Tis ook nooit goed hequote:Afgestudeerden te saai en te braaf
Uitgegeven: 18 september 2006 13:12
AMSTERDAM - Starters op de arbeidsmarkt zijn te saai en te braaf. Ze hebben snel hun studie afgerond en vonden zaken als bijbaantjes, bestuurlijke ervaring of topsport minder belangrijk. Werkgevers willen juist meer avontuurlijke sollicitanten. Dat blijkt maandag uit onderzoek door het blad IntermediairFW.
Studenten steken weinig tijd in extra activiteiten, omdat die voor studievertraging zorgen en een hogere studielening als consequentie kunnen hebben. Bedrijven willen juist nieuwe mensen met wat meer levenservaring. De starters op de arbeidsmarkt denken daar heel anders over.
Zij vinden dat werkgevers juist veel te veel letten op diploma's en werkervaring en helemaal niet kijken naar overige activiteiten. Dat blijkt maandag uit onderzoek van een werving- en selectiebureau onder 810 starters. Vandaar dat de starters prioriteit geven aan hun studie.
Uit het Intermediair Startersonderzoek blijkt dat starters snel hun eerste baan vinden en behoorlijk tevreden zijn over de inhoud van hun werk, het aanzien van hun bedrijf en functie, en ook over de werksfeer. Driekwart van de starters is binnen drie maanden aan de bak gekomen.
Fijn om te horenquote:Op maandag 18 september 2006 13:07 schreef Mex_ het volgende:
[..]
Oho, wij gelukkig nietHet was erg gezellig, we moesten helaas door wat probleempjes eerder weg.
Niks, het was naar mijn mening heel gezellig. Alleen was zij van mening dat dat niet zo was en dan ga ik automatisch twijfelen of dat voor andere mensen ook zo wasquote:
Ik kan dat soort humor wel waarderenquote:Op maandag 18 september 2006 14:33 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Niks, het was naar mijn mening heel gezellig. Alleen was zij van mening dat dat niet zo was en dan ga ik automatisch twijfelen of dat voor andere mensen ook zo was
Volgens mij wel jaquote:Op maandag 18 september 2006 11:53 schreef FlowDesign het volgende:
[..]
Is dat een nieuwe Benelux kaart?
(Dus nieuwer dan die Beneulux Plus map van TT5)
quote:Op maandag 18 september 2006 14:40 schreef Mex_ het volgende:
@ flow, Benelux staat er inmiddels ook op![]()
Dalijk thuis ff downloaden danquote:
Niets doen danquote:Op maandag 18 september 2006 19:19 schreef Blueman het volgende:
Een echte maandagavondavond.
Geen zin om iets te doen terwijl nog bergen werk liggen.
Dat dacht ik ook.quote:
Margot heeft mijn bier gejatquote:Op maandag 18 september 2006 19:34 schreef Blueman het volgende:
[..]
Dat dacht ik ook.
Zo eens een biertje open trekken en dan chillen
Ik herkende jou niet en Margot wel, ik dacht, wat is dat voor een wazigequote:Op maandag 18 september 2006 20:02 schreef bleiblei het volgende:
Ow, nog gefeliciteerd Ingrid!
En volgende keer ook zwaaien naar mij ipv. alleen naar Margot![]()
.
Ik had em ook prive van Sick Nick gekregenquote:Op maandag 18 september 2006 16:42 schreef FlowDesign het volgende:
[..]
[..]
Dalijk thuis ff downloaden dan![]()
Ik zie geen losse Benelux map op de FTP staan hoor.![]()
Ah nu staat ie er op. Thanks![]()
En Margot herkende jou niet maar ik welquote:Op maandag 18 september 2006 22:15 schreef Ingridh007 het volgende:
[..]
Ik herkende jou niet en Margot wel, ik dacht, wat is dat voor een wazige
quote:Op maandag 18 september 2006 22:15 schreef Ingridh007 het volgende:
[..]
Ik herkende jou niet en Margot wel, ik dacht, wat is dat voor een wazige
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |