je kan het ook anders zeggen. Vanaf de dam zal je voortaan niet tegen het CS aankijken maar tegen leuke puisthopen die erbovenuit steken. Daarnaast is Amsterdam beroemd in de wereld om zijn laagbouw als hoofdstad zijnde, waarom dan zo krampachtig toch perse hoogbouw moeten neerzetten in de buurt van het centrum?!! Er is geen enkele belangrijke stad in de wereld waarvandaan je over de hele binnenstad kan kijken als je op 5 hoog woont, dat is uniek! Toeristen hoor je er zoveel over, de sfeer die juist dat geeft aan de stad! Waarom moeten we lijken op alle andere 13 in dozijn steden, zoals Rotterdam er ook 1 is? Zet die nieuwe flats maar mooi bij de zuidas, weg van de binnenstad, maar niet 100 meter van centraal.quote:Op vrijdag 27 oktober 2006 13:14 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
geloof dat de ontwikkelingen in Noord zijn stopgezet omdat men via de provincie heeft geklaagd over de aantasting van het blikveld of weet ik veel wat voor geitewollen sokken uitzicht.
ze zijn bang dat als we iets nieuws neerzetten niemand meer gelooft dat al die ouwe huisjes echt zijn en dan gaan al onze monumenten van de werelderfgoed lijst af enzo en dan zijn we gedoemd weg te rotten in de oneindige vergetelheid.
ja echt
Je kan het ook overdrijven hoor...quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:29 schreef Grumpey het volgende:
Nog een 'De Nederlandsche Bank'-blunder of "die toren naast centraal"-blunder zou een ramp zijn.
mhoaw, denk dat er weinig mensen voor behoud van deze twee gebouwen zouden stemmen bij een gemeentelijk referendum.quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 09:50 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
Je kan het ook overdrijven hoor...
Nou, joepiequote:Op maandag 30 oktober 2006 15:00 schreef Againzender het volgende:
Ja, we mogen weer met het potlood stemmen
ik ben er zeer blij mee!quote:Op maandag 30 oktober 2006 15:00 schreef Againzender het volgende:
Ja, we mogen weer met het potlood stemmen
Mhoaw, zolang zo'n gebouw niet in de binnenstad staat is het niet erg. Z-wtc is ook mooi gebied, net als sloterdijk, dus zeg maar ring A10...quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 17:11 schreef Diazepammetje het volgende:
De Rembrandtoren is een doorn in het oog van Amsterdam, lelijker kan bijna niet, ik zou zeggen Hakbars? Vlieg 'm er in ;-)
Laten ze dit soort foeilelijke contrapsies niet omhoog maar omlaag bouwen en daar bovenop weer bv het paleis van volksvlijt, wat dan het paleis van onvrede zou moeten heten... '-) geheel in de stijl van de hedendaagse mentalitiet, het kankeren zit in het bloed, want wie niet kankerd is geen echte Amsterdammer... want Amsterdam, je bent nog net as toen.
ROFL
Toegegeven, tis wel een fijne landmark cheqy.
35 voor de nostalgie, 60 voor de stadsdeelraadquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 19:27 schreef TimmyAsd het volgende:
Wat is het nut van dat paleis dan? Want voor nostalgie alleen is 95 miljoen euro erg veel..
1 miljoen euro is al te veel voor nostalgie. Dat kan veel beter besteed worden..quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 19:29 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
35 voor de nostalgie, 60 voor de stadsdeelraad
kloptquote:Op dinsdag 31 oktober 2006 19:31 schreef TimmyAsd het volgende:
[..]
1 miljoen euro is al te veel voor nostalgie. Dat kan veel beter besteed worden..
een paar posts geleden haalde ik die toren ook al door het sleik..quote:Op dinsdag 31 oktober 2006 20:28 schreef tokyo het volgende:
ik erger me vooral aan die kankerlelijke torennaast cs & Ibis. Ik was er overigens laatst nog getuige van hoe iemand daar vanaf sprong
Wil je nu een taartjequote:Op woensdag 1 november 2006 00:04 schreef Grumpey het volgende:
[..]
een paar posts geleden haalde ik die toren ook al door het sleik..
Niet door mij, ik zou daar ook wat graag willen wonen.quote:Op woensdag 1 november 2006 02:20 schreef tokyo het volgende:
[..]
Ik vind trouwens dat de Plantagebuurt vet onderschat is, daar zou ik echt wel willen wonen.
De binnenstad blijft zoveel onaangestast. De gebieden die nu ontwikkelt worden waren voorheen ook geen plaatjes hoor. Shell terrein, NDSM-werf... brrr Wat ze er nu van maken is vele malen mooier. En het heeft iets grootstedelijks, wat dat betreft is er geen mooiere stad dan Amsterdam. Oud centrum en veel kantoortorens verspreid over de gehele stad (Arena gebeid, Zuid-As en nu in Noord.)quote:Op zaterdag 28 oktober 2006 01:29 schreef Grumpey het volgende:
[..]
je kan het ook anders zeggen. Vanaf de dam zal je voortaan niet tegen het CS aankijken maar tegen leuke puisthopen die erbovenuit steken. Daarnaast is Amsterdam beroemd in de wereld om zijn laagbouw als hoofdstad zijnde, waarom dan zo krampachtig toch perse hoogbouw moeten neerzetten in de buurt van het centrum?!! Er is geen enkele belangrijke stad in de wereld waarvandaan je over de hele binnenstad kan kijken als je op 5 hoog woont, dat is uniek! Toeristen hoor je er zoveel over, de sfeer die juist dat geeft aan de stad! Waarom moeten we lijken op alle andere 13 in dozijn steden, zoals Rotterdam er ook 1 is? Zet die nieuwe flats maar mooi bij de zuidas, weg van de binnenstad, maar niet 100 meter van centraal.
Nog een 'De Nederlandsche Bank'-blunder of "die toren naast centraal"-blunder zou een ramp zijn.
Buurtgenootquote:Op woensdag 1 november 2006 02:54 schreef Panza het volgende:
[..]
Niet door mij, ik zou daar ook wat graag willen wonen.
Top 3 van droombuurten in Amsterdam:
1. Prinseneiland
2. Oostelijke eilanden / Kadijken (ik hou van die haven-sfeer)
3. Stukje Westerpark dicht bij het IJ.
4. Plantagebuurt
Waar woon ik? Slotervaart![]()
waar is dat?quote:Op woensdag 1 november 2006 03:06 schreef tokyo het volgende:
Helaas woon ik nu in de Vogelbuurt. Ben overigens nog nooit inelkaar geramd, overvallen of van mn fiets geschopt. Ik hoop wel snel te kunnen verhuizen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |