Een woord: Chocoladequote:Op vrijdag 22 september 2006 04:45 schreef Morwen het volgende:
[..]
Wel, jij maakt deuken in auto's en gaat niet naar je geliefden in het Z'huis![]()
En waarom lopen die kutkatten weer te zeuren om eten, hebben net gehadEn waarom heb ik PMS al een week lang. En waarom ben ik niet moe. En waarom heb ik spinnen in huis
![]()
Kortom, ik zit te zeiken. Pestpokkebuikpijn![]()
I'm so glad I'm a woman![]()
Dat is dan wel weer jammerquote:Op vrijdag 22 september 2006 04:45 schreef Morwen het volgende:
Kortom, ik zit te zeiken. Pestpokkebuikpijn![]()
I'm so glad I'm a woman![]()
Jaaaaaaaaaaquote:
Ja wel ja, nou ben ik weer jammerquote:
Maar wel lief en nu ga ik slapenquote:Op vrijdag 22 september 2006 04:51 schreef Morwen het volgende:
[..]
Ja wel ja, nou ben ik weer jammer![]()
![]()
![]()
Lief van je hoor, maar er moet gewoon iemand doodtquote:
lastig kiezen nu Hilde En Marcel vrij rondlopenquote:Op vrijdag 22 september 2006 04:56 schreef Morwen het volgende:
[..]
Lief van je hoor, maar er moet gewoon iemand doodt![]()
Truste henk![]()
![]()
Aha, vers bloedquote:Op vrijdag 22 september 2006 05:04 schreef Dizzy-lizzy het volgende:
[..]
lastig kiezen nu Hilde En Marcel vrij rondlopen![]()
Doe je bestquote:Op vrijdag 22 september 2006 05:07 schreef Morwen het volgende:
[..]
Aha, vers bloedZal ik jou ook ff wegjagen
![]()
![]()
*wegjaagtquote:
Heeft weinig te maken met waar APK op doelde....niet dat je je zegje niet zou mogen doen maar het heeft iig weinig te maken met de saaiheid zoals bedoeld door de hr A.P te K.quote:Op vrijdag 22 september 2006 03:45 schreef Morwen het volgende:
Ben ik nog te volgenDe nieuwe(re) users zullen niet snel gaan posten door de aparte SC en COS. Men wil babbelen en het over de streams hebben. Ik persoonlijk heb er niet zoveel moeite mee, maar door al die regels trek je minder mensen aan of stoot je ze af.
quote:Op vrijdag 22 september 2006 10:16 schreef PH52 het volgende:
[..]
Hoi, spaarcentjes al gereed gelegd voor de kermis ?
quote:Op vrijdag 22 september 2006 10:20 schreef puntoortje het volgende:
[..]
en het allerliefste wil ik in de spin!.. ( bestaat dat eigenlijk nog??)
quote:Op vrijdag 22 september 2006 10:26 schreef PH52 het volgende:
[..]
[[url=http://82.94.225.138/~imagehost/thumbs/tn_9x413513.jpg]afbeelding][/URL] Deze ?
Jappie 2006.....net een roze pluche handtas!quote:Op vrijdag 22 september 2006 09:11 schreef Jappie het volgende:
[..]
Heeft weinig te maken met waar APK op doelde....niet dat je je zegje niet zou mogen doen maar het heeft iig weinig te maken met de saaiheid zoals bedoeld door de hr A.P te K.
Datzelfde cos geleuter van vorig jaar gebeurt immers nu nog net zo goed...al dan niet verdeeld over de 2 verschilende en met FB meegerekend zelfs 3 verschillende topics.
Naar mezelf kijkend zeg ik dat dat bij mij mede veroorzaakt word omdat ik de meeste van jullie inmddels ken en er zelf niet zo'n behoefte aan heb om omwille van het heilige vuur iedereen maar ongenuanceerd voor de schenen te gaan schoppen.
Het is gewoon allemaal wat milder.......er zal gerust wel weer wat gebeuren waardoor het vuurtje wel weer aangewakkerd wordt (of misschien ook wel niet ) ...maar vooralsnog is het allemaal vrij slaapverwekkend.......![]()
Totdat de verveling te erg word...vanaf dan is er echt geen houden meer aan de Japster.quote:Op vrijdag 22 september 2006 11:20 schreef versabommie het volgende:
[..]
Jappie 2006.....net een roze pluche handtas!![]()
Zijn er 3 moddiemods? Ik dacht dat alleen Flugie en die kansloze werpdwerg het waren jeuh!quote:Op vrijdag 22 september 2006 11:28 schreef Jappie het volgende:
[..]
Totdat de verveling te erg word...vanaf dan is er echt geen houden meer aan de Japster.![]()
Zou kunnen dat dan vanaf dat moment Teamlead Fluggss....en die andere stagiare continu in de gordijnen hangen maar goed...das niet mijn probleem....hadden ze het forum maar wat moeten opleuken.......no mercy.![]()
Nou ja...mod mod....ze heb een blauw kleurtje maar als je het mij vraagt heeft dat meer met haar laveloze conditie te maken......quote:Op vrijdag 22 september 2006 11:57 schreef versabommie het volgende:
[..]
Zijn er 3 moddiemods? Ik dacht dat alleen Flugie en die kansloze werpdwerg het waren jeuh!
't begint wel hoog tijd te worden voor flinke rellen idd![]()
Ik weet het niet hoor maar zoals ik het zie is je avond er alleen maar op vooruit gegaan......quote:Op vrijdag 22 september 2006 13:08 schreef Isabeau het volgende:
Het bewijs van mijn eerdere opmerking dat mijn familie wel wat weg heeft van de kampersgroep in het BB-huis:
Help zielige Isabeau met de bekendste Nederlandse smartlappen
"Balen" is momenteel een behoorlijk eufemisme voor hoe ik me voel.
quote:Op vrijdag 22 september 2006 13:12 schreef Jappie het volgende:
[..]
Nou ja...mod mod....ze heb een blauw kleurtje maar als je het mij vraagt heeft dat meer met haar laveloze conditie te maken...... [afbeelding]
Ik loop stagequote:Op vrijdag 22 september 2006 11:57 schreef versabommie het volgende:
[..]
Zijn er 3 moddiemods? Ik dacht dat alleen Flugie en die kansloze werpdwerg het waren jeuh!
't begint wel hoog tijd te worden voor flinke rellen idd![]()
Je loopt stage voor FA?quote:Op vrijdag 22 september 2006 14:07 schreef Day het volgende:
Ik loop stage
Maar ook stagiaires mogen bans uitdelen!![]()
Had ik dat nog niet verteld danquote:
Heb je geen dvd? 'Top Gun' ofzo? Is iets leuker dan de streams nu.quote:Op vrijdag 22 september 2006 20:09 schreef Jappie het volgende:
Ik kan het echt niet opbrengen om naar de streams te kijken momenteel....wat een hoop niets....
Ik heb net allemaal watts filmpies gekeken..........quote:Op vrijdag 22 september 2006 20:28 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Heb je geen dvd? 'Top Gun' ofzo? Is iets leuker dan de streams nu.
quote:
Top Gun was gaaf! Van dat mooie liedje...hoet heette dat ook weer Scan?quote:Op vrijdag 22 september 2006 20:28 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Heb je geen dvd? 'Top Gun' ofzo? Is iets leuker dan de streams nu.
quote:Op vrijdag 22 september 2006 20:55 schreef Mike1964 het volgende:
Ik vond die vorige tt trouwens stukken beter...
Wat heb jij met bommels uitgespookt ?quote:Op vrijdag 22 september 2006 21:04 schreef puntoortje het volgende:
[..]
welke tt?.....bakkie koffie, mike..?
waar zijn die gordijnen dit jaar trouwensquote:Op vrijdag 22 september 2006 11:28 schreef Jappie het volgende:
[..]
Totdat de verveling te erg word...vanaf dan is er echt geen houden meer aan de Japster.![]()
Zou kunnen dat dan vanaf dat moment Teamlead Fluggss....en die andere stagiare continu in de gordijnen hangen maar goed...das niet mijn probleem....hadden ze het forum maar wat moeten opleuken.......no mercy.![]()
ik, ik weet van nix....die mocht gisteren nog langskomen...maar toen ging hij ineens slapen..quote:Op vrijdag 22 september 2006 21:08 schreef Jappie het volgende:
[..]
Wat heb jij met bommels uitgespookt ?
Zometeen ook nog even 'Sammy', 'Laat me', 'Zing, vecht... ' en "Doorgaan'quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |