Ik ben meer eeen lurker en had er vorig jaar een pest hekel aan dat je vertrok maaaaaaaaaaaaar gelukkig kwam je terug.quote:Op zondag 17 september 2006 03:15 schreef scanman01 het volgende:
[..]
.. En ik ken je helemaal niet.
Egbert vindt dat 'vreselijk eng'. Dingen doen ook 'heel veel pijn'. Egbert praat altijd in dit soort bewoordingen. Is dat nou een vent?quote:Op zondag 17 september 2006 03:14 schreef ruby het volgende: Laat Egbert die telefoon opnemen en dat ie daarna meteen moet opzouten.![]()
Dat is meestal zo, bij stalkers.quote:Op zondag 17 september 2006 03:15 schreef scanman01 het volgende:
[..]
.. En ik ken je helemaal niet.
GJ is een schatjequote:
Jaquote:Op zondag 17 september 2006 03:21 schreef ruby het volgende:
Nou Scanman, je moet je nu toch wel heel erg gevleid voelen toch?
quote:Op zondag 17 september 2006 03:24 schreef PC eend het volgende:
[..]
GJ is een schatje
Ik ben ook blond... maar misschien ken je mijn vorige nick nog.. Powergirl![]()
Bedankt hè, voor deze fijne nieuwe COSquote:Op zondag 17 september 2006 03:24 schreef ruby het volgende:
Ondanks dat ik net een nieuw topic heb aangemaakt, ga ik ook maar eens slapen. Het is mooi geweest. Morgen weer een dag.
Geloof dat hij het verkocht heeft aan Gert of APKquote:Op zondag 17 september 2006 03:24 schreef Zeehond het volgende:
Is scanman nou degene die een bankstel te koop heeft staan?
Graag gedaan he... Iemand moet het toch doen op dit tijdstip.quote:Op zondag 17 september 2006 03:26 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Bedankt hè, voor deze fijne nieuwe COS
Ja vlucht maar, nadat je een offtopic kakofonie veroorzaakt hebtquote:Op zondag 17 september 2006 03:24 schreef ruby het volgende:
Ondanks dat ik net een nieuw topic heb aangemaakt, ga ik ook maar eens slapen. Het is mooi geweest. Morgen weer een dag.
Ah ok, ik ben blij dat hij het uiteindelijk toch kwijtgeraakt is. Ik dacht dat het eerder een lastige kwestie was.quote:Op zondag 17 september 2006 03:26 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
Geloof dat hij het verkocht heeft aan Gert of APK![]()
Naam komt me bekend voor maar pc eend ookquote:Op zondag 17 september 2006 03:24 schreef PC eend het volgende:
[..]
GJ is een schatje
Ik ben ook blond... maar misschien ken je mijn vorige nick nog.. Powergirl![]()
Ik wil bijna naar je zwaaien, maar ik doe het maar niet.quote:Op zondag 17 september 2006 03:27 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ja vlucht maar, nadat je een offtopic kakofonie veroorzaakt hebt![]()
Maakt het wat uit?quote:Op zondag 17 september 2006 03:27 schreef scanman01 het volgende:
Gaat flugel nou morgen weer schelden vanwege al het off-topic gelul?
Wat moeten we anders als de bewoners slapen?quote:Op zondag 17 september 2006 03:27 schreef scanman01 het volgende:
Gaat flugel nou morgen weer schelden vanwege al het off-topic gelul?
Och dan geven we haar een dikke knuffel en alles is weer goedquote:Op zondag 17 september 2006 03:27 schreef scanman01 het volgende:
Gaat flugel nou morgen weer schelden vanwege al het off-topic gelul?
Ik krijg alleen maar spamquote:Op zondag 17 september 2006 03:30 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Wat moeten we anders als de bewoners slapen?
Btw, wat bedoelde je gister met: Anders krijg ik weer een mail![]()
Ik heb een week geleden een email gehad van flugel met daarin de mededeling dat ik te veel off-topic lulde in de nachtelijke COS topics. Beetje soort van waarschuwing dus.quote:Op zondag 17 september 2006 03:30 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Wat moeten we anders als de bewoners slapen?
Btw, wat bedoelde je gister met: Anders krijg ik weer een mail![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |