Het grote en AFC Ajax is een pleonasme, zoals het nu is, is het goed.quote:Op woensdag 13 september 2006 13:48 schreef stefmans het volgende:
Wat is er trouwens gebeurt met het Het grote voor de TT?
Ik snap de reden, maar verdienen we het daarom meer? Omdat we vroeger beter hebben gepresteerd? Het gaat toch om de CL van dit jaar? En in die voorronde is bijv Hearts er net zo hard uitgevlogen als Ajax. Maar goed, mooi dat het toch niets wordtquote:Op woensdag 13 september 2006 12:57 schreef twi het volgende:
Omdat Ajax, Chievo en Osasuna de hoogst gerankte teams zijn in de UEFA-Cup, en Hearts daar weinig voorstelt.
Zo is hetquote:Op woensdag 13 september 2006 14:01 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Het grote en AFC Ajax is een pleonasme, zoals het nu is, is het goed.![]()
Zo, verkeerde been uit bed gestapt meneerquote:Op woensdag 13 september 2006 14:45 schreef PLAE@ het volgende:
rot op met die onzinnige kuttekstjes. Plaats er alleen wat als t enigzins nuttig/grappig is.
Ja, dat verdien je dan. Zo werkt het nu eenmaal. Hoe hoger je geranked bent, hoe hoger de voorkeursbehandeling die je krijgt. Wanneer er bijvoorbeeld bij tennis iemand uitvalt bij de Masters Cup, wordt deze plaats overgenomen door degene die op rank 9 staat, etc.quote:Op woensdag 13 september 2006 14:20 schreef ChAoZ het volgende:
[..]
Ik snap de reden, maar verdienen we het daarom meer? Omdat we vroeger beter hebben gepresteerd? Het gaat toch om de CL van dit jaar? En in die voorronde is bijv Hearts er net zo hard uitgevlogen als Ajax. Maar goed, mooi dat het toch niets wordt
quote:Op woensdag 13 september 2006 15:28 schreef Sethje het volgende:
Eej Mango, waar ga jij kijken morgen, want ik heb geen geld om naar Noorwegen te gaan. je bent anders hier thuis wel welkom, samen voor de tv!
Morgen kijk ik waarschijnlijk in de sportschool, anders gewoon lekker thuis met een bord op schoot..quote:Op woensdag 13 september 2006 15:28 schreef Sethje het volgende:
Eej Mango, waar ga jij kijken morgen, want ik heb geen geld om naar Noorwegen te gaan. je bent anders hier thuis wel welkom, samen voor de tv!
Was geen flame of bash hoor, meende het seriues, wij kijken hier thuis toch met een groeppie dus. Het is wel in brabantquote:Op woensdag 13 september 2006 15:41 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Morgen kijk ik waarschijnlijk in de sportschool, anders gewoon lekker thuis met een bord op schoot..
Uhm, da's anders. Ze vallen nu weg, nadat de kwalificatie al is geweest.. Vergelijk het met de halve finales van de Masters en eentje komt niet op dagen vanwege een blessure of zo, dan komt degene die door deze speler was uitgeschakeld toch hem ook niet vervangen. Maar goed, zoals ik al zei: mooi dat het er toch niet van komtquote:Op woensdag 13 september 2006 15:09 schreef twi het volgende:
Ja, dat verdien je dan. Zo werkt het nu eenmaal. Hoe hoger je geranked bent, hoe hoger de voorkeursbehandeling die je krijgt. Wanneer er bijvoorbeeld bij tennis iemand uitvalt bij de Masters Cup, wordt deze plaats overgenomen door degene die op rank 9 staat, etc.
Okee, dat is tennis, maar zo werkt het dus gewoon in sport. Je hebt bepaalde rechten op basis van je prestaties.
Het werkt precies hetzelfde. Vorig jaar gaf ook een speler er de brui aan tijdens de Masters Cup, en die werd toen vervangen door Fernando Gonzalez.quote:Op woensdag 13 september 2006 15:52 schreef ChAoZ het volgende:
[..]
Uhm, da's anders. Ze vallen nu weg, nadat de kwalificatie al is geweest.. Vergelijk het met de halve finales van de Masters en eentje komt niet op dagen vanwege een blessure of zo, dan komt degene die door deze speler was uitgeschakeld toch hem ook niet vervangen. Maar goed, zoals ik al zei: mooi dat het er toch niet van komt
quote:*Fernando Gonzalez replaced Andre Agassi following Agassi's Day 2 loss to Nikolay Davydenko.
Kan ik niet maken, moet eerst werken, en daarna dus de cursus. En ik heb er al over lopen bitchen, dus dat geloven ze nooit....quote:Op woensdag 13 september 2006 16:14 schreef devv05 het volgende:
Ik had me mooi ziek gemeld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |