Ik heb pas via marktplaats een stepper gekocht, daar staan er echt heel veel op, absoluut niet te duur ook. Ik heb nu voor 10 euro een ding met calorieen en stappenteller (alleen staat ie nog bij mn zusje want die heeft hem opgehaald en hij is een beetje zwaar om met de trein mee te nemenquote:Op woensdag 20 september 2006 12:42 schreef wkraaij het volgende:
t*ring een uur.
CL, Nog een tip voor een goed stepapparaat, of is een vrij simpele met alleen een stappenteller al genoeg? Over 2 weken krijg ik mijn eerste loon en dan ga ik er denk ik gelijk een kopen.
Quinazoline, gefeliciteerd![]()
ik kan niks anders zeggen dan: respect !!!quote:Op woensdag 20 september 2006 21:30 schreef D.Rose het volgende:
nu ik klaar ben rest nog de eerder aangekondigde voor- en nafoto
http://img.photobucket.com/albums/v608/D8D8D8D8/beforepic.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v608/D8D8D8D8/after.jpg
dank jequote:Op donderdag 21 september 2006 06:39 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
ik kan niks anders zeggen dan: respect !!!![]()
dank jequote:Op donderdag 21 september 2006 08:59 schreef Quinazoline het volgende:
Netjes gedaan D.Rose!
nog gefeliciteerd!quote:Op woensdag 20 september 2006 12:42 schreef Quinazoline het volgende:
Ik ben vandaag jarig en was een beetje aan het balen omdat mijn vriendje (die in het buitenland zit voor stage) er vandaag niet bij kon zijn. Hij mailde eergisteren al dat ie vergeten was op tijd een kaartje te versturen en mijn cadeau krijg ik pas als ik hem op kom zoeken, maar nu werd er net een bos rode rozen bezorgt. Dat had ik dus echt niet verwacht en mijn dag is helemaal goed nu!
En doordat mijn humeur beter is heb ik meer energie om dadelijk te gaan bewegen en zit ik nu netjes aan een schaaltje muesli i.p.v. de tosti die ik van plan was. Kan ik vanavond een stukje cake eten zonder dat ik me daar druk over hoef te maken.Mijn vriendje is lief
.
Heb je wel direct aangifte gedaan toen je thuis kwam?quote:Op vrijdag 22 september 2006 00:29 schreef zwahiel het volgende:
Sinds gisteren zit ik een beetje in een dip, ik zat al in een dipje. Maar nu in een megadip!
Gisteravond na het boodschappen kwam ik thuis om te ontdekken dat mijn deur open stond die ik echt op slot gedaan had. Mijn iBook welke in mijn kast lag was weg, adapters weg, iPod adapter weg (iPod zelf in mijn zak), cardreader weg, audiokabels weg. Maar mijn paspoort met geld erin lag nog gewoon langs waar de iBook eerst lag
Ik voel me niet meer veilig meer! Durf eigenlijk niet meer thuis te slapen, vannacht helemaal niet geslapen omdat ik gewoon helemaal van slag ben hierdoor. Nooit gedacht dat ik zo zijn als me dit gebeurde...
Ik vond mijn weegschaal juist lief vandaag! Hij zei dat ik zowaar onder de magische grens van 70 kilo zatquote:
Been therequote:Op vrijdag 22 september 2006 13:35 schreef ymme het volgende:
2 maanden 10 kilo kwijt
Dat is wel een hele strenge grens.
Het is mogelijk, maar ga geen crash dieet doen of iets dergelijks
Ik heb er vanochtend 780 gedaan, en toen zweten ik al aardig wat af.quote:Op woensdag 20 september 2006 12:00 schreef CherryLips het volgende:
zo, ben weer lekker aan het steppen. even pauze houden, zat nu op de 3444 stappen, nog 1000 te gaan dus
.
ik had er 4500 vanochtend, en die van mij trappen ook schuin weg. volgens mij simuleert het ook meer traplopen, maar het ligt er ook aan hoe zwaar je hem hebt staan.quote:Op vrijdag 22 september 2006 14:40 schreef ymme het volgende:
[..]
Ik heb er vanochtend 780 gedaan, en toen zweten ik al aardig wat af.
Ik heb z'n stepapparaat waarmee je schuin naar achter stept.
Kan het zijn dat dit zwaarder is dan normaal. Want op de sportschool hield ik het langer vol.
Vanochtend één kwartier gedaan.
En ik wilde dadelijk nog even een kwartier doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |