wat hij zegtquote:
nee, diegene reed door met 100kmh ofzo.. (waar 60 is toegestaan).quote:Op woensdag 13 september 2006 22:17 schreef heaven7 het volgende:Wat erg Johan.. is diegene die het heeft gedaan niet eens gestopt??
Vaak weet je niet wat er van binnen stuk is he.. bij Loentje zie je ook niks, alleen net bloed uit haar bekkie. Ze was ook zo klein en ielig, altijd een klein poesje gebleven.
Ze was altijd zo gezellig en aanhalig, echt een meisjesknuffelpoesje![]()
Ik denk niet dat iemand hier te hard reed, wel is ie gewoon doorgereden maar wij wonen in een dorp en het was net tussen 2 drempels gebeurd, die drempels liggen 100 meter of minder van mekaar af ofzo.. Ik denk dat Luna er op het laatste moment voor is gesprongen, heeft ze wel vaker gedaan maar altijd op het nippertje.quote:Op woensdag 13 september 2006 22:54 schreef liquid-orange het volgende:
Gecondoleerd.![]()
Ik heb vanuit mijn raam ooit aangezien hoe de kat van de buren overreden wil en dat wil ik echt nooit meer zien. Die gast reed ook veels te hard en stopte ook niet.
Ja, dat kun je best doen. Katten reageren er niet altijd op, maar het kan geen kwaad in ieder geval.quote:Op woensdag 13 september 2006 22:54 schreef heaven7 het volgende:
[...]
Is het nog zinvol onze andere poes te laten snuffelen oid aan Luna?
TS, sterktequote:Op woensdag 13 september 2006 22:21 schreef JohanTop het volgende:
[..]
Katten binne houden heeft geen zin, dan hebben ze gewoon GEEN leven
Of zullen we Grieskameel ook even 24/7 in een isoleercel laten zitten![]()
Jaquote:Op donderdag 14 september 2006 00:17 schreef Bluezz het volgende:
H7
Xena's lookalike (weet je nog wel)
Wat ontzettend erg voor je![]()
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |