Zo...duidelijk geen pingel, ga je ogen eens uitspoelen!!! Er wordt altijd wel een betje vastgehouden in de 16, maar dit sloeg nergens op, die Alex trekte hem gewoon onderuit toen Ali hem voorbij was.quote:Op zondag 17 september 2006 14:37 schreef kavorka het volgende:
Was duidelijk geen pingel voor Boussaboun. Hij hield eerst Alex vast voordat ie zelf viel.
Doelpunt was inderdaad zuiver, maar dat was een goedmakertje van Vink omdat ie de hele wedstrijd tegen PSV floot.
Ali kon Alex voorbij, omdat hij Alex zijn shirt vasthield. Had gewoon gefloten moeten worden voor een overtreding van Ali.quote:Op zondag 17 september 2006 14:47 schreef Jay_Snake het volgende:
[..]
Zo...duidelijk geen pingel, ga je ogen eens uitspoelen!!! Er wordt altijd wel een betje vastgehouden in de 16, maar dit sloeg nergens op, die Alex trekte hem gewoon onderuit toen Ali hem voorbij was.
quote:Vink houdt laks PSV overeind tegen Feyenoord
17/9/2006 14:32
Met de 2-1 overwinning zal PSV dik tevreden zijn, maar de Eindhovenaren zullen zich ook realiseren dat ze het zichzelf veel te moeilijk maakten tegen het matige Feyenoord. En dat kostte ze bijna de zege.
Waar PSV met ruime cijfers had moeten winnen van Feyenoord, mocht de regerend kampioen scheidsrechter Pieter Vink bedanken. Eerst keurde de arbiter in de 88ste minuut een doelpunt van Jonathan De Guzman af vanwege een vermeende overtreding op Gomes. De doelman bleek echter over de voeten van ploeggenoot Carlos Salcido te zijn gestruikeld. En een minuut later weigerde Vink een strafschop toe te kennen nadat Alex opzichtig aan de arm van Ali Boussaboun was gaan hangen.
Zo ontsnapte PSV, waar de ploeg van coach Ronald Koeman vooral in de eerste 45 minuten ruim afstand had moeten nemen van de toch matige opponent. Maar PSV verzuimde voluit te gaan, waardoor Feyenoord mocht blijven hopen. PSV was het duel goed begonnen. Al in de zevende minuut lag de bal in het Rotterdamse doel. Henk Timmer liet zich foppen door een indraaiende vrije trap van Jefferson Farfán en zag de bal tergend langzaam in de verste hoek belanden.
Zonder echt gas te geven was de thuisploeg vele malen gevaarlijk. Daarbij had PSV de pech dat in het eerste kwartier een treffer van Arouna Koné werd afgekeurd vanwege buitenspel, hetgeen een zeer twijfelachtige beslissing was. Die 2-0 zou er uiteindelijk toch komen. In de 42ste minuut stuurde Farfán Jan Kromkamp weg, die teruglegde op de mee opgekomen Alex. De Braziliaan haalde verwoestend uit.
Maar in blessuretijd van de eerste helft bracht een onachtzaamheid in de Eindhovense defensie Feyenoord terug in de wedstrijd. Alle roodwitten keken toe hoe een inworp van Danny Buijs uiteindelijk bij De Guzman belandde. De Canadees talmde niet en klopte Gomes.
Ook na rust bleef PSV sterker en gevaarlijker, met name dankzij de handige Koné, Farfán en de debuterende Diego Tardelli. Feyenoord bleef lange tijd ongevaarlijk totdat de slotfase aanbrak en Vink niet thuis gaf.
Bij PSV maakte Patrick Kluivert zijn debuut. In de 72ste minuut kwam hij in het veld voor Tardelli. Opvallen deed hij niet. Farfán en Ibrahim Afellay gingen geblesseerd van het veld. De laatste hield een lichte hersenschudding over aan een uithaal van Pierre van Hooijdonk.
Vi.nl
quote:Op zondag 17 september 2006 15:04 schreef kavorka het volgende:
[afbeelding]
Derde situatie met vallende Gomes zegt hij duidelijk dat er van te voren getrokken en geduwt werd en dat hij Kolkka gewaarschuwt had. Daarna floot hij opnieuw voor Kolkka omdat hij opnieuw een duwende beweging maakte. Daar heeft hij voor afgefloten.
[afbeelding]
Tweede situatie met Boussaboun en Alex zegt ie dat Boussaboun eerst de overtreding maakt met het vasthouden aan Alex en dat Alex daarop Boussaboun vastpakt.
[afbeelding]
Eerste situatie met Aisatti zegt ie dat hij teveel Saidi opzocht maar dat het ook anders geinterpreteerd worden.
Bron: Olai op psv.netwerk.to
Bron doet niet ter zake aangezien dit de woorden van Vink zijn. Kolkka haalt Gomes inderdaad niet onderuit, maar maakt een overtreding ergens anders in de 16.quote:Op zondag 17 september 2006 15:11 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Wat een objectieve bron. En ik zie nergens dat Kolkka Gomes onderuit haalt.
Ook die zie ik niet. Iemand die dit probeert recht te lullen is blind.quote:Op zondag 17 september 2006 15:13 schreef kavorka het volgende:
[..]
Bron niet ter zake aangezien dit de woorden van Vink zijn. Kolkka haalt Gomes inderdaad niet onderuit, maar maakt een overtreding ergens anders in de 16.
dan ken ik nog wel meer scheidsrechters die ik niet meer wil zien fluiten en het beter bij de amateurs kunnen gaan proberen.quote:
stop eens met kijken door je rood-wit-rode brilquote:Op zondag 17 september 2006 15:04 schreef kavorka het volgende:
[afbeelding]
Derde situatie met vallende Gomes zegt hij duidelijk dat er van te voren getrokken en geduwt werd en dat hij Kolkka gewaarschuwt had. Daarna floot hij opnieuw voor Kolkka omdat hij opnieuw een duwende beweging maakte. Daar heeft hij voor afgefloten.
[afbeelding]
Tweede situatie met Boussaboun en Alex zegt ie dat Boussaboun eerst de overtreding maakt met het vasthouden aan Alex en dat Alex daarop Boussaboun vastpakt.
[afbeelding]
Eerste situatie met Aisatti zegt ie dat hij teveel Saidi opzocht maar dat het ook anders geinterpreteerd worden.
Bron: Olai op psv.netwerk.to
Begrijpend lezen geven ze tegenwoordig niet meer zeker? Dit zijn de woorden van Vink en niet van mij. Heeft dus niks met welke kleur bril te maken dan ook..quote:Op zondag 17 september 2006 15:22 schreef gitaarsnaar het volgende:
[..]
stop eens met kijken door je rood-wit-rode bril![]()
Inderdaadquote:Op zondag 17 september 2006 15:25 schreef Erwtensoep het volgende:
[afbeelding]
Hij struikelt over zijn eigen verdediger![]()
Heb je het nu over de hele wedstrijd of over dat afgekeurde doelpuntquote:Op zondag 17 september 2006 15:23 schreef Jay_Snake het volgende:
Kolkka steekt zijn handen niet eens uit, die staat daar letterlijk niets doen.
Allebeiquote:Op zondag 17 september 2006 15:33 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Heb je het nu over de hele wedstrijd of over dat afgekeurde doelpunt
quote:Op zondag 17 september 2006 15:34 schreef rj1 het volgende:
[..]
waarschijnlijk iemand uit 020 of een lampekap ??
![]()
Er is toch heel duidelijk te zien dat Boussaboun de eerste overtreding maakt. Lekker objectieve journalistiek weer.quote:En een minuut later weigerde Vink een strafschop toe te kennen nadat Alex opzichtig aan de arm van Ali Boussaboun was gaan hangen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |