had ik begrepen??quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:44 schreef n1ek het volgende:
Eggie moet weer de tuin spuiten van BB, hij kan ook niets goed doen in de ogen van BB
Hij stribbelde wel voor het eerst tegen.. in woorden althans..quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:44 schreef n1ek het volgende:
Eggie moet weer de tuin spuiten van BB, hij kan ook niets goed doen in de ogen van BB
gister ook al, 2 uur tuin smiddags omdat het mooi weer is ofzo, ik weet het nietquote:Op vrijdag 22 september 2006 16:45 schreef Day het volgende:
Bijna 5 uur en ze zitten nog steeds in de tuin. Staat er niks op het scherm?
Gaat dit gevolgen hebben of worden ze gewoon even gematst?
Ah ok, dat wist ik dus niet. Ben normaal rond deze tijd nog op mijn werk, kan dan niet streamen.quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:47 schreef n1ek het volgende:
[..]
gister ook al, 2 uur tuin smiddags omdat het mooi weer is ofzo, ik weet het niet
Er wordt veel te veel gematst door BBquote:Op vrijdag 22 september 2006 16:45 schreef Day het volgende:
Bijna 5 uur en ze zitten nog steeds in de tuin. Staat er niks op het scherm?
Gaat dit gevolgen hebben of worden ze gewoon even gematst?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |