Goed lezen. Ik val geen MBO-studies aan, ik vind alleen dat genoemde opleidingen overgewaardeerd zijn door ze in het potje 'HBO' te stoppen.quote:Op vrijdag 22 september 2006 09:25 schreef ViPeRII het volgende:
Wat is er mis met mijn MBO+ studie?
Fijn dat je zo makkelijk een oordeel klaar hebt staan.
Opzichtig mannetje.
Je mag blij zijn dat er mensen met MBO opleidingen bestaan.
Ik ben zelf ICT-er, en geloof me, of je nou burgemeester / wethouder / directie assistente of schoonmaker bent:
Je hebt me toch nodig voor dingen die je zelf niet kan of snapt, dus doe nou niet zo denigrerend over MBO opleidingen.
Verder moet ik zeggen dat ik Vrijetijdskunde inderdaad een beetje een kansloze studie vind.
Maar zo zijn er nog wel meer hoor.
Jezus, geologie en informatica, en jij vindt dat je recht hebt om op te scheppen?quote:Op vrijdag 22 september 2006 15:18 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Ik heb ook technische informatica op HBO-niveau gedaan. Dus vertel mij niets over de mogelijkheid op een goede baanRekenschuwe luizakken, dat zijn jullie
quote:Op vrijdag 22 september 2006 15:27 schreef star_gazer het volgende:
Wij zijn de ogen van het universum, en daarom is wetenschap nuttig
Ik vind het wel heel erg kinderachtig hoe jullie hier met elkaar omgaan, hoor.quote:Op vrijdag 22 september 2006 15:18 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Ik heb ook technische informatica op HBO-niveau gedaan. Dus vertel mij niets over de mogelijkheid op een goede baanRekenschuwe luizakken, dat zijn jullie
ik denk dat je een balans moet zien te vinden. Ik ging Nederlands studeren met het idee dat ik er niet veel mee zou kunnen verdienen, maar ik zou wel veel plezier hebben in mijn werk. Ik zou na mijn werk als communicatiespecialist aan het werk kunnen. Dat verdient bovenmodaal en bovendien kan ik dan doen waar ik goed in ben en wat ik leuk vind.quote:Op vrijdag 22 september 2006 15:27 schreef star_gazer het volgende:
Het is ook mooi hoe veel 'commercieel economen' in dit topic hun best doen om 'bovenmodaal' uit de bus te komen. Boeit het je dan totaal niks of je hetgeen je gaat doen leuk vindt? Ik heb hiervoor HBO-TI gestudeerd (afgerond), maar ben geologie gaan doen omdat ik me niet verplicht voel 40 uur per week op kantoor te zitten. De mens leeft niet om mee te draaien in de caroussel die we 'maatschappij' noemen. Althans, je bent mijns inziens compleet afgestompt als het je ideaal is de continuiteit van de maatschapij te waarborgen. Brrrrrr... Nee, ik heb een jaar op kantoor gezeten en klom bijna tegen de muren op, zo gek werd ik ervan. Wij zijn de ogen van het universum, en daarom is wetenschap nuttig
Nope, ik heb Information Engineering gedaan (1.5 jaar) van de HvA in Almere. Ander woord voor die interessant klinkende term is ook wel Bedrijfskundige Informatica.quote:Op vrijdag 22 september 2006 11:09 schreef Toeps het volgende:
@PvtRyan
Heb jij ook CMD gedaan dan? Waar? Want dat schijnt ook nog een hoop te verschillen. Ik zie mezelf iig niet in staat een behoorlijke applicatie te maken. Dan leer je bijvoorbeeld een gastenboek maken, maar ze vertellen niks over Flood Overflow (of zo iets), en direct in de database invoeren. Kortom, elke 15 jarige nerd kan mijn gastenboek hacken.
Je bent nu op zo'n resultaat van wetenschap aan het tikken...quote:Op vrijdag 22 september 2006 15:59 schreef Keltie het volgende:
[..]
Was de wetenschap maar eens nuttig, zoveel dingen om op te lossen.. Zo weinig resultaat.
Wetenschap is een wel erg breed begrip.quote:Op vrijdag 22 september 2006 16:58 schreef PvtRyan het volgende:
[..]
Je bent nu op zo'n resultaat van wetenschap aan het tikken...
Hoe computers werken is toch echt gebaseerd op de wetenschappen van elektriciteit, discrete wiskunde en tal van andere wetenschappen.quote:Op vrijdag 22 september 2006 17:24 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Wetenschap is een wel erg breed begrip.
Computers zien als resultaat van 'de wetenschap' komt toch vrij dicht in de buurt bij het beschouwen van de film/game industrie en zelfs het FOK!forum, als resultaat van 'vrije tijds managers' (hier ook gebruikt als zo'n algemeen begrip).
Met andere woorden:
Je bent nu op zo'n resultaat van de vrijetijds managers aan het posten...
Haha, dan moet je eens bij mijn studie komen kijken: Nederlandse taal en cultuur aan de RuG. Ik ben wel met de meest nutteloze BA scriptie ooit bezig en ik vind er nog geen flikker aan ookquote:Op vrijdag 22 september 2006 17:47 schreef PvtRyan het volgende:
[..]
Hoe computers werken is toch echt gebaseerd op de wetenschappen van elektriciteit, discrete wiskunde en tal van andere wetenschappen.
Vergelijking van vrijtijdsmanagement en films/games/FoK loopt mank wanneer je bedenkt dat er wél wetenschappers bezig zijn geweest met het ontwikkelen van de computer, maar dat de filmindustrie gebaseerd is op het commercieel exploiteren van de uitvinding van film (ook wetenschappelijk resultaat) de games industrie is gebaseerd op de alsmaar verbeterende rekenkracht van computers en Fok is gewoon een succesvolle formule voor een webcommunity gebleken. De filmindustrie is nooit 'ontwikkeld' door een vrijetijdsmanager. De computer is wél ontwikkeld door een wetenschapper. Computers zijn een direct resultaat van wetenschappelijke vordering.
En ja, 'wetenschap' is ook een heel breed begrip, daarom is het ook zo dom om een erg brede uitspraak als 'wetenschap is nergens goed voor' te doen. En ik kan zelfs zo ver gaan door te zeggen dat wetenschap altijd nuttig is. Onderzoek dat nergens goed voor is of nergens toe leidt wordt niet gefinancieerd.
Waarom doe je dat dan en kies je geen beter onderwerp?quote:Op vrijdag 22 september 2006 18:57 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Haha, dan moet je eens bij mijn studie komen kijken: Nederlandse taal en cultuur aan de RuG. Ik ben wel met de meest nutteloze BA scriptie ooit bezig en ik vind er nog geen flikker aan ook.
Gewaagde stelling.quote:Op vrijdag 22 september 2006 17:47 schreef PvtRyan het volgende:
[..]
...Onderzoek dat nergens goed voor is of nergens toe leidt wordt niet gefinancieerd.
Zo is de natuur: elk antwoord levert nieuwe vragen op. Wetenschap is nooit af, en zal dus altijd werk blijven verschaffen. Daarnaast gaan er voorafgaand aan iets 'groots' (een medicijn) vaak ontgelooflijk veel kleine onderzoekjes (scheikundige analyses, stofjes bij elkaar mikken), die nu misschien nutteloos overkomen.quote:Op vrijdag 22 september 2006 15:59 schreef Keltie het volgende:
[..]
Was de wetenschap maar eens nuttig, zoveel dingen om op te lossen.. Zo weinig resultaat.
Je vergeet 'Management, Economie en Recht'quote:Op vrijdag 22 september 2006 21:04 schreef Timmehhh het volgende:
Laten we effe alle zinloze "management" en sociologische blabla studies opsommen.
Vrijetijdskunde![]()
Commerciele "economie"![]()
Sociologie![]()
culturele antropologie![]()
communicatiewetenschappen![]()
Ik weet niet of je het tegen mij hebt, maar in dat geval zijn je aannames op lucht gebaseerd.quote:Op vrijdag 22 september 2006 15:27 schreef star_gazer het volgende:
Het is ook mooi hoe veel 'commercieel economen' in dit topic hun best doen om 'bovenmodaal' uit de bus te komen. Boeit het je dan totaal niks of je hetgeen je gaat doen leuk vindt? Ik heb hiervoor HBO-TI gestudeerd (afgerond), maar ben geologie gaan doen omdat ik me niet verplicht voel 40 uur per week op kantoor te zitten. De mens leeft niet om mee te draaien in de caroussel die we 'maatschappij' noemen. Althans, je bent mijns inziens compleet afgestompt als het je ideaal is de continuiteit van de maatschapij te waarborgen. Brrrrrr... Nee, ik heb een jaar op kantoor gezeten en klom bijna tegen de muren op, zo gek werd ik ervan. Wij zijn de ogen van het universum, en daarom is wetenschap nuttig
Omdat ik de verkeerde specialisatie heb gekozen en al twee keer iets heb afgewezen. Moet toch een keer mijn BA halen hèquote:Op vrijdag 22 september 2006 20:17 schreef Wackyduck het volgende:
[..]
Waarom doe je dat dan en kies je geen beter onderwerp?
Waar gaat het over trouwens?
Heb de hele week van 9 tot 18 gewerkt, volgende week lesvrije week, ga dan weer 5 dagen van 9 tot 18 werken.quote:Op vrijdag 22 september 2006 08:32 schreef BlaineDeMono het volgende:
[..]
Bij welke HBO-studie is dat nou af en toe niet het geval?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |