quote:TROTSE BROERS
door Valentijn Driessen en Jeroen Kapteijns
EINDHOVEN/ROTTERDAM, zaterdag
De voetbaldieren Erwin en Ronald Koeman stonden in hun carrières als speler en trainer al vaker tegenover elkaar. Maar nu de broers Koeman morgen bij PSV-Feyenoord voor het eerst als hoofdverantwoordelijken van Nederlandse topclubs met elkaar de degens kruisen, is dit een item dat de hele internationale voetbalwereld doorgaat. PSV-trainer Ronald Koeman (43): „Dit is ook echt iets bijzonders. Hier mag de hele familie Koeman trots op zijn.” Feyenoord-trainer Erwin Koeman (44): „Onze ouders zijn heel trots; zou ik ook zijn als ik twee zoons zou hebben, die op zo’n podium acteren. Lijkt me normaal.”
Doet het je nog wat om tegenover je broer te staan?
Ronald: ,,Eerder stonden we als trainers tegenover elkaar toen Ronald bij Ajax werkzaam was en ik bij RKC. Nu zijn we beiden hoofdtrainer bij topclubs als PSV en Feyenoord en dat maakt het wel apart.”
Erwin: „De belangen zijn ook wat groter en het is allemaal wat hectischer. Voor de buitenwereld is het een item, maar wij maken ons er niet zo druk over. Daar zijn we te nuchter voor. Ik zou de avond voor de wedstrijd gerust een biertje met hem kunnen drinken. Geen probleem, al wordt het moeilijk omdat we beiden in trainingskamp zitten.”
Beïnvloedt zo’n topper de manier waarop jullie in de week voorafgaand aan de wedstrijd met elkaar omgaan?
Ronald: „Je laat elkaar in zo’n week met rust. Allebei hadden we natuurlijk ook een Europese wedstrijd. Dan heb je sowieso al een drukke week. Normaal hebben we veel contact, maar nu even niet. Net als tijdens de zoektocht naar een spits van PSV en Feyenoord. Dan laat je toch niet het achterste van je tong zien.”
Erwin: „Normaal zijn Ronald en ik heel open tegen elkaar. Maar dat is met zo’n wedstrijd voor de deur anders. Net als tijdens onze zoektocht naar spitsen. Uiteraard heb ik wel geïnformeerd naar Angelos Charisteas, want die heeft Ronald anderhalf jaar geleden naar Ajax gehaald en hij werkte een aantal maanden met hem. Nu Ronald terug is in Nederland, in Eindhoven en we vlak bij elkaar wonen, zien we elkaar trouwens vaker dan in de vorige jaren, toen we vooral per telefoon contact hadden. In de afgelopen twee maanden heb ik hem vaker gezien dan in de vijf jaar ervoor. We komen geregeld bij elkaar over de vloer. Evenals onze kinderen, die heel goed met elkaar omgaan. De twee oudsten zijn zestien jaar en gaan samen op stap. Vind ik verschrikkelijk leuk om te zien dat het zo goed gaat.
In welk opzicht is je broer een andere trainer?
Ronald: „Ik denk dat er veel overeenkomsten zijn. Allebei houden we van een gezond stuk discipline in de groep. Ook hebben we dezelfde voetbalopvatting. We willen verzorgd, aanvallend voetbal spelen, maar wel met balans in het elftal.”
Erwin: „We zijn twee verschillende persoonlijkheden. Was vroeger al zo. Hij is jonger, maar zat eerder in de kroeg. Ik kreeg als 18-jarige speler van PSV een auto en híj reed ermee door de binnenstad van Groningen, zónder rijbewijs. Met Ronald komt ook iets meer binnen. Hij is meer aanwezig, terwijl ik meer iemand van de achtergrond ben. Waarmee ik me goed staande kan houden. Ik wil graag ook zo blijven, omdat ik zo mezelf ben en me daar prettig bij voel.”
Ronald: „In mijn spelerscarrière heb ik vaker op de voorgrond moeten treden. DaarErwin door ben ik meer gewend aan aandacht. Koeman: Je kunt zeggen dat Erwin daardoor nog „Een zwaar iets meer ’normaal’ is dan ik onverdiende ben.”
Ronald Koeman: „Het liefst win ik met zo’n hoog mogelijke uitslag, 8-0 of zo”
Met een overwinning kun je de situatie voor je broer zwaarder maken.
Speelt dat nog door je hoofd?
Ronald: „Daar denk ik helemaal niet over na. Ik gun mijn broertje alle goeds en heel veel overwinningen, maar pas weer ná deze wedstrijd. Voor mij geldt het tijdens de wedstrijd niet dat we broers zijn, ik kan dat goed scheiden. Als speler heb ik hem ook een keer neer moeten leggen, toen hij door dreigde te breken. Nu zou ik ook het liefst met een zo hoog mogelijke uitslag winnen. Bij wijze van spreken liever met 8-0 dan met 1-0. Puur om aan te geven, dat ik zo’n wedstrijd strikt professioneel benader.”
Erwin: „Als de wedstrijd eenmaal begint, dan zie je niet je broer in de andere dug-out zitten, maar gewoon een tegenstander, waarvan je wilt winnen.” Lachend: „Maar 8-0 vind ik wel een beetje overdreven. Het liefst zou ik dan zwaar onverdiend winnen. Met 0-1. Dat is misschien nog wel leuker dan 8-0.”
Erwin Koeman: „Een zwaar onverdiende 1-0 zege is leuker”
Hebben jullie het plan om ooit nog samen een klus aan te pakken?
Ronald: „Daar hebben we het eerlijk gezegd wel eens over gehad. Maar op dit moment is dat helemaal niet aan de orde. Is ook moeilijk als je allebei bij een topclub werkt. Maar voor de toekomst sluit ik dat toch zeker niet uit.”
Erwin: „Samenwerken zal niet zo snel gebeuren. Alhoewel we elkaar goed zouden aanvullen. We zijn anders als trainer. Ik heb meer geduld dan hij. Het is moeilijk aan te geven of we als combinatie de ideale trainer zouden zijn. Er zijn ongetwijfeld eigenschappen die we beiden missen.”
quote:Doet het je nog wat om tegenover je broer te staan?
Ronald: ,,Eerder stonden we als trainers tegenover elkaar toen Ronald bij Ajax werkzaam was en ik bij RKC. Nu zijn we beiden hoofdtrainer bij topclubs als PSV en Feyenoord en dat maakt het wel apart.”
Dat stond op PSV.nl,quote:15 september 2006 19:45
Komende zondag keert Theo Lucius terug bij zijn grote liefde, PSV. De middenvelder koos deze zomer voor een overstap naar Feyenoord omdat hij vond dat 'het tijd werd om voor een basisplaats te gaan'.
© PSV Media - Theo Lucius wordt in Rotterdam geïnterviewd.
"Wisselwerking was top"
Théééooo verklaarde dat zijn ploeg met een gelijkspel tevreden zal zijn. Het zal voor hem in ieder geval een vreemde gewaarwording zijn in het Philips Stadion in een Feyenoord-shirt: "Ik ben de supporters bij PSV veel schuldig. Ze hebben mij al die jaren super ondersteunt en ik heb altijd proberen te geven wat ze van mij vroegen. Ik denk dat die wisselwerking top was", zei Lucius voor de camera van PSV TV in aanloop naar de eerste topper van dit seizoen.
Interview Theo Lucius (PSV TV; 3.04 min.)
© 2006 PSV Media. Deze PSV TV-productie mag niet in zijn geheel of gedeeltelijk voor heruitzending worden gebruikt via andere media zonder uitdrukkelijke schriftelijke toestemming van de auteur.
© PSV NV
quote:Theo Lucius keert komende zondag met Feyenoord terug in het Philips Stadion, waar hij jarenlang een van de meest populaire PSV'ers was. Hij schreef een open brief aan de supporters, die hier in zijn geheel wordt gepubliceerd.
© Pics United - Theo Lucius.
PSV PSV Fans United
Deze open brief is afkomstig uit het septembernummer van het clubblad ‘Eendracht maakt macht’, van supportersvereniging PSV Fans United. De brief was ook bedoeld voor alle leden van zijn eigen fanclub. Komende zondag zal er ook in het programmaboekje PSV Flits aandacht zijn voor de rentree van Theo in Eindhoven, als aanvoerder van tegenstander Feyenoord. Hieronder de volledige brief zoals die eerder is gepubliceerd in het meest recente magazine van PSV Fans United.
PSV Beste supporters,
Zoals iedereen weet heb ik recentelijk de overstap gemaakt van PSV naar Feyenoord. Een transfer die ik niet zomaar gemaakt heb. PSV is een fantastische club, met fantastische mensen en geweldige supporters. Een club waar ik altijd een speciaal gevoel bij zal hebben. Ik kwam er echter al langere tijd niet meer echt aan spelen toe. Soms moet je keuzes maken. Als voetballer wil ik graag elke week spelen en laten zien wat ik in mijn mars heb. Deze kans wordt mij geboden bij Feyenoord.
Alhoewel ik met pijn in mijn hart afscheid heb genomen van PSV voel ik mij intussen al aardig thuis bij Feyenoord en ga ik er, zoals ik overigens altijd gedaan heb, helemaal voor. Langs deze weg wil ik jullie allemaal heel hartelijk danken voor al die fantastische jaren waarin ik heb kunnen rekenen op jullie steun. Ik heb echt super genoten van alle feesten, de mooie spandoeken, alle aandacht en aanmoedigingen. Waar wij speelden, waren jullie en dat ga ik echt missen.
Houdoe en hopelijk toch nog eens tot ziens in het stadion.
Theo Lucius
Bron: Eendracht maakt macht (september), PSV Fans United
© PSV NV
WTF?quote:Op zaterdag 16 september 2006 05:26 schreef BliksemSchigt het volgende:
"DaarErwin door ben ik meer gewend aan aandacht. Koeman: Je kunt zeggen dat Erwin daardoor nog „Een zwaar iets meer ’normaal’ is dan ik onverdiende ben.”
In blessuretijd met een onterechte pingelquote:Erwin Koeman: „Een zwaar onverdiende 1-0 zege is leuker”
waarvan er 1 wordt afgekeurd door Pieter Vinkquote:Op zaterdag 16 september 2006 14:22 schreef GoodNews het volgende:
Kluivert maakt er minimaal twee!
Nee ik denk dat ze farfan in de spits zetten en kone op links en later farfan achter kluivert, tenminste ze deden ze het op de training en op rechts culinaquote:Op zaterdag 16 september 2006 13:59 schreef JustJunior het volgende:
dubbelpost
Vermoedelijke opstelling:
Gomes
Kromkamp - Alex - Salcido - Lamey
Afellay - Simons - Mendez
Aisatti - Koné - Farfán
In de tweede helft Tardelli voor Aisatti en Kluivert voor Koné
Ik weet het zo net nog niet. Ik ben er allesbehalve gerust op, dat PSV morgen gaat winnenquote:Op zaterdag 16 september 2006 14:16 schreef HeatWave het volgende:
Kansloze missie voor Feyenoord lijkt me...
maar je schat PSV toch wel hoger in al feyenoord?quote:Op zaterdag 16 september 2006 14:28 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik weet het zo net nog niet. Ik ben er allesbehalve gerust op, dat PSV morgen gaat winnen
In principe is PSV denk ik wel iets sterker. Maar of dat morgen ook zal blijken uit de uitslag....quote:Op zaterdag 16 september 2006 14:31 schreef pascalheister het volgende:
[..]
maar je schat PSV toch wel hoger in al feyenoord?
Wat boeit mensen jonge elftals nouquote:Op zaterdag 16 september 2006 17:47 schreef Erasmusch het volgende:
Jong Feyenoord gaf al het goede voorbeeld
Daar spelen toch al jullie supertalenten?quote:Op zaterdag 16 september 2006 17:48 schreef slaapkamermug het volgende:
[..]
Wat boeit mensen jonge elftals nou
Nee, hoe kom je daar nou bij?quote:Op zaterdag 16 september 2006 17:50 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Daar spelen toch al jullie supertalenten?
cultheldquote:Op zaterdag 16 september 2006 17:51 schreef slaapkamermug het volgende:
[..]
Nee, hoe kom je daar nou bij?
De weg kwijt is ook weer wat overdreven.quote:Op zaterdag 16 september 2006 17:48 schreef HeatWave het volgende:
Feyenoord is op dit moment gewoon totaal de weg kwijt, en psv speelt degelijk voetbal. Eigenlijk is psv niet eens zoveel zwakker dan vorig jaar op dit moment..
Beter juist.quote:Op zaterdag 16 september 2006 20:53 schreef jorienvdherik het volgende:
Chari speelt niet waarschijnlijk
Hoe kom je hierbij? Vergeleken bij andere clubs en ajax gaat het heel goed. Vergeet niet de reserves die in het EIGEN stadion en EIGEN trainingscomplex zitten.quote:
We worden ook gewoon kampioen.quote:Op zondag 17 september 2006 10:49 schreef Againzender het volgende:
Normaal gesproken moet PSV deze pot makkelijk kunnen winnen. Maar ja, je weet het nooit met Feyenoord, op de 1 of andere manier verwacht ik altijd weer een wederopstanding van dat team.
Eens.quote:Op zondag 17 september 2006 11:41 schreef Cheiron het volgende:
Ik zie PSV, zelfs zonder Cocu, niet verliezen. Het spel van Feyenoord hangt momenteel van paniek aan elkaar, dat heeft geen schijn van kans tegen de structuur van PSV.
Ik hoop wel op winst voor Feyenoord; hoe groter het gat met PSV nu hoe beter
Bahia op Links, en Saidi in het centrum dus?quote:Op zondag 17 september 2006 11:58 schreef kavorka het volgende:
Opstelling Feyenoord:
Timmer, Saïdi, Bahia, Lucius, Buijs, Hofs, Charisteas, Greene, Tiendalli, Kolkka en De Guzman.
Wissels: Lodewijks, Van Hooijdonk, Huysegems, Pardo, Boussaboun, Drenthe en Collen.
quote:Op zaterdag 16 september 2006 12:17 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
In blessuretijd met een onterechte pingel![]()
Dat was ZO leuk! Vooral al die scheldpartijen van de rotterdamse vriendjesquote:
quote:Op zondag 17 september 2006 12:15 schreef Camplo het volgende:
Ik gok 5-0.
Ik hoop 0-1 waar p$v hele wedstrijd bezig is en feyenoord de puntjes wegsnoept op het einde.
AZ puntverlies, Mokum die wint in Kirchroa en de schaal is binnen111!!!!
Radio 1.quote:Op zondag 17 september 2006 12:36 schreef Ender_Wiggin het volgende:
Kun je ergens ook nog een commentaar stream vinden, vind dat chinese gelul toch niet alles
bij mij is het nog 0-0quote:Op zondag 17 september 2006 12:39 schreef Morpheus2002 het volgende:
GVD! 1 - 0
Waar vind ik die want ben lid van tele2 ?quote:Op zondag 17 september 2006 12:33 schreef Morpheus2002 het volgende:
Moet je abonnee zijn van Versatel / Tele2....
mms://radiozilvervos.com:9051quote:
Waar vind ik die tele2stream ? Want ik heb ook tele 2 compleet tv. Weet alleen niet waar ik kan inloggen op welke tele 2 site/server om te kijken ?quote:
Hij heeft liesproblemen, stumpert.quote:Op zondag 17 september 2006 12:54 schreef kreischer2000 het volgende:
Holy fuck, hoe maak je een aankoop kapot
Kijk dat verklaart het, ik zit hier zonder tv/radio dus vandaarquote:Op zondag 17 september 2006 12:55 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Hij heeft liesproblemen, stumpert.
Over dat middeveld van Feyenoord maar te zwijgen , moet je die 2 voor de grap maar eens tegenover elkaar zetten.quote:Op zondag 17 september 2006 12:57 schreef venomsnake het volgende:
PSV snijd wel heel makkelijk door de verdediging van Feyenoord heen zeg..![]()
heeft dat soms iets te maken met de uefa cup ?quote:Op zondag 17 september 2006 13:08 schreef mcyodogg het volgende:
van Hooijdonk![]()
daar heb ik al sinds het voorjaar van 2002 een fobie voor.
quote:Op zondag 17 september 2006 13:16 schreef Kaap het volgende:
Even een pluim voor jullie jongens dat het zo netjes gehouden wordt vandaag
http://goalzzz.50webs.com/quote:Op zondag 17 september 2006 13:17 schreef EminemRulezz het volgende:
Zijn de goals nog ergens te bezichtiigen ? Er was toch altijd een site waar de goals opstonden allemaal ?
Van wat ik op de radio hoor is het echt belachelijk dat ze niet met 10-0 voorstaan ................quote:Op zondag 17 september 2006 13:21 schreef pascalheister het volgende:
had al 4/5-0 moeten staan, hopelijk in de 2e helft wat scherper
Zie je toch echt een totaal andere wedstrijd als de radio1 verslaggeversquote:Op zondag 17 september 2006 13:22 schreef PsychoDominator het volgende:
2-1, volledig terecht. Feyenoord speelt aardig, met name het middenveld staat wel goed.
quote:Op zondag 17 september 2006 13:22 schreef PsychoDominator het volgende:
2-1, volledig terecht. Feyenoord speelt aardig, met name het middenveld staat wel goed.
Het middenveld staat goed?quote:Op zondag 17 september 2006 13:22 schreef PsychoDominator het volgende:
2-1, volledig terecht. Feyenoord speelt aardig, met name het middenveld staat wel goed.
Dat zie jij een heel andere wedstrijd, want Feyenoord is toch echt een dramaquote:Op zondag 17 september 2006 13:22 schreef PsychoDominator het volgende:
2-1, volledig terecht. Feyenoord speelt aardig, met name het middenveld staat wel goed.
Valt nog erg mee, het probleem ligt hem in de verdediging waar onzettend domme fouten gemaakt worden, en de aanval is niet scherp genoeg. Niet dat het middenveld super staat, maar het begint er al iets meer op te lijken nu dan de voorgaande weken.quote:Op zondag 17 september 2006 13:24 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Het middenveld staat goed?
Hoe kan het dan dat Alex gewoon de 2-0 maakt door het hele veld over te steken? Middenveld is catastrofaal bezig, wordt compleet overlopen door psv.
Ekramy.quote:Op zondag 17 september 2006 13:29 schreef Wutangtony het volgende:
en dat Timmer een bagger keeper is bij feyenoord
Nee hoor.quote:Op zondag 17 september 2006 13:27 schreef PsychoDominator het volgende:
[..]
Valt nog erg mee, het probleem ligt hem in de verdediging waar onzettend domme fouten gemaakt worden, en de aanval is niet scherp genoeg. Niet dat het middenveld super staat, maar het begint er al iets meer op te lijken nu dan de voorgaande weken.
quote:
Speelt Tardelli dan zo godsgruwelijk slecht?quote:Op zondag 17 september 2006 13:33 schreef Manu82 het volgende:
Denk dat Kluivert er zo gaat inkomen voor Tardelli
Zou Lodewijks er meteen al inkomen?quote:Op zondag 17 september 2006 13:29 schreef Wutangtony het volgende:
en dat Timmer een bagger keeper is bij feyenoord
Lodewijks is niet tweede keus.quote:Op zondag 17 september 2006 13:34 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Zou Lodewijks er meteen al inkomen?
Nee, niet wat ik mee krijg, maar als Party Patje speelminuten moet krijgen. Eigenlijk kan Ronald ook gewoon het hele tweede elftal erin sturen en de basis even wat rust gunnenquote:Op zondag 17 september 2006 13:34 schreef Ricky_ het volgende:
[..]
Speelt Tardelli dan zo godsgruwelijk slecht?
quote:Op zondag 17 september 2006 13:35 schreef jpg97 het volgende:
Komt Kluivert er nog in?
Die Tardelli valt helemaal niet tegen tot nu toe
Ko-nee speelt weer redelijk slecht, het is dat ie een makke verdediger tegenover zich heeft maar oh-oh wat is dat een miskoop
Ben ook bang of we dat geld ooit nog voor Kone terug krijgen, hij heeft zo z'n momenten, maar is bijna nooit beslissend wat andere momentvoetballers wel hebbenquote:Op zondag 17 september 2006 13:35 schreef jpg97 het volgende:
Komt Kluivert er nog in?
Die Tardelli valt helemaal niet tegen tot nu toe
Ko-nee speelt weer redelijk slecht, het is dat ie een makke verdediger tegenover zich heeft maar oh-oh wat is dat een miskoop
quote:Op zondag 17 september 2006 13:36 schreef PsychoDominator het volgende:
Liever met 6-1 verliezen dan met 3-1 en dat Kluivert dan scoort
Losertquote:Op zondag 17 september 2006 13:36 schreef PsychoDominator het volgende:
Liever met 6-1 verliezen dan met 3-1 en dat Kluivert dan scoort
Eigen goal van Kluivert is welkom.quote:Op zondag 17 september 2006 13:36 schreef PsychoDominator het volgende:
Liever met 6-1 verliezen dan met 3-1 en dat Kluivert dan scoort
Kluivert in de buurt van de eigen goal ?quote:Op zondag 17 september 2006 13:39 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Eigen goal van Kluivert is welkom.
Meeverdedigen enzo.quote:Op zondag 17 september 2006 13:39 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Kluivert in de buurt van de eigen goal ? [afbeelding]
quote:Op zondag 17 september 2006 13:42 schreef heiden6 het volgende:
Het wordt gewoon 2-4.
Scoort vaak een dikke voldoende, onbegrijpelijk dat die een tijdje gepasseerd was.quote:Op zondag 17 september 2006 13:45 schreef Ludacriss het volgende:
Ik moet toegeven dat Saidi erg aardig speelt. Voortaan maar laten spelen dus.
quote:Op zondag 17 september 2006 13:51 schreef Da_Sandman het volgende:
Verkeerde topic, misschien?
quote:Op zondag 17 september 2006 13:51 schreef Da_Sandman het volgende:
Verkeerde topic, misschien?
Wtf.quote:Op zondag 17 september 2006 13:51 schreef Da_Sandman het volgende:
Verkeerde topic, misschien?
Ik ben vooral benieuwd naar de liederenquote:Op zondag 17 september 2006 13:55 schreef heiden6 het volgende:
Ben benieuwd naar de verrichtingen van Patrick K.
In eigen goal, zou een droomdebuut voor deze Ajacied zijn.quote:Op zondag 17 september 2006 13:58 schreef MIster911 het volgende:
pat kopt er wel 1 in
quote:
quote:Op zondag 17 september 2006 13:58 schreef Cart_man het volgende:
Saidi doe je werk, zagen!!!
Gaat ie net uivallenquote:Op zondag 17 september 2006 14:03 schreef vitessezuid113 het volgende:
Daar komt die dan zo Patrick Kluivert
( stream werkt niet lekker hier )
"Kluivert 4 maanden aan de kant door knie"quote:Op zondag 17 september 2006 14:04 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
10 minuten voordat zijn knie gaat opspelen.
heb ik elke keer en dan moet ie weer ff laden eruit , laden , etcquote:
Volgens mij niet toch?quote:Op zondag 17 september 2006 14:07 schreef DenniZZ het volgende:
Heeft die Gomes nou ook wat of niet?
grote handen heeft ie meer nietquote:Op zondag 17 september 2006 14:07 schreef DenniZZ het volgende:
Heeft die Gomes nou ook wat of niet?
Klopt, maar ze hebben daar nogal problemen geloof ik en kunnen niet alles goed zienquote:Op zondag 17 september 2006 14:08 schreef DenniZZ het volgende:
Dacht dat ze zoiets zeiden op Radio1
ongelukkig kopduel met beide, farfan eraf dusquote:Op zondag 17 september 2006 14:07 schreef Da_Sandman het volgende:
Goed bezig Kluivert, de concurrentie benadelen. Hij is en blijft een echte Ajacied.
Mensen met beeld, hoe ernstig is het?
laat de andere grappen maar komenquote:Op zondag 17 september 2006 14:11 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Dat wordt weer een bos bloemen kopen voor Kluivert, en op naar het ziekenhuis.
Zo te horen is Feyenoord nog wel met een redelijk slotoffensiefje bezigquote:Op zondag 17 september 2006 14:13 schreef vitessezuid113 het volgende:
zal wel 2-1 blijven ....
maar '' Harry '' doet niet meer meequote:Op zondag 17 september 2006 14:14 schreef Merkie het volgende:
[..]
Zo te horen is Feyenoord nog wel met een redelijk slotoffensiefje bezig.
Ja lachen zegquote:Op zondag 17 september 2006 14:07 schreef Da_Sandman het volgende:
Goed bezig Kluivert, de concurrentie benadelen. Hij is en blijft een echte Ajacied.
Mensen met beeld, hoe ernstig is het?
Hmm, Hofs kan ook wel lekker scorenquote:Op zondag 17 september 2006 14:15 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
maar '' Harry '' doet niet meer mee![]()
quote:Op zondag 17 september 2006 14:17 schreef Merkie het volgende:
[..]
Hmm, Hofs kan ook wel lekker scoren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |