Hmm... Ik krijg deze week ook de 'limited edition', maar heb nog geen idee wat ik ervan kan verwachten. DVD?quote:Op zondag 7 juni 2009 11:41 schreef Joesse het volgende:
Ik heb ook de versie met dvd! Besteld op Pinkpop, want dan kon ik naar de signersessieDus ik heb ook mooie handtekeningen op de FWIW single en Stefan nog een hand gegeven
En Brian had ook nog een handtekening gezet op een ansichtkaart naar mn zus
Ik leek net een bakvis!
[ afbeelding ]
die moeten we hebben. Althans kreeg mailtje dat ie verstuurd zou zijn... maar ik heb nog nix van de postbode gemerkt...quote:Op maandag 8 juni 2009 16:47 schreef morgane het volgende:
[ afbeelding ]
Ah deze dusvolgens mij zit daar alles wel in ja.
Dat is inderdaad de Limited Editionquote:Op maandag 8 juni 2009 18:17 schreef twentemeisje het volgende:
Ik heb de versie gekocht met de documentaire-dvd, in de vorm van een boekje, is dat de zgn. limited edition dan?
Ik heb er ook nog 2 LP's bij gekregen...... :-)quote:Op maandag 8 juni 2009 19:09 schreef morgane het volgende:
[..]
Dat is inderdaad de Limited Editioner zijn drie verschillende: alleen de cd, de cd+dvd en de cd, dvd en het boekje eromheen.
Kitty Litter is echt een verslavend nummer. Dat melodietje zit al vanaf de luistersessie in mijn hoofd.quote:Op dinsdag 9 juni 2009 21:57 schreef ebeaydojraes het volgende:
holy smokes Batman, it's the Placebo Battle for the Sun Box!!!
Hij's binnen !!! Heerlijke artwork. CD/DVD gaan er zo in. Vinyl moet nog ff wachten op mijn nieuwe speler.
edit: alleen jammer van Kitty Litter. Kheb al een nummer dat zo heet, maar goed
als je ziet dat ze BMM ook maar een 2,4 gaven ...quote:Op maandag 15 juni 2009 16:39 schreef On het volgende:
Bij Pitchfork hebben ze hem wel afgeslacht zeg.. maar ja.. pitchfork.
Pitchfork heeft een lange geschiedenis van wansmaak en teksten misinterpreteren.quote:Op maandag 15 juni 2009 16:39 schreef On het volgende:
Bij Pitchfork hebben ze hem wel afgeslacht zeg.. maar ja.. pitchfork.
quote:PLACEBO To Play Rotterdam, Holland Show Plus Special Fan Pre-Sale!
17.06.2009
Placebo are to play the Ahoy in Rotterdam, Holland on 3rd of December.
A very special fan pre-sale has been set up to allow PLACEBOWORLD followers to get ticket before anyone else!
The pre-sale starts this evening at 5pm (CET) and will run for 24 hours only!
There is a link for both our Dutch speaking fans, and an english link for those who would like to travel to Rotterdam to watch the amazing show!
Nee om 17u.quote:Op woensdag 17 juni 2009 12:31 schreef morgane het volgende:
Yesss daar ga ik zó heen! Is die pre-sale dan bij ons vanaf 18u?
Helaas, alleen online of telefonisch.quote:Op woensdag 17 juni 2009 18:20 schreef MCfreggot het volgende:
ik ga vrijdag naar het postkantoor! verkopen ze die kaartjes daar en zal ik dan nog aan veld kaarten kunnen komen ivm presale?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |