Ik heb maar ene mailtje gestuurd naar mijn finse die kaart is zeker al meer als een maand onderweg, zo ff checken of ik wat terug heb gehad van haar. hoe kan je zien hoelang een peresoon al niet op de pc site is geweest?quote:Op zaterdag 23 september 2006 15:57 schreef Knoekie het volgende:
Ja mijn Finse waar ik een kaar naar heb verstuurd is na 28 dagen opeens online gekomen, ze gaan mijn kaart zoeken
Ja ik ken hem! Hij heeft van mij ook een keer post gekregen. Althans, een van mijn katten heeft de kaart geschreven en ondertekendquote:Op zaterdag 23 september 2006 09:23 schreef Sonja27 het volgende:
Kennen jullie Mr.Doo nog die van mij een kaartje kreeg?
Hij leest hier zijn post:
[afbeelding][afbeelding]
Wat een eerquote:Op zaterdag 23 september 2006 16:07 schreef Knoekie het volgende:
VAVA MOMENT
Het zijn vaak hele artistieke kaarten met kunst erop enzo. Ik stuur niet "random" boomerang kaarten, ik zoek ze wel uit.quote:Op zaterdag 23 september 2006 18:17 schreef Knoekie het volgende:
Ik koop mijn kaarten meestal bij toeristenwinkeltjes. Prijs varieert van 30 tot 80 cent.
Ik denk trouwens niet dat veel mensen blij zullen zijn met die gratis kaarten. Althans ik niet iig.
quote:Op zaterdag 23 september 2006 19:31 schreef Vava het volgende:
Ik laat het ook bij een, door dat getag is het al duur genoeg
Hebben we gedaanquote:Op vrijdag 22 september 2006 07:29 schreef Klonk het volgende:
Keulen, toffe stad veel plezier
enne vergeet het chocolademuseum niet te bezoeken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |