neenquote:Op vrijdag 22 september 2006 12:36 schreef vencodark het volgende:
Ik heb geen zin in sport of hardlopen etc. dus zijn er misschien bepaalde thuis oefeningen?
Ze vraagt om thuisoefeningen. Thuisoefeningen is bewegen. Dus hou eens op.quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:39 schreef Calyptus het volgende:
[..]
neen
Platte buik : bewegen. Moest je het door op je luie krent te zitten krijgen zou iedereen het hebben, niet?
Thuisoefeningen: snelle 5 minuten training van een "fitnessguru"quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:41 schreef JanisJoplin het volgende:
[..]
Ze vraagt om thuisoefeningen. Thuisoefeningen is bewegen. Dus hou eens op..
Idd, dat is ook mijn puntquote:Op vrijdag 22 september 2006 12:45 schreef Echo99 het volgende:
Hoe graag wil je een platte buik als je niet bereid bent om te stoppen met snacken en er ook niet voor wil gaan bewegen?
12 minuten bewegen minimaal, per dag. Dan gaat het buikje wel een keertje weg.quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:43 schreef Calyptus het volgende:
[..]
Thuisoefeningen: snelle 5 minuten training van een "fitnessguru"
Buikspieroefeningen doen niks voor een platte buik
Ga lopen![]()
Helaas. Ze wil niet stoppen met snacken.quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:46 schreef Brain23 het volgende:
Sonja Bakker dieet volgen!
Helaas. Ze wil niet bewegen.quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:49 schreef Shivo het volgende:
Buikspieroefeningen helpen om je buikspieren te trainen, maar zolang die onder een laagje vet zitten zie je die niet. Beste methode om vet te verbranden is om een aantal minuten (20-30) op 80% van je energieniveau te zitten, dus door te gaan hardlopen, fietsen, spinnen, pilates, zoiets. Met thuisoefeningen zul je niet veel vet verbranden.
Stoppen hoeft ook niet, minderen welquote:Op vrijdag 22 september 2006 12:47 schreef Echo99 het volgende:
[..]
Helaas. Ze wil niet stoppen met snacken.
quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:45 schreef Echo99 het volgende:
Hoe graag wil je een platte buik als je niet bereid bent om te stoppen met snacken en er ook niet voor wil gaan bewegen?
Pstt, ze wil niet sporten...quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:47 schreef JanisJoplin het volgende:
[..]
12 minuten bewegen minimaal, per dag. Dan gaat het buikje wel een keertje weg.
En aangezien ze om thuisoefeningen vroeg raad ik haar een hometrainer en de buikspieroefeningen aan.
Nah weet je wat het is. Met snacken bedoel ik specifiek de snackbar. Haal zeker 1 á 2 keer per week ergens een patatje of een broodje kroket. Vind het gewoon zooo lekker.quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:45 schreef Echo99 het volgende:
Hoe graag wil je een platte buik als je niet bereid bent om te stoppen met snacken en er ook niet voor wil gaan bewegen?
Koop een mountainbike en zoek een stuk natuur op. Is leuk en je verbrandt nog vet ook.quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:53 schreef vencodark het volgende:
[..]
Nah weet je wat het is. Met snacken bedoel ik specifiek de snackbar. Haal zeker 1 á 2 keer per week ergens een patatje of een broodje kroket. Vind het gewoon zooo lekker.![]()
![]()
Ik wil ook wat gezonder eten dus ipv patatje een broodje ofzo.
En ik hoopte dat indd. buikspieroefeningen genoeg zouden zijn.Ik ben lui indd. Ik haaaaat sport.
![]()
Ik werk in de weekenden bij een eetcafé en om daar te komen fiets ik er naartoe, het is 7 km en het een een berg op en een berg af. Terugweg natuurlijk weer.quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:54 schreef loveli het volgende:
Een platte buik willen is iets anders dan een platte buik krijgen. Loop voor alle dingen die je pakt. Verstop de afstandsbediening en loop naar je tv. In plaats van drie dingen tegelijk meenemen, drie keer naar de keuken lopen. Ga voor mijn part traplopen, maar stop met snacken. Als je wilt blijven snacken, dan blijf je die strakke buik willen (dus niet krijgen).
Om te krijgen wat je hebben wilt, moet je de juiste ontvanger worden.
Hmmm... Dat valt op zich nog wel mee. (ik zou t zelf niet hoeven maar goedquote:Op vrijdag 22 september 2006 12:53 schreef vencodark het volgende:
[..]
Nah weet je wat het is. Met snacken bedoel ik specifiek de snackbar. Haal zeker 1 á 2 keer per week ergens een patatje of een broodje kroket. Vind het gewoon zooo lekker.![]()
![]()
Ik wil ook wat gezonder eten dus ipv patatje een broodje ofzo.
En ik hoopte dat indd. buikspieroefeningen genoeg zouden zijn.Ik ben lui indd. Ik haaaaat sport.
![]()
Weinig eten =/= afvallen (starvation mode)quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:57 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik werk in de weekenden bij een eetcafé en om daar te komen fiets ik er naartoe, het is 7 km en het een een berg op en een berg af. Terugweg natuurlijk weer.Hoe dan ook, ik fiets best door en heb er van de zomer veel gewerkt dat ik er 6 dgn per week heen en weer fietste en aangezien ik bediening doe loop ik ook veel en eet weinig tussendoor maar drink veel water. Denk je dat ik iets van verschil heb gezien? Nee helemaal niets.
![]()
Een kloon van Emiel Ratelbandquote:Op vrijdag 22 september 2006 12:54 schreef loveli het volgende:
Om te krijgen wat je hebben wilt, moet je de juiste ontvanger worden.
Dat lijkt me voor een vrouw niet nodigquote:Op vrijdag 22 september 2006 12:57 schreef stinkie het volgende:
Zodra je vet% rond de 12 zit zou het iig plat moeten zijn.
21% is ideaal voor een vrouwquote:Op vrijdag 22 september 2006 13:09 schreef Adurothiel het volgende:
[..]
Dat lijkt me voor een vrouw niet nodig
Tussen de 15 en 25 % is dan normaal/gezond, geloof ik. En dan meer richting de 25, 15 is al erg laag.
Voor een vrouw kan het hoger liggen, ligt een beetje aan de tietjes he,quote:Op vrijdag 22 september 2006 13:09 schreef Adurothiel het volgende:
[..]
Dat lijkt me voor een vrouw niet nodig
Tussen de 15 en 25 % is dan normaal/gezond, geloof ik. En dan meer richting de 25, 15 is al erg laag.
Och dat is het menselijk lichaam. Zoek gewoon een sport die je wel leuk vindt, ze bestaan echt. Als je echt ronduit tegen beweging bent, hoe kun je jezelf dan motiveren voor te gaan werken?quote:Op vrijdag 22 september 2006 13:13 schreef vencodark het volgende:
Jammer alleen dat het niet op de ideale plekker komt. De verhouding van die buik vind ik gewoon niet mooi.![]()
Ja dat zeg ik toch? Voor vrouwen ligt het hoger, dat komt gewoon door de lichaamsbouw.quote:Op vrijdag 22 september 2006 13:13 schreef stinkie het volgende:
[..]
Voor een vrouw kan het hoger liggen, ligt een beetje aan de tietjes he,
mmAr als je broodjes zou willen mag je echt naar de 10, 10 - 12 voor een platte buik, 25% ben je echt te vet (iig als man zijnde, cijfertjes voor vrouwen ken ik niet). Toen ik op 4% zat woog ik +/- 10 kilo te zwaar, 18 is een mooi niveau voor de avarage joe, dan zit je meestal op een normaal gewicht.
Je fotoboek zegt dat je in Zeeland woont. Berg in Zeeland?... mmm, ik haak af. Dat heuveltje onderweg zal je niet gaan redden. Hoe lang doe je over die 7km? Trap je een beetje stevig door, of rijd je er wel 40 minuten over, of zo? Krijg je zweet op je rug? (En niet alleen als het 25+ graden is, buiten?)quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:57 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik werk in de weekenden bij een eetcafé en om daar te komen fiets ik er naartoe, het is 7 km en het een een berg op en een berg af. Terugweg natuurlijk weer.Hoe dan ook, ik fiets best door en heb er van de <knip>
het aantal verbrande calorien is quasi hetzelfde of je nu 7 km aan 12 per uur doet of 7 kilometer aan 20 per uur(althans toch op een fiets met 1 versnelling, de gemiddelde damesfiets dus).quote:Op vrijdag 22 september 2006 13:40 schreef mars7427 het volgende:
[..]
Fietsen is niks mis mee. Zou moeten helpen. Wel lekker doortrappen. Paar keer per week lekker omfietsen. Enz. enz.... je weet best wel wat er moet gebeuren.....nou nog doen!
Nah ja, berg, een redelijk stijle heuvel.quote:Op vrijdag 22 september 2006 13:40 schreef mars7427 het volgende:
[..]
Je fotoboek zegt dat je in Zeeland woont. Berg in Zeeland?... mmm, ik haak af. Dat heuveltje onderweg zal je niet gaan redden. Hoe lang doe je over die 7km? Trap je een beetje stevig door, of rijd je er wel 40 minuten over, of zo? Krijg je zweet op je rug? (En niet alleen als het 25+ graden is, buiten?)
Fietsen is niks mis mee. Zou moeten helpen. Wel lekker doortrappen. Paar keer per week lekker omfietsen. Enz. enz.... je weet best wel wat er moet gebeuren.....nou nog doen!
quote:Op vrijdag 22 september 2006 13:53 schreef bolletje_25 het volgende:
2x in de week patat? Maak daar maar eens 1x in de maand van.
Eigenwijs en koppig dat je bent. Met zo'n instelling gaat het nooit en te nimmer werken natuurlijk.quote:Op vrijdag 22 september 2006 13:55 schreef vencodark het volgende:
[..]
Mijn snackmoment, wat doe je!
Hoe dan ook, 1 keer per maand gaat écht niet lukken vermoed ik. Zo graag wil ik dat niet eens.![]()
ja preciesquote:Op vrijdag 22 september 2006 12:47 schreef Robocock het volgende:
Je wilt er geen reet voor doen, maar wel een mooie buik
Yeah right, luie aap
Dat ligt er natuurlijk helemaal aan wat voor thuisoefeningen je doet. Er zijn best oefeningen die je thuis kan doen en waar je geen apparaten ofzo voor nodig hebt maar waarmee je wel enorm veel verbrandt en ook nog eens al je spieren traint.quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:49 schreef Shivo het volgende:
Met thuisoefeningen zul je niet veel vet verbranden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |