Is dat zo? Het is me niet opgevallen verder. Even kijken nog.quote:Op vrijdag 16 november 2007 22:17 schreef pinquit het volgende:
ik vind altijd bij de hema fietsen (ook de volwassenfietsen) dat het stuur zo ver van het zadel afstaat.
Ja die is van Cotoons. Die krijgt Mikael van Sinterklaas heb ik zo'n donkerbruin vermoedenquote:Op zondag 18 november 2007 10:50 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
Ik zag een tijdje geleden iets in de winkel, dat ik onthouden heb. Nu denk ik namelijk dat Ken het wel leuk zou vinden. Maar nu kan ik het niet meer vinden. Weet iemand wat ik bedoel?
Het is een huis dat tegelijkertijd een vormenstoof is. Er moeten beestjes in die op een vorm staan, door de schoorsteen naar binnen en dan kan het kind met het juiste sleuteltje de deur openmaken om het beestje er weer uit te halen.
Iemand?
Yeeyquote:Op zondag 18 november 2007 11:02 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Ja die is van Cotoons. Die krijgt Mikael van Sinterklaas heb ik zo'n donkerbruin vermoeden
Klik
Ik kan 'm alleen nergens meer vinden in de winkelquote:Op zondag 18 november 2007 11:12 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
YeeyDie bedoel ik, ja! Ja, Ken is zo bezig met sleutels en openmaken en dingen ergens instoppen en terugstoppen en rangschikken. Heerlijk! Als hij iets uit een kast pakt, gaat het gewoon ook weer terug in de kast. Dat houden we erin
Ik Sinterklaasquote:Op zondag 18 november 2007 11:13 schreef E.T. het volgende:
[..]
Ik kan 'm alleen nergens meer vinden in de winkel(vind 'm ook leuk voor Tijn)
Dat probleem heb ik ook. Mja, misschien dan bestellen? Hij staat nog wel online namelijk.quote:Op zondag 18 november 2007 11:13 schreef E.T. het volgende:
[..]
Ik kan 'm alleen nergens meer vinden in de winkel(vind 'm ook leuk voor Tijn)
quote:Op zondag 18 november 2007 11:17 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
Dat probleem heb ik ook. Mja, misschien dan bestellen? Hij staat nog wel online namelijk.
Niet leverbaar dan? Want hij staat gewoon bij die link hierboven.quote:
hij was gewoon helemaal niet te vindenquote:Op zondag 18 november 2007 11:28 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
[..]
Niet leverbaar dan? Want hij staat gewoon bij die link hierboven.
Ja die van mij ookquote:Op woensdag 19 december 2007 23:00 schreef RockabeIIa het volgende:
Zijn die poppekes van Little People ook los verkrijgbaar? Onze hond vind ze nl. heel lekker.
Per koker van 3quote:Op woensdag 19 december 2007 23:00 schreef RockabeIIa het volgende:
Zijn die poppekes van Little People ook los verkrijgbaar? Onze hond vind ze nl. heel lekker.
Mikael heeft dat spel ook bij mijn ouders. Wil je dat konijntje verstoppen schreeuwt Mikael al: Neej dah mag niequote:Op donderdag 20 december 2007 15:54 schreef poemojn het volgende:
Het is een konijntje dat elke tien seconden 'Hopla! Hopla! Hopla!' zegt, met een serie kaartjes erbij. Voor de kleinsten kun je er steeds een doek overheen leggen, en dan die eraf trekken (kiekeboe spelen dus feitelijk).
De officiele spelregels zijn dat je vanaf 1 jr een kring voorwerpen (die op de kaartjes staan) om het zittende kind heen legt, en dat 't kind dan achter het voorwerp op het kaartje kijkt of daar Hopla ligt. Maar wij verstoppen Hopla ergens in de kamer, en Juliette gaat 'm dan zoeken (dus zonder kaartjes). En dat vindt ze erg leuk, en Myrthe verstopt 'm graag voor haar.
Ja? Kun je dan poppekes uitzoeken? Ik wil nl. de kerstman en kerstvrouw graag bij bestellen. En de zebra en beer zijn ook al half aangevroten...quote:
Same here!quote:Op vrijdag 28 december 2007 14:42 schreef Macka66 het volgende:
Appelsap, Lucie kreeg voor haar eerste verjaardag een zacht kegelspel en het is een half jaar later nog steeds een grote hit. Niet dat er veel mee gekegeld wordt, maar wel veel gesleept en gegooid en gerammeld en gepiept en in en uit het opbergtasje gedaan.
Ja, ik zag bij petit zsa zsa de grote hond, het beertje met xylofoon en de telefoon. Erg mooi.quote:Op zaterdag 12 januari 2008 23:28 schreef bixister het volgende:
bij de bijenkorf zag ik vandaag toch zoiets leuks. ze hebben een aantal fisher-price klassiekers opnieuw uitgebracht. bijvoorbeeld de 'leer & speel - klok', zie deze MP advertentie voor een foto van een echte oude. ook het televisietje dat ik er vroeger van had (met row,row,row your boat) deze!en zo'n leuke loop-eend stonden er bij. het enige niet leuke eraan was de prijs. ze vragen nl zo'n 30 euro p.stuk...
Dat paard heb ik hier staan, maar er is intussen al een wieltje gebroken, spijtig genoeg.quote:Op zondag 13 januari 2008 10:11 schreef Lishe het volgende:
Ik heb er laatst ook al dolenthousiast bij gestaan Bix, leuk is dat he?
Mijn tante is mijn 'oude fisher price' jaagster. Ik wwil nu alleen nog echt heel graag het looppaard.
[ afbeelding ]
Livelink, fijn dat je ouders dat allemaal bewaard hebben!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |