Hij kan dus niet slapenquote:Wat doet dit middel en hoe merk ik dat?
Midazolam remt bepaalde prikkels af in de hersenen en bevordert zo de slaap. U merkt dat u sneller inslaapt, beter en langer slaapt en 's nachts minder vaak wakker wordt. "
Ze kent de feiten wel hehehe.quote:Op woensdag 20 september 2006 08:42 schreef miss-scofield het volgende:
[..]
En vervolgens had hij thuis geen werk.. en issie tegen zijn zin in gestolen goederen gaan vervoeren. Dáár issie uiteindelijk voor in Fox River beland!
quote:Op woensdag 20 september 2006 15:25 schreef SoLiDRyDeR het volgende:
Was wel een leuke episode, maar had spannender verwacht![]()
Iedereen die elke aflevering heeft gezien hoort zoiets wel te wetenquote:Op woensdag 20 september 2006 17:27 schreef a-child-in-chains het volgende:
[..]
Ze kent de feiten wel hehehe.
Ze is helemaal fan![]()
Nooit geweten.quote:Op woensdag 20 september 2006 19:06 schreef ThaMadEd het volgende:
[..]
Iedereen die elke aflevering heeft gezien hoort zoiets wel te weten![]()
Zal die hetzelfde hebben als Haywirequote:Op woensdag 20 september 2006 17:27 schreef nubie het volgende:
http://www.serviceapotheek.nl/geneesmiddelen/index.asp?geneesmiddelId=2087&productId=5754
[..]
Hij kan dus niet slapen![]()
Dan kan hij wel lekker veel overuren neerpennen bij zn werkgeverquote:Op woensdag 20 september 2006 20:22 schreef Chrismo het volgende:
[..]
Zal die hetzelfde hebben als Haywire![]()
Daar ligt een put.quote:Op woensdag 20 september 2006 20:47 schreef MJay1 het volgende:
Heeft trouwens dat plasje water/modder waar T-Bag instapte er niks mee te maken?
Ja, dat "plasje" was wel heel prominent in beeld inderdaad.quote:Op woensdag 20 september 2006 20:47 schreef MJay1 het volgende:
Heeft trouwens dat plasje water/modder waar T-Bag instapte er niks mee te maken?
Zou best wel kunnen ja, ze keek wel alsof ze hem herkende maar hem niet wou aangeven omdat hij samen met Westmoreland bezig was te ontsnappen.quote:Op woensdag 20 september 2006 22:02 schreef TilburgCasual het volgende:
Dat ene shot dat C-note door Utah loopt en zich verfrist met een tuinslang , ik dacht echt dat die vrouw de echtgenote van Charles Westmoreland was. Begon ie over die camper ik had verwacht dat de vrouw vertelde dat haar man in de gevangenis is overleden en daardoor die camper te koop stond.
Prachtig ja!quote:Op woensdag 20 september 2006 21:56 schreef Arcee het volgende:
"I'd have had it tattooed to my body, but I didn't have the time"
Het handje was ook flink blauw aan het worden, dus de kans dat T-bag er ooit nog gevoel in krijgt lijkt me sterk.quote:Op woensdag 20 september 2006 22:20 schreef UFOtje het volgende:
[..]
Prachtig ja!
Mooie personage zo met dat handje!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |